Jump to content

Dragon Age


Sinstrel

Recommended Posts

Да ли је неко одиграо демо? Ја јесам и могу вам касти да ће бити добра забава кад се појави цела верзија. Бржа је акција у односу на 1. део и све класе добро млате укључујући и чаробњака. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demo je tesko sranje.. nisam odigrao ceo da ne bi sebi pola igrice spoilovao ali 1) nadam se da prica ne skace tako nelogicno (ustvari, ovo sam prilicno siguran da nije, nego je vise bilo za svrhu demoa , ali nikad se ne zna..) 2) combat.. zasto je ovo nekome bolje?!! Sta je falilo combatu u kecu? Spor previse? Za koga jbt? Ljubitelje God of Smora? Sada likovi deluju kao da su se nagutali speeda i imaju epilepticni napad tokom fajta.. otp. jedina DOBRA novina sem grafike je sto glavni lik ima glas.. ali prica do sada deluje da ce biti totalno lejm, kao i da ce igra biti fokusirana na akcione dzankije vise nego na prave rpg-ere :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak je to demo. Meni je pukao fatal error na pola igranja tako da nisam presao jer me je mrzelo da opet pocinjem da igram.

 

Sada likovi deluju kao da su se nagutali speeda i imaju epilepticni napad tokom fajta

 

Istina. I mene je ovo iznenadilo/iznerviralo pa se opet nadam da je to samo u demou. A sta sa grafikom? Ja nisam mogao da vidim pun graficki potencijal jer vecina grafickih opcija nisu dostupne. Ovako izgleda jadno ali opet kazem to je ipak demo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izasao danas za Xbox 360. Cekam ipak za PC.

 

update:

 

Pre par dana izasao CLONE CD rip bez cracka. Crack izasao takodje pre par dana ali izgleda ne valja.

I napokon danas izasao RELOADED rip. :D

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izgleda da svaki nastavak neke Bioware igre meni legne za razliku od njenog prethodnika.Tako je bilo i sa Mass Effect,tako je i sa Dragon Age.Odlicna je igra,combat vise nije onako jebeno komplikovan i previse taktican,taman je kako treba.Od glavnog baje sam naravno napravio warriora,samo sword i shield. :rockdevil: Prica je isto jako dobra,jedinu zamerku bih dao na glumu pojedinih likova koja je nesto slabija i na grafiku koja nije nista posebno,prosek.Ali sve u svemu,odlicna igra.Taman da se nesto cepa dok ne izadje Witcher 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja stvarno ne kapiram...ortak je negde citao da je prilikom prihvatanja konacnog resenja, mnogo toga izbaceno zbog ustede budzeta. Pogledajte samo kako izgleda prozor i propratni tekstove za skilove, nema propratnog texta za loot pa dok ne pokupis sve ne znas da li je bitno ili nije, cemu skupljanje kojekakvog djubreta koje nema ni kategoriju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice grafickih detalja..gospoda su resila naknadno da izbace high rez texture pa ih mozete skinuti odavle i instalirati:

http://www.demonoid.me/files/details/2571152/6295612/

samo instalirajte, posle idite u opcije igre i proverite da li je opcija high resolution textures selektovana.

 

 

Wat? :) Kakva glupost... jos se ja cudim sto su teksture jadne nemam novu graficku ali brte nemam ni prastaru.

Kad smo vec kod toga:

http://www.huliq.com/10177/are-dragon-age-2s-high-resolution-textures-worth-it

 

 

Sto se tice igre, zadovoljan sam. Jako je igriva i pronalazenje questova je bas podjednostavljeno sto mi jako odgovara. Combat je bolje uradjen. Razocaran sam sto pored klasa ne mozes da biras rasu. Rasisticka neka igra. I dalje BioWare ne zna da napravi zivopisne i realne likove. Svi su ko roboti i prilicno dosadni a to je ujedno bila moja zamerka i za prethodni deo igre. Igram kao mage (kao i uvek oustalom) zato sto je interesanije i veci je izazov (na pocetku barem dok ne nabucam gomilu magija hehe). Grafika prosek, gluma jadna, zvuk/muzika sasvim oke na kraju krajeva igrivost je najbitnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podela na svega 3 klase - wtf? Nedostatak rasa, skilova, ima samo fitova - bzvz, grafika nije bas up to date, al' nije ni preterano losa, muzika je dobra, kao i glasovi likova, glavne price skoro da nema, sto i nije toliko strasno, jer je zanimljivo i ovako, kombat bolje izgleda, al' je dosta pojednostavljen i da prelak, mape su za neke delove iste bukvalno odradjene copy/paste tehnikom sto je bas bzvz, kvestovi su zanimljivi i kul su posledice koje nose pojedine odluke, nedostatak je i kamera koja ne moze da se odalji dovoljno ako hocete da taktizirate, jest' da to u 95% slucajeva na normal tezini ne treba, al' ipak... Sveukupan utisak je da je igra vise namenjna konzolama sto je bzvz... Nije losa igra, al' moglo je to mnogo bolje. Zbog nostalgije, nek bude 6.5/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma da li ima poboljsanja..sad vidim da je za dx11 radjeno a to mi grafa ne podrzava..al bih rekao da ima odredjene ostrine u teksturama!

Javi da li vidis nesto :D mada bi trebalo da bude poboljsanja

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

I teksture sa zvanicnog sajta:

http://social.bioware.com/page/da2-patches

 

Razlika postoji, grafika je lepsa, detaljnija samo sto nisam je igrao dovoljno da skontam da li zamrzava ili ne. Sva sreca ako pocne da zamrzava uvek mogu da unselectujem te teksture.

 

edit:

Igrao duze vreme i nema zamrzavanja isl. Cak mi se cini da sam sa ovim boljim teksturama dobio koji fps vise nego pre. Verovatno autosugestija ali sve glatko radi u svakom slucaju a imam 896MB na kartici.

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao spoiler,ali ja ih vec sada imam 6.Najjaca je naravno Isabela,to se treba muvati. :D

 

Sto se tice tekstura,jebem li ga,ja tu ne vidim nikakvu razliku.Mozda u samoj ostrini objekata,ali u principu to je kerov kurac i uopste ne vredi cimanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deselektovao sam ove teksture i nema vise zamrzavanja! al ko me jebe kad imam samo 256 rama na grafi!

Inace, bioware je dobio zesce packe od hardcore igraca i ostalih fanova i prilicno zaratio sa njima zbog niskih ocena i veoma lose prodaje igre. fanovi optuzuju proizvodjaca zbog velikih nelogicnosti, nedovrsenosti i linearnosti igre, a ovi se brane da fanovi nisu spremni za novine u samoj igri.

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al po meni najvece mane ostaju: 1 rasa, previse linearni nivoi, nemogucnost opremanja vase grupe oklopima, rukavicama i cizmama, trash koji ne znas da li necemu sluzu ili ne dok ga ne pokupis, sve je pojednostavljeno za ps3 i xbox retarde! i treba svi zivi da ih iznapusavaju!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...