Jump to content

Meshuggah


azal

Recommended Posts

  • 1 month later...

pa to.

 

nema dovoljni interesovanja = ne isplati se.

 

Kada je Močugga svirala na Exitu bilo je krcato, misliš da su mnogi od njih slučajni prolaznici ili oni ej nikad ih nisam video, ajd onako čisto u prolazu ili misliš da je većina došla zbog njih?

 

Ne napadam te, samo pitam za tvoje mišljenje :) Ja ne znam jer sam bio u prvim redovima xD

 

P.S. Inače, pre nego što je Močugga nastupila dok su nameštali zvuk neki lik sa kapuljacom na glavi prolazi i staje pored mene i drugara i poče da se dere na binu : Buuuu, buuuu! Ja pogledam ko je, kad ono Jens Kidman, hahahahahah

 

Mi tu krenuli da pričamo nešto sa njim i u jednom momentu kad je završio rečenicu ja se ukočio, nisam znao šta da radim šta da ga pitam, haha. Ubrzo posle toga je rešio da nas napusti jer smo smor, lepo nas je pozdravio i odušao u backstage :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mislim da svakako ne moze da se uporedi festival i solo svirka.

 

mozda bi i proslo ok, ali u svakom slucaju je uzasno rizicno.

 

nama su svi promoteri amateri/entuzijasti koji rade iz svog dzepa.

 

to je najveci problem. nije kao bec ili pesta gde su to promoterske agencije sto imaju budzete i sponzorstva iza sebe.

 

kad bi imali u metalu ljude sa parama kao ovi sto rade svirke u beogradskoj areni, onda bi svi dolazili kod nas.

 

do tad ce nas svi ti preveliki za gun/premali za arenu bendovi preskakati.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. Inače, pre nego što je Močugga nastupila dok su nameštali zvuk neki lik sa kapuljacom na glavi prolazi i staje pored mene i drugara i poče da se dere na binu : Buuuu, buuuu! Ja pogledam ko je, kad ono Jens Kidman, hahahahahah

 

Mi tu krenuli da pričamo nešto sa njim i u jednom momentu kad je završio rečenicu ja se ukočio, nisam znao šta da radim šta da ga pitam, haha. Ubrzo posle toga je rešio da nas napusti jer smo smor, lepo nas je pozdravio i odušao u backstage :)

ja sam onda bio tu sa tobom, jer se isto i meni desilo, a ne verujem da je išao od čoveka do čoveka i radio isto xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...