Jump to content

Star Wars: The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition


ShinigamY

Recommended Posts

Pre 2 dana sam skinuo igricu (inache tog dana je i izasla) i igrao je do malo pre (5 min pre postovanja). Ocaran sam igricom, extra sve, ima zeznutih delova, ali veoma je kratka :( Kao u svakom Star Wars sve se vrti oko light side (ne oko dark). Pocinje se kao ucenik Lord Vader-a, da bi negde na sredini igrice, poceo da polako prelazish na light side, stvara se alianca sa Rebel's i tako to. Na kraj igrice, borite se protiv Lord Vader-a (pobedjuje te) i onda se daje izbor... Za light side (boriti se protiv Emperora) ili za dark side (pobediti oslabljenog Vader-a). Ukoliko uzmete light side, borite se sa emperorom, ne pobedjuje te ga, ali organizatori pobune (Rebeli) uspevaju da pobegnu iz Death Star, i glavni lik umire (sudaraju se dve lightning strane i bum ;) ) Vi ste mrtvi, Rebeli stvaraju pobunjenicku grupu. The End. Ako izaberete DArk Side, borite se protiv Vader-a, ubijate ga (Kako sam se uziveo tada :D ) I onda dolazi emperor i razbije vas od batine :/ Svi rebeli mrtvi, a vi postajete novi Emperorov ucenik (menjate Vader-a, dok ne nadje novog), i stavlja na vas neku retardiranu masku (kao sto na vader-a ono crno gay odelo)... Derete se tamo, mnogo retardirano i kraj. (ovaj sam kraj ja odigrao, a light side sam gledao na youtube)

 

Ajd sad vi, da vidim da li je neko igrao??

 

BTW: Mnooogo sam tuzan sto sam zavrsio ovako brzo igricu :( Jbem te Lukase, daj mi igricu od 200 gb da obuhvati sva 6 filma i sveee, i plus izbor!! Nemo me cimash sa delovima vishe! :(

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Satyr: Na koga si jurnuo? Ako si skocio dole i bio se sa Vader-a onda si presao na dark side... Ako si nastavio da spasis onog slepog Jedi-a onda si presao na light side... Ja mislio da odradim jedno pa drugo :P Al jbg xD Ja jurno na Vader-a i jebao mu mater samo tako :D

 

@Thule: Kotor 1 = Ownage!, Kotor 2 = Shit! Jbg tako je... Ali ova igrica, dosta potseca na Star Wars: Jedi Knight, Jedi Academy (inache moja omiljena) :D

Edited by ShInIgAmY91
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se uopste... U prvom delu, bilo je zanimljivo raditi od pocetka, postati dzedaj, uciti ovo ono... A u dvojci odmah si dzedaj, i te gluposti, odmah terash glavnu pricu :/ U kecu imash mogucnost brate da se zezash, otvoreno sve, trke, da pomazesh drugima, da ne zurish uopste na glavnu pricu. Toga ima i u dvojci, ali nie toliko paznja bacena na to. A i bolja je prica posteno u kecu. A i brate dosadno je vishe da mlatarash sa lightsaber na sve strane, bijesh sve redom, niko ti nie ravan... To dosadi vremenom, zato brate blaster konza :D Dok ne dodje sablja... Cekam ovaj KOTOR online, pa da se rasturam od igre (dacu sve pare moguce, samo da je igram) :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

SW The Force Unleashed nije najbolja SW igra svih vremena. Grafika je stvarno za pohvalu ali meni licno se ne svidjaju pokreti i uopste fizika dok se bori. Mnogo bolje su pokreti uradjeni u npr SW Battlefront 2.

 

To mi ne smeta toliko koliko mi smetaju opcije i kako je osmisljen meni , nije bas praktican.

 

Svidja mi sto mozes da menjas lika u razne licnosti iz SW filmova , KOTOR igara i ostalih ( ali opet mana na to je sto vokal kod svih karaktera ostaje onaj po defaultu )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam igru. Igram Dragon Age sad pa ce ovo da saceka. Onako, nije losa arkada za ubijanje vremena. Kakvo crno poredjenje sa KOTORom? Pa ove dve igra nisu ni u istom zanru! Vise utisaka kada se budem ozbiljno posvetio igri.

Btw, prvi nivo je skroz bizaran. :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...