Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

daggerfall nije isti ballpark kao i sMorrowind,previse je rudimentarna grafika za prvo lice,isto kao kad bi rekao da su prvi quake i doom najbolji FPS-evi.sad nemoj da mi kenjas o tome kako grafika nema veze sa tim koliko je igra dobra,da ja ne vadim ultimu i pricu oko ultime,prosto do half lajfa sve FP igre pate zbog prvog lica,i to je fakat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni obecava da necu uspeti da je pokrenem... nego kacio je vec neko pre par meseci, prejebeno izgleda.

 

btw, poceo sam da pikam huareza i deluje solidno. onako, na nivou prva dva dela. prica je kul, pojavljuju se pet geret, billy the kid i jos neke legende. ko voli western tematiku, bice mu do jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi vrhunski bilo, ali kurac. Mozda se nekad u buducnosti i sete, ali ne verujem, to vise nije IN.

 

ma kakvi,TR batalio i oblivion endzin,kamoli sMorrowind,jedino su uspjeli onaj Telvanni da zavrse mada im ja jebem mater i na tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kakav su to Telvanni zavrsili, sta je to?

 

Sta i da ga naprave u Skyrim engine-u, kad je bal nek je maskenbal :D

 

 

editovao sam maskembal u maskenbal, pozdrav za Batu

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kompanija MIghty Box Games napravila je video igru Will Love Tears Us Apart? u kojoj je svaki sledeći nivo inspirisan nekom od pesama Joy Division.

U opisu se navodi da je u pitanju "igra o ljubavnim vezama koje su na ivici raskida", kao i da joj je cilj da navede ljude da "razmišljaju o tamnoj strani ljubavi".

 

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...