Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Nije da me nesto pogadja ali cisto da znate, F4 ce morati da koristi steam, iako se kupi tvrda kopija, sadrzace cd key i key za steam. Jer ce se jedan deo instalacije nalaziti na steam-u, znaci na tvrdoj kopiji nije kompletna instalacija.

Mada je i ovo dobro zbog silnih patcheva koji ce izlaziti.

 

Source => http://www.pcgamer.c..._campaign=pcgfb

 

Aj ove ostale, narocito Torchlight, koji je i pravljen da bude cartoonish, al' gde Witcher-a stavi u isti kos...

 

Pa jeste tako ako imas oko za te stvari, a ja posto se bavim time imam.

Cek da najdem neke slike...

 

Ma u stvari sta ima da trazim samo baci pogled na slike iz 2013 verzije.

Edited by MiroslavXO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto mi se ne svidja kod novijih igara, tipa Witcher 3, Divinity - Original Sin, Torchlight, Diablo 3, sto im osvetljenje i materijali vuku na cartoon izgled, a ne na realni.

 

Bravo ti ga!

Ne mora ''realni'', al' ako su oko tebe zombiji i karakondžule, da to izgleda kako valja, a ne da izgleda kao da će bombone da dropuju kad ih pobiješ

 

taj kartuniš stil kada je u 3Du mnogo bolje stari

 

Pa eto, pomenuti Torment je odlično ostario. Diablo 2 takođe. Aj, to nije 3D, ali je i StarCraft mi je mnogo bolje ostario nego WarCraft III, nije mu uopšte pomogla ta debilna Deda Mraz 3D grafika. Battle Realms, 3D strategija koja je izašla par meseci pre WC3 pet puta bolje izgleda i bolje je ostario. Inače, igra ima skroz neobičan sistem sa radnicima, resursima i svim ostalim, preporučujem svakome ko nije igrao da proba nekoliko staza.

Nije to da l' je kartuniš, nego kako je odrađen sveukupni vizuelni doživljaj. Može atmosfera da bude mračna kako dolikuje, a da igra ostari dobro.

 

Jesu pošteno najgore ostarile prve 3D igre koje su krenule da pomeraju granicu u detaljima i realističnosti, ali su ubrzo stvari legle na svoje mesto, i sad imamo jedan Undying od pre 14 godina koji i dalje izgleda super i ima istu bolesnu atmosferu.

Te godine je izašao npr. i Gran Turismo 3 koji razvaljuje kako izgleda.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo ti ga!

Ne mora ''realni'', al' ako su oko tebe zombiji i karakondžule, da to izgleda kako valja, a ne da izgleda kao da će bombone da dropuju kad ih pobiješ

 

Ne kazem da mora, samo mi nije jasno zasto nisu zadrzali taj look iz 2013, sa toplijim bojama igra dobija taj cartoon look, iako su takve igre fantasy zanra vise bih voleo da po pitanju rendera budu realne kao u Kingdom Come: Deliverance.

 

 

A sto se tice animacija one su super u W3, ne mogu da se setim sta sam tacno radio, ali sam radio na njima i na cutscenama. :da:

Edited by MiroslavXO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa napisao sam ti gore, neke delove vezane za animaciju sam radio, tj. tim iz srbije, eno me tamo u credits na nekom 10 min.

Jel neko krenuo ekspanziju da igra? Ja jos nisam poceo, posle BG II EE verovatno.

Edited by MiroslavXO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni te kultne RPGove u svakom smislu kolje serijal LoK.

 

Edit: ako mogu da se svrstaju uopste u rpg zanr.

nit je rpg, nit kolje išta.

jebeš igre ako je torment najbolja igra ikada

to je dobra priča i doživljaj, ali kao igra ukupno je ispod nekolicine rpg naslova.

torment ima delimično broken rpg mehaniku, ali je i tako jedna od najboljih igara ikada. da, priča je toliko dobra da prevazilazi sve druge aspekte koji su možda bolji u nekim drugim rpg naslovima.

Torment bi bio vrh da se uradi remake iz prvog lica, sa kadrovima tj. glumom kao sto su W3 cutscene posto je igra story driven. Ali da to bude na zavidnom nivou, a ne da se lome face.

Ono sto mi se ne svidja kod novijih igara, tipa Witcher 3, Divinity - Original Sin, Torchlight, Diablo 3, sto im osvetljenje i materijali vuku na cartoon izgled, a ne na realni.

A torment ima bas to dark/gothic okruzenje.

baš ne bi bilo vrh. uopšte ta bethesda stavimo rpg u fps filozofija mi je sranje, pogotovo što se uopšte ne uklapa u torment duh, koji da napomenem, ič nema veze sa dark/gothic okruženjem. fallout je živi dokaz da takva tranzicija nije poboljšala igru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...