Jump to content

Meshuggah


azal

Recommended Posts

konacno...novi album od ubedljivo naj bolestnije grupe na svetu smile.gif

 

kako gruva......snimili su ceo album sa osmo zichanim gitarama koji su oni sami napravili....

 

preslusao sam dva put...vrti mi se u glavi :x :x :evil::evil: :x :x

 

 

jedina grupa koja ima tako zajebanu svirku, a u isto vreme nikad bolji groove.....

 

bravo momci....opet ste mi oprali bubrege smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote...nisam te iskulirao nego sam jutros zurio na posao....iskuliraj

 

Meshuggah je tesko opisati....

 

neces mnogo melodije da nadjes u njihovoj muzici....vise se radi o ludachkim ritmovima.

 

zamisli pantera i fear factory samo 1000 bolestniji, skroz istripovani, i nadrkani plus Alan Holdsworth na gitari.....

 

e tako nesto smile.gif

 

 

azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote...nisam te iskulirao nego sam jutros zurio na posao....iskuliraj

 

Meshuggah je tesko opisati....

 

neces mnogo melodije da nadjes u njihovoj muzici....vise se radi o ludachkim ritmovima.

 

zamisli pantera i fear factory samo 1000 bolestniji, istripovani, i nadrkani plus Alan Holdsworth na gitari.....

 

e tako nesto smile.gif

 

 

azal

OK OK nemoj se ljutis ,nisam mislio nista lose .

HVALA NA OBJASNJENJU

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam mogao da izdržim a da ne skinem par mp3-eva sa NOTHING. Jebote izbečih se na ovom jebenom WinMX-u.

 

YEAH!

 

Krljanje do jaja još ubačen bolestan vokal (bolesniji je nego ranije). E, Spasm mi se urezao u moždanu koru.... brrrrrrrrrate, sporo ali JEBAČKI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mogao da izdržim a da ne skinem par mp3-eva sa NOTHING. Jebote izbečih se na ovom jebenom WinMX-u.

 

YEAH!

 

Krljanje do jaja još ubačen bolestan vokal (bolesniji je nego ranije). E, Spasm mi se urezao u moždanu koru.... brrrrrrrrrate, sporo ali JEBAČKI!

 

evo ja sada slusam Nothing i sto kaze laza bubrege vise ne osecam (a nisam pijan!!) a u glavi mi se vrti a nisam drogiran!!

mnogo konfuzno misljenje imam o njima 8O :evil::twisted:biggrin.gifa: 8O :twisted::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mogao da izdržim a da ne skinem par mp3-eva sa NOTHING. Jebote izbečih se na ovom jebenom WinMX-u.

 

YEAH!

 

Krljanje do jaja još ubačen bolestan vokal (bolesniji je nego ranije). E, Spasm mi se urezao u moždanu koru.... brrrrrrrrrate, sporo ali JEBAČKI!

 

evo ja sada slusam Nothing i sto kaze laza bubrege vise ne osecam (a nisam pijan!!) a u glavi mi se vrti a nisam drogiran!!

mnogo konfuzno misljenje imam o njima 8O :evil::twisted:biggrin.gifa: 8O :twisted::evil:

 

 

to!!!!!!!

 

tako i treba kad se slusa meshugganija smile.gif

 

znas se da je pravi progressive kad ti se vrti u glavi od muzike smile.gif

 

ps....idem u cetvrtak na koncert Tool i Meshuggah 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Bas sam neku vece downloadovao citav album (faljen WinMX), pa imam par pitanja:

1. Nakon koliko slusanja bi otprilike stvari trebale postati jasnije? 13, 29, 65? Kakva su vasa iskustva?

2. Zna li ko gdje bi se mogao naci skeniran cover art (front, back, inside, CD) bilo sta, da ja k'o prava panja to sebi odstampam?

3. Poznavaoci, sta bi ste odgovorili da vas neko upita koje izdanje najbolje predstavlja ovaj bend? S cim da pocnem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...