Jump to content

Meshuggah


azal

Recommended Posts

jebiga ja ih verovatno necu odgledati i da dodju...baba ima tumor na mozgu pa operacije i oporavak zajebano koshtaju...pa otpada exit za mene...al ponovo bih voleo da dodju za ovu nekolicinu manijaka koja bi ubila da gleda shugu uzivo...

Preskoci zid, manijace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Vidim, mnogi pljuju Nothing po netu u odnosu na ostale albume. Meni je Nothing (pogotovo ovaj novi) najbolja stvar u Meshuggah diskografiji...

 

i meni....

 

ja bi da promenim svoj "glas" u korist destroy erase emprove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Obrad :D

 

sto i dan danas jebem mozak sa time koji je bolji od ta 2...a tu je onda i chaosphere...mozda zato sto je nothing najbedniji original koji posedujem

 

zajebavam se...vishe volim pesme sa DEI

 

edit:

 

aj da redefinishem post poshto ti nisam lepo odgovorio na zadato pitanje...

 

 

Znaci realno nothing i DEI su mi uvek bili rame uz rame...jedan predstavlja meshuggu u cyber metal stilu drugi predstavlja meshuggu koja je evoluirala i slushala mnogo jazz-a...to ti je kao kada poredish Fear Factory Demanfacture vs Soul of a new machine...potpuno dve drugacije ploce ne mozesh da se odlucish koja je bolja...ili bilo koji drugi bend koji je promenio stil i napravio dve odlicne ploce kao npr. Celtic Frost...onda ponovo mozda mi je nothing drazi poshto sam ga dobio na poklon josh kada je izashao a nisam nikada slushao tako brutalnu muziku tada pa mi je to bilo potpuno drugo iskustvo koje mi je bilo moram priznati sranje u to vreme...jebiga sta sam imao 12/13 godina (a i grunge i ostala komercijalna sranja su mi drmale kolevku tada)...a ponovo DEI i ostale shuga radove sam morao postepeno da otkrivam i istrazujem...da ne smaram poshto ne znam ni ja da li cu ove nedelje izvuci poentu ovog posta...jednostavno shvatio sam pre nedelju dana da je DEI jedan od najboljih albuma svih vremena...

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...