Jump to content

2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray


LazaGNR

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

ne znam doduse, kako su ljudi isli na koncerte u vreme dok setliste nisu bile dostupne na dva klika.

 

Pa tad i nije nešto bilo koncerata kod nas.A i bili koncerti jeftiniji,pa te boli kurac ta tandrljaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili ce pre biti da nije bio faktor sta se svira, koje se majice prodaju na koncertu ili da li napolju pada kisa.

 

ali sustina ostaje: ljudi ce ili doci na koncert, ili ne, razlozi za oba su seknudarni, jer ako neko nece da ide, nema tog argumenta kojim ce se dkazati da nije u pravu.

 

opet kazem, kao i pre na temi, jedino sto takvi ljudi nemaju u tom slucaju, je kredibilitet da kritikuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja hocu da idem,al su me malo odvratili losom set listom...ipak,ako se neki poslovi isplate,bicu tamo...dok nije bilo set liste,isao sam na slepo,pa sta bude bice...sada kada imam,znam sta da ocekujem...nema se kinte da se razbacuje na svakakve koncerte...na bendove koje slusam,na one koje manje slusam...mislim,mozda ti imas,pa ti svejedno da li ce sedeti i drkati na bini sat ipo...vaga se de ce se ic i u kom periodu...ne trci se ko manijak negde praznog dzepa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Pa nikad ne znaš ko će sve sa foruma da bane,prićaju ovde ljudi svašta.gomila klinaca sa foruma kaže da će doći,pa recimo dobiju keca u školi,i ispale ih matorci za koncert.ima i toga.ko voli gamma ray,doćiće.ko ne voli,ili nema para,neće i kraj priće.

 

Ranije što se tiće nekih stvari,nije ni bilo ovakve podele međ metalcima.ja se ne saćam da je ikog boleo kurac,da l si black metalac deathead ili thrasher.bitno da si volo da piješ,da jebeš pićke,i da ideš na svirke, i da se dobro zezaš.a danas...ja se mozda i preterano zezam nekad,ali ova deca što mi repliciraju,kompleksi u pićku materinu,dijabole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@TRNE

 

mnogo si ti nervozan momak, pa ne kapiras da te niko ne kritikuje. barem ne ja.

 

na ovom konkretnom koncertu radim, ali generalno, ako volim band, ne pitam sta se svira. idem da vidim i slusam taj band, iz prostog razloga sto volim koncerte i ceo taj lajv trip. opet, to je samo moj stav, svako drugi ima pravo da misli i radi sta hoce.

 

nego, da se vratimo malo na sam koncert, mesto ovih filozofija?

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ajde.

 

 

ja mislim da će svirati gamma ray,oko sedamdeset minuta.

i jel istina da je prodato manje od 100 karti do sad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno dijabole. Sve nabedjeni intelektualci koji mogu da izadju na binu i odsviraju solazu bolje nego Malmstin, a razumeju se bolje u muzicku teoriju nego sam Bah. Na 90% pokrenutih prica oni su u fazonu, ajde smaras sa tim. Sa druge strane oni razglabaju o nekim stvarima koje ne bi zainteresovale ni majmuna u zoo vrtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@leks

 

daleko od toga da sam nervozan,zivecu k'o galapagoska kornjaca... 

 

 

 

jeste,lajv trip,sve je to ok,filing je super,cirka,ribe i zajebancija...

 

naravno,koncert je primarna stvar...sto se mene tice,do no vorld ordera nek sviraju,posle mi i nisu nesto...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Pa naravno da ce da sviraju celu, sigurno nece pola :rolleyes: Vec kad smo kod dugackih pesmi, bilo bi fino da nekad odsviraju Heading For Tommorow :pivopije:

 

Pa taman da odsviraju

 

Heading for Tommorow

Armageddon

Somewhere out in Space

Revelation

Rebellion in Dreamland 1 & 2

Helloween Medley

New World Order

 

i kraj koncerta.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh morao sam da se vratim na forum i podelim moju napaljenost zbog ovog koncerta sa vama :D

 

Set lista je ok, zna se uvek kad je novi album da se tu svakojaka sranja sviraju zbog promocije albuma, ali generalno, tu je sve ono sto sam zeleo da cujem na proslom koncertu a nisam. Gardens of the sinner, rebellion, abyss of the void, man on a mission, armaggedon :rockdevil:, future world, send me a sign, sjajno.

 

Od ovih sa To The Metal... dobre su to pesme generalno... mada je meni sa novog albuma najjaca Time to Live :pivopije:

 

Interesuje me samo gde nadjose Fight :confused: Strange world, how long... ima mnogo boljih pesama, plus sto nisu ni pipnuli land of the free 2... valjda im ne odgovaraju pesme :smile:

 

Sve u svemu, uvek ce neko naci zamerku jer ne volimo svi iste stvari... ali ja stvarno ne vidim razlog da neko ne dodje zbog set liste... sta ocekujete, da ce se svirati sami hitovi.. pozeri :mhihi:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova set-lista iz Bohuma: http://www.setlist.f...y-33d7587d.html

 

  1. Welcome Intro
  2. Gardens Of The Sinner
  3. Empathy
  4. Deadlands
  5. Fight
  6. Mother Angel
  7. The Saviour
  8. Abyss Of The Void
  9. Drum Solo
  10. Armageddon
  11. To The Metal
  12. No Need To Cry
  13. Rebellion In Dreamland
  14. Man On A Mission
  15. Heading for Tomorrow Short-Version
  16. New World Order
  17. Send Me A Sign

Bice jebanija koncert, ko zna sta ce sve biti do Bg-a :rockdevil:

Edited by Srlandand
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Šta Savior,šta welcome,to su svirali i u hamburgu i belgiji...

to su minijature,ko da je bitno,to su praktićno introi.

 

heading for tommorow verovatno ide sa razglasa umesto dozivanja na bis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta Savior,šta welcome,to su svirali i u hamburgu i belgiji...

to su minijature,ko da je bitno,to su praktićno introi.

 

heading for tommorow verovatno ide sa razglasa umesto dozivanja na bis.

 

Izvinjavam se, htedoh reći Abyss of the void ali videh da su je i na prvom svirali... tako da sam se ja u suštini žešće zajebao :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...