Jump to content

Rammstein


Recommended Posts

Ja ih slusam ima vec dobre tri-cetri godine i meni se licno mnogo svidjaju. Mocni su i imaju tu itamo solidne tekstove. Poneki su krajnje bolesni kao sto su Heirate Mich ili Zwitter, ali... smile.gif. Ne verujem bas da se oni nesto loze na nacizam i slicna sranja.

S obzirom da je ovo cisti industrial zasto ne stoji na industrial forumu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka mi neko dodgovori na ovo!!!!!!111

Da li ima band koji moze tako da drzi ritam i da ne oscilira ni malo??? Pitajte npr. nekog bubnjara kako je svirati Rammstein pa ce te cuti da je to vraski tesko. Uostalom neki kazu da pripadaju Industrial metalu, dok drugi kazu da to nije metal uopste. Sve u svemu, spektakularni su i, po nekim najavama svitaju u BG u Julu, pa je to prilika da se dokazu i na nasim prostorima.   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

JEL OVO SALA ILI STVARNO?AKO JE ISTINA,AUUUUUUUUUUU......BICE LUDNICA biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
:twisted:Mislim da imaju pravi jaki njemacki zvuk.Ne volim ljude koji izigravaju otvoren um, a ovamo nesto prebacuju drugima.Da su pederi ne bi vam smetalo,a nazi vec smeta,a?Oni su, kao sto sami kazu, tanz-metal,neka mjesavina metala i elektronske muzike.Ime su dobili po bazi(americkoj) u njemackoj,u kojoj se desila nesreca za vrijeme aero mitinga,gdje je bilo dosta mrtvih,ne znam tacan broj ,znam samo da je poginulo mnogo njemaca.Pa sta sad mislite,jesu li nazi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemacki je savrsen jezik za metal. Cvrst, pomalo sadisticki, i odgovara Rammsteinu, koji se vise loze na sado-mazo fazone nego nacizam.

 

Tacno tako ...nemacki i metal se savrseno uklapaju ..rammstein je skroz ok ali ponekad mi " smrde " na komercijalu pogotovo na onoj dodeli mtv nagrada ....ajde kao nisu losi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo mi se svideo Sonne,a kad sam cuo ostalo...kapa dole prvom bendu koji peva na nemackom,a neterao me da ga slusam redovno!Recept-prosti ali efektni rifovi,jedinstveno snazan zvuk,jaki ritmovi i vokal koji dolazi straight outta hell!!!Eeee,Bajaga Bajaga,vidis kakva si faca mogao biti sa takvim grlom!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da ti priznam da Tanja ima samo reci hvale za tebe! A to za adu iza nos....nema veze, bio je dobar kupanjac! Sta kazes za Mein hertz brennt? (SIGURNO sam pogresio neko slovce, izvinjavam se!) OOOOOPAKA STVAR! Samo sto je prekratka-nekako neprirodno i iznenada ide u fade out! Nista bez gudala... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 7thSONofA7thSON

Moram da ti priznam da Tanja ima samo reci hvale za tebe! A to za adu iza nos....nema veze, bio je dobar kupanjac! Sta kazes za Mein hertz brennt? (SIGURNO sam pogresio neko slovce, izvinjavam se!) OOOOOPAKA STVAR! Samo sto je prekratka-nekako neprirodno i iznenada ide u fade out! Nista bez gudala... biggrin.gifa:

 

ma mladi su,nauchice....smile.gif

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta kazes za Mein hertz brennt? (SIGURNO sam pogresio neko slovce, izvinjavam se!) OOOOOPAKA STVAR! Samo sto je prekratka-nekako neprirodno i iznenada ide u fade out! Nista bez gudala... biggrin.gifa:

 

Mislim da u taj iznenadni fade ide samo na losim diskovima koji kod nas izgleda preovladjuju, posto sam ja slusao pesmu u punoj duzini i nema tog iznenadnog kraja.

Isto tako i pesma Ich Will je na tim nasim diskovima skracena za jos jedan refren iliti nekih jedan minut. I jos ima cini mi se nekih pesama koje su osakacene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta kazes za Mein hertz brennt? (SIGURNO sam pogresio neko slovce, izvinjavam se!) OOOOOPAKA STVAR! Samo sto je prekratka-nekako neprirodno i iznenada ide u fade out! Nista bez gudala... biggrin.gifa:

 

Mislim da u taj iznenadni fade ide samo na losim diskovima koji kod nas izgleda preovladjuju, posto sam ja slusao pesmu u punoj duzini i nema tog iznenadnog kraja.

Isto tako i pesma Ich Will je na tim nasim diskovima skracena za jos jedan refren iliti nekih jedan minut. I jos ima cini mi se nekih pesama koje su osakacene.

Eeee, pa to sam i ja pomislio kad sam kupio DIE BESTE , ali sam onda pozajmio i MUTTER, i desila se ista stvar na potpuno identican nacin, pa sam zaista posumnjao u logiku gorepomenutih! Sad si razvejao veo misterije...e, Bugari,bugari! :x :x :evil: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...