Jump to content

Overkill


yustargazer

Recommended Posts

Zašto misliš? Ako voliš Overkill, ne razmišljaj se. Uzimja. Ja sam ga uzeo čim je izašao i moram ti reći da je to najbolji album sa obradama koji sam čuo od jednog benda. Šije za dve dužine "Garage Inc.", a za celu dužinu "Metal Jukebox". Najviše ima Black Sabbatha, ima Deep Purple, već pomenuti Judas Priest (koja se nalazi i na oficijelnom Century Media tributu), Deep Purple, Ramones (mnogo luda pesma), Motorhead dakako... Mislim da ima još nečega... dam, Kiss. Možda i još ponešto, ali najviše Black Sabbath.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

OVERKILL have set a March 25 release date through Spitfire Records for their new CD, "Kill Box 13".

 

The complete track listing for "Kill Box 13" is as follows:

 

01. Devil By The Tail

02. Damned

03. No Lights

04. The One

05. Crystal Clear

06. The Sound Of Dying

07. Until I Die

08. Struck Down

09. Unholy

10. I Rise

 

 

 

 

:twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se samo da ce vokali biti malo bolji, 'Bloodletting' mi je skoro neslusljiv zbog vokala, dok je na 'Necroshine' cista milina za slusati (i jos malo smirenija muzika sto meni kao rokeru odgovara). Sta vi mislite o eventualnom poredjenju ta dva albuma i da li znate moze li se negdje skinuti mp3 Overkill - prvenstveno 'The Killing Kind' i 'From The Underground And Below' - albumi koji me najvise zanimaju, a naravno i bilo sta drugo je pozeljno...

I, da li je iko slusao Bronx Casket Co., D.D.-jev side projekat, da kaze o cemu se tu radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jebote ja nema sanse da se dokopam tog albuma zbog toga sto je u krusevcu snabdevanje metal albuma tolko slabo da nemate predstavu ima samo jedna prodavnica i oni ikaju oko 50-60 metal albuma i tolko.

Nego mozda imash neki sajt gde mogu skinuti pesme????

 

pa sto ne trazis od mene bre ti mislis sam oti imas diskove u ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovde ima Devil by the Tail u mp3 formatu:

 

http://www.thirkell.co.uk/media.htm

 

To je vec konkretnije, a usput, ja nisam mogao sa sajta da je cujem - onaj Ram fajl nisam mogao pokrenuti, jel' to bilo do njih ili sta?

I jos, RNA hvala za informaciju za plocu. Planiram otvoriti jednu temu o plocama ali moram dobro pretraziti da vidim da nije vec gdje otvorena neka tema koja bi bila slicna ovome sto ja kontam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Jel' ima negdje na netu ili si preko nekih programa za razmjenu fajlova? Gdje, kako, zasto pitanja su...

Bloodletting mi je los zbog zvuka bubnja, ali obozavam Necroshine i Killing Kind... pa ce da vidimo...

P.S. 12:07 AM Wednesday, March 26, 2003, evo vec dva dana nisam nabavio novi Overkill...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi, ovo je prvi Overkill omot još od "I Hear Black" koji mi se sviđa.

user posted image

 

Al' ne da su se potrudili oko njega...

P.S. Recenzije dosad su veoma pozitivne, a jedan je lik novi album opisao kao setnju kroz sve faze benda praveci poredjenja sa pjesmama od prvog pa do zadnjeg albuma. I'm confused.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...