Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

https://store.elitedangerous.com/eur/

 

 

 

Izasla danas Elite - MMO Sci Fi sa trgovinom, piratima i ostalim forama kao u nekadasnjem Elite ili ko je igrao Freelancer. Cekam februar da uzmem novu desktop mashinu pa da kupim ovo, prebrutalna je igrica ... Open world, 300 miliona sistema koje mozes da posetis, pa to je ludilo koliko je contenta dostupno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Dream Coming Trueee.... :D Poznati likovi iz Diabla,Warcrafta i Starcrafta u novoj MOBA igri... Nadam se da ce Blizzard dati sve od sebe i da napravi pandan DOTI. :)

:haha: :haha: :haha:

Ne gotivim Dotu ali je postujem a ovo sranjce je limunada za decu koja su premlada za LOL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postal je bio pisanje po nekim tada kvazi aktivnostima, propagandama i sta ti ja znam, uverenjima ... Ovo je prilicno retardirano jer se svodi samo na to da si lik koji zeli da ubija, bude masovni ubica i ode u velikom stilu ... Realno, ova igra moze mnogo vise da probudi sranja u nekim labilnijim gejmerima, da se tako izrazim, nego da uopste pruzi bilo kakvu zabavu. Mislim fuck it, zabava ubijanje zarad ubijanja, raznosis glavu zeni i tako to, stvarno treba da si debil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postal je bio pisanje po nekim tada kvazi aktivnostima, propagandama i sta ti ja znam, uverenjima ... Ovo je prilicno retardirano jer se svodi samo na to da si lik koji zeli da ubija, bude masovni ubica i ode u velikom stilu ... Realno, ova igra moze mnogo vise da probudi sranja u nekim labilnijim gejmerima, da se tako izrazim, nego da uopste pruzi bilo kakvu zabavu. Mislim fuck it, zabava ubijanje zarad ubijanja, raznosis glavu zeni i tako to, stvarno treba da si debil.

 

Sve si lepo reko do ovog poslednjeg. To i jeste suština kad radiš nešto, ne zanima te ishod, već sam proces radnje. Kad vajaš ćup, ne nalaziš zadovoljstvo u gotovoj ispečenoj glini, već ti zadovovoljtstvo predstvlja, svaki pokret ruke, svaka nepravilnost koju ispraljaš dok ga praviš.

 

Ako primenimo ovaj princip, na mračnu stranu ljudskog uma... Pa kapiraš već, uživanje zbog procesa, a ishod je nebitan. Potpuno se slažem da će labilniji gejmeri dobiti neke maštovite ideje posle ovoga. Jedino tvorci igre mogu zadovoljno da trljaju ruke, reklama im je otišla do neba, i trenutno su prvi na Steam Greenlight-u.

Edited by Schneider
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A brate mili, i vi serete za medalju. Labilnim budalama moze svasta na pamet pasti i kada Sims igraju. 50% ljudi kada igra GTA i slicne igre polovinu vremena provede ubijajuci po ulici. I sta je ovo drugacije? A da ne pricamo o drugim vidovima zabave...jebote, slusate metal, pa nema tekstualno problematicnije muzike za labilnog coveka od metala. Ako cemo tako gledati, onda se ovako mogu okarakterisati 90% filmova,igara,muzike...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka granica mora da postoji...ko što neko reče u komentarima onda treba i napraviti "Rape simulator" ili na foru ideš u zabavište da ubijaš decu...

 

Što se tiče muzike i filmova ipak je to pasivnije od igranja igre... a kod nas recimo nikad nije zaživela prava zabrana da deca konzumiraju te stvari jer roditelji nisu dovoljno obrazovani/svesni šta je ok da deca gledaju/igraju a šta ne.

 

Još kad krene da se igra sve u Oculus Rift sranjima za par godina...

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...