Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Pa daj ljudi, nisam ja neki ovde advokat Beth-a, daleko od toga, ali reci da im je sve objektivno lose a price najgore je malo preterivanje. Cinjenica da se nisu proslavili sa Skyrim-om, ali reci da su npr. Thieves Guild i Dark Brotherhood price iz Obliviona, ili glavna prica Morrowinda sranje ne moze biti nista nego trolovanje. A imali su svojih momenata i u F3, pogotovo sa nekim ekspanzijama.. cinjenica, ukupno gledano, prodaju muda za bubrege, posto cak i njihove jedva objektivno dobre igre bivaju smatrane remek delima, ali reci da su im igre totalni prosek ih stavlja u rang sa fazon 90% trzista, sto nije bas realno.

Edited by Salvation
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da si ti jedini covek kome je dvojka Witchera "kompletno losa igra", da ne pricam sto si u manjini koja misli da kraj ME3 nije sranje sa sve extended edition-om. Fora pritom nije samo u kraju kao kraju vec celom hajpu koji se pravio o odlukama tokom serijala, koje su se u trojci u 95% slucajeva ispostavile da uticu iskljucivo na neke tamo nebitne statistike na battle mapi (npr. da li si spasao one buba-aliene iz keca ili ih roknuo). Dakle, daleko od toga da je LOSA igra, ali po meni je po vise stavki losa (i bitnijih) nego Witcher 2, kome je glavna mana sto je postao svedeni kec, zato sto nisu imali milion godina da je prave ko keca i smanjili su ambicije sa te strane. Ali jbg, meni je primarna u takvim igricama prica, zato se i ne slazemo valjda, sem ako neces da kazes da ti je i prica u Witcheru 2 sranje :mhihi:

 

mislim da su glavne zamerke vičer dvojci loša borba i to stoji.

a pošto je u pitanju akcioni rpg i igra (ne knjiga ili film) samim tim je suština igre polupana.

 

Lesina je odgovorio. To je to, cinjenica. Nemam sta da dodam, a da nisam rekao vec milion puta.

 

Sa druge strane, Mass Effect je po tom pitanju savrsen, sta god ti rekao. A to je sustina igre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa daj ljudi, nisam ja neki ovde advokat Beth-a, daleko od toga, ali reci da im je sve objektivno lose a price najgore je malo preterivanje. Cinjenica da se nisu proslavili sa Skyrim-om, ali reci da su npr. Thieves Guild i Dark Brotherhood price iz Obliviona, ili glavna prica Morrowinda sranje ne moze biti nista nego trolovanje. A imali su svojih momenata i u F3, pogotovo sa nekim ekspanzijama.. cinjenica, ukupno gledano, prodaju muda za bubrege, posto cak i njihove jedva objektivno dobre igre bivaju smatrane remek delima, ali reci da su im igre totalni prosek ih stavlja u rang sa fazon 90% trzista, sto nije bas realno.

jbg, pričaš o sidequestovima koji se odrade očas posla, da su kvalitetni jesu, ali eto npr, dark brotherhood su pisali ljudi iz obsidiana ;)

 

s druge strane witcher3 ima bar 10tak takvih sidequestova i odličnu glavnu priču, što ga čini natprosečnim.

 

možda malo i preterujem, ali glavni problem sa beth rpg-ovima mi je što nemaju dušu i to mi mnogo kvari celokupan utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glavni problem u Bethesda rpg-a, konkretno Skyrima i Obliviona, je gomila questova koji su monotoni, u istom okruzenju i sa istim ciljem: idi tamo, ubij sve sto se krece, i uzmi to i to. Toga u Witcher 3 nema. Svaki quest, cak i neki najsitniji, je prica za sebe i potpuno jedinstven.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jasno. To je ono o cemu sam i pricao, igre kao Witcher i Gothic i tako to su organski pravljenje i svaki kvest se vidi da je pravljen pazljivo i namenski a ne stancovan. Ali jbg, to je pre Vicera 3 bilo lako zbog velicine igre u poredjenju sa Elder Scrolls-ima, ali sad kad je CD Projekt Red dokazao da cak i kada imas igricu od 300 sati, vecina toga NE MORA da bude prosti filler, nadam se da ce ljudi poceti da shvataju da Beth , Ubisoft i takve firme moraju da podignu nivo kvaliteta i smanje kolicinu tih maltene random generisanih sranja. Ali naravno, nece, i dalje ce F4, kakav god da bude, prodati desetine miliona diskova, jbg.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se i mi oko necega slozimo. Najbolja igra svih vremena, a realno konkurencija je brutalna. Ne mogu da sacekam Cyberpunk 2077, sad kad su izdominirali fantasy zanr, kapiram da ce prejebati i ono malo dobrih igrica koje postoje u cyberpunk fazonu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Prvo mesto dele tri igre PST/F2 i BG II.

Uzeo sam BG II EE da igram pre neki dan, jbt. koliko imaju slican glas David Warner (Jon Irenicus) i Alan Rickman (posebno kao Severus Snape). Tek sada provalih kada sam krenuo novi walkthrough.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde bre, kakav Baldurs gate,Planescape Torment,kurac/palac...svaka cast njima, ali vas svake pameti je porediti to kliktanje i arial font tekstove sa ovim festivalom savrsenog okruzenja, savrsene akcije, genijalne glume, dijaloga i odnosa likova, i fantasticne price.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torment bi bio vrh da se uradi remake iz prvog lica, sa kadrovima tj. glumom kao sto su W3 cutscene posto je igra story driven. Ali da to bude na zavidnom nivou, a ne da se lome face.

Ono sto mi se ne svidja kod novijih igara, tipa Witcher 3, Divinity - Original Sin, Torchlight, Diablo 3, sto im osvetljenje i materijali vuku na cartoon izgled, a ne na realni.

A torment ima bas to dark/gothic okruzenje.

Edited by MiroslavXO
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torment bi bio vrh da se uradi remake iz prvog lica, sa kadrovima tj. glumom kao sto su W3 cutscene posto je igra story driven. Ali da to bude na zavidnom nivou, a ne da se lome face.

Ono sto mi se ne svidja kod novijih igara, tipa Witcher 3, Divinity - Original Sin, Torchlight, Diablo 3, sto im osvetljenje i materijali vuku na cartoon izgled, a ne na realni.

A torment ima bas to dark/gothic okruzenje.

Aj ove ostale, narocito Torchlight, koji je i pravljen da bude cartoonish, al' gde Witcher-a stavi u isti kos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...