Jump to content

Demolition Hammer


Sadomator

Recommended Posts

Pregledao cijeli forum, nema teme, vjerovatno je izbrisana u nekom ciscenju. Uglavnom, otvaram temu jer u zadnje vrijeme idu Tortured Existence i Epidemic Of Violence. Bez puno price, zlato thrash metala, pogotovo jer su izasli u vrijeme grunge navale. Epidemic Of Violence je sigurno jedan od najboljih albuma u devedesetim, brutalno,brzo,catchy. Nazalost kad Vinny umire, Steve Reynolds okuplja novu ekipu i snimaju Time Bomb, koji ne zelim komentarisati. Definitvno jedina mrlja u cijeloj prici oko benda. Sigurno je vecina slusala, ako neko nije trk i nabaviti oba albuma.

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Jebote kako je ovo potcenjen bend... samo 6 odgovora na temi.

Uzeo da se podsećam prva dva albuma, ne zna se koji je jači. Možda ipak Epidemic of Violence za nijansicu ali mrtva trka. I ne mogu da se otmem utisku da su oni dosta nadahnuli Malevolent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

управо сам се згрануо кад сам видео да има тема. не зато што је има, већ због тога што има, као што ти Гробе рече, само пар постова. страшно је како за многе бендове нико није ни чуо, иако представљају саму срж андерграунда, а опет се ти исти људи, који сами себе називају убер трешерима, на темама других бендова по пар страна препуцавају како је ружна или није ружна кошуља коју одређени фронтмен одређеног бенда носи на најновијем фотосешну :no:

 

проклети хипстери!

 

мени је Epidemic... за нијансу јачи, иако се на ...Existence-y налази мени омиљена ствар .44 Caliber... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam slusao samo Tortured Existence i Epidemic of Violence i oba su brutalno dobra!

 

Ali ne znam kakv je treci, a vidim da imaju i dva demo snimka.

 

Skull Fracturing Nightmare (1988 -demo)

Necrology (1989 -demo)

Tortured Existence (1990)

Epidemic of Violence (1992)

Time Bomb (1994)

 

 

 

Jel neko slusao ostalo? Kakvo je?

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,ja sam 9.Dobar bend,fino sibaju,ali im je vokal ocajan.

 

Sve za vodju Slobu!

 

Tako, tako. Možda dobiješ pomilovanje ako tako nastaviš.

 

Ja sam slusao samo Tortured Existence i Epidemic of Violence i oba su brutalno dobra!

 

Ali ne znam kakv je treci, a vidim da imaju i dva demo snimka.

 

Skull Fracturing Nightmare (1988 -demo)

Necrology (1989 -demo)

Tortured Existence (1990)

Epidemic of Violence (1992)

Time Bomb (1994)

 

 

 

Jel neko slusao ostalo? Kakvo je?

 

Time bomb slobodno možeš da preskočiš, nema veze sa prva dva, neki groovy zvuk koji je tonu thrash bendova zajebao a demosi su dobri mada tu su ti većinom pesme sa prvog. Možeš poslušati informativno čisto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da. Jel ima neko link sa malo kvalitetnijim zvukom za Tortured Existence?

Ja sto imam je dobra produkcija ali je nekako tiho mater mu jebem.

kad ih slusham moram da napanjim zvuk na max da bih uzivao, pa posle (ako je ukljucen shuffle :bigblue: ) kad krene neki drugi bend presecem se od straha. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...