Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Cinematic je odlican, ali iskreno vise cekam sta ce Path of Exile da objavi za dve nedelje. D4 nece izaci skoro, mada ne bi me iznenadilo da Blizzard izbaci nekakvo nedovrseno i neispeglano sranje. Ne bi im bilo prvi put. 

Gameplay mi nije nesto, mada jos je rano suditi o tome, kontam da su morali nesto da sklepaju na brzinu za Blizzcon.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@aRmatuRa iskreno se nadam da su naučili na greškama sa trećim delom. I da ovo neće biti mobilna igra.

Ima i kratak trejler gejmpleja i zapravo grafički deluje mnogo ozbiljnije i maštovitije kao konvertovana dvojka sa mnoštvom detalja.

Ali hajde da sačekamo da izađe i da zaista naprave vredan nastavak sa daleko razvijenijim lore-om, levelovanjem i sa barem par novih klasa.

Ono čega se najviše pribojavam su mikrotransakcije i nadam se da će i to zaobići posle pokušaja iz trećeg dela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

I dalje je aktivan stream. Uglavnom indie igre ko što naslov kaže. Biće tu zaista interesantnih igara. Ima dosta slatke retro grafike, par nekih da kažemo prijatnih iznenađenja koja bi samo većim budžetom mogli da budu prava a zdrava AAA izdanja ali videćemo kada ih izdaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ok, sjajno je što vraćaju igru i što su je doradili. Steam verzija jedva da može da se pokrene na novim mašinama, a i košsta boga oca. Ali ono što mene najviše zanima hoće li svi oni ljudi iz Telltale što su ostali bez posla dobiti neke pare od ovoga? Ne sviđa mi se što će da diraju muziku. Eto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...