Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Upravo predjoh Mafiju, stvarno je prekratka igra + ima puno propusta. Na primer, ne postoji free roam kao u prethodnoj mafiji, jednostavno kada predjete misije idu kredits i to je to. Zatim, pored prelazenja misija nista drugo ne moze da se radi, tako da u principu i nisu morali da je prave kao sandbox igru, zasto kada non stop idete od tacke a do tacke b. Mogli su makar da ubace neke organizovane trke kroz Empajr Bej, sto bi svakako bilo u duhu 50ih, ili mozda preuzimanje teritorija od grisera ili crnaca, ne znam, bilo je puno opcija ali jednostavno se nisu nicega setili... Ako ne racunamo grafiku, Mafija 1 je 50 puta bolja i zanimljivija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

U Mafia 2 postoji Free Ride ako na to mislis. Plus sto imas DLC koji non stop izlaze.

 

A svi oce jebene trke samo zato sto je bilo u Mafiji 1 ?

 

Prezahtevni ste

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Mafia 2 postoji Free Ride ako na to mislis. Plus sto imas DLC koji non stop izlaze.

 

A svi oce jebene trke samo zato sto je bilo u Mafiji 1 ?

 

Prezahtevni ste

 

 

Mislio sam na onu opciju iz Mafije 1 kada posle predjenih misija mozete da se vozikate po gradu i pronalazite/otkljucavate svakojake gluposti...

 

 

Free roam je deo DLC-a, a sem toga postoje nacini da se otkljuca u postojecoj verziji igre.

 

jel moze neki link za free roam DLC? :bigblue:

Edited by LokateLi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi PES-ovi su mi govno. Nista bez playstation keca i dvojke i njihovih fudbala. Svi fudbali na racunaru su go kurac, a fudbal na soniju trojci je ubedljivo najgori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...