Jump to content

2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray


LazaGNR

Recommended Posts

A kako je to bilo na Stratovariusu? Dobili smo najbolju listu na turneji...Savrsena lista  :rockdevil: ako mislis na publiku onda jebiga  :no:

Sto se tice Gamma Ray-a, ova zadnja lista jeste sranje, al mislim da cemo mi dobiti bolju...A to da cemo se pokazati pa ce nas nagraditi, kolko ja znam bend napravi listu pre koncerta pa onda cepa po njoj  :rolleyes:

 

Da, naravno da sam mislio na publiku, setlista je bila super, ali je publike bilo malo, a i nije se bas pokazala(svako ko kaze suprotno za pibliku sere)...

 

 

Pod nagradjivanjem sam mislio, da ce ako se pokazemo  izaci i drugi put na bis, kao sto su izasli u Spaniji na prvom koncertu. Naravno da bend napravi setlisti pre koncerta, ali mislim da nije nemoguce da odsviraju nesto sto nije na njoj, ako publika to trazi sve vreme(znam da se desava ultra retko ali nije bas bas nemoguce)....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ja bih slusao u sustini samo GR stvari , ali sa WOJ ni jedna stvar ne bi zvucala tako dobro da je izvodi Helloweeen , a ne Kai ... Ljudi trebalo bi da dodjemo srecni , nakvaseni :) i da budemo do jaja i zbog sebe i zbog njih , a sad valjda ce nase ludilo da ih natera na dva bisa :) Sve u svemu ovo nema sanse da bude los koncert , nezavisno od setliste i svega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest As Time Goes By

Večeras u Milanu svirana već ustaljena set lista,sa No Need To Cry naravno,a na bis New World Order,I Want Out i Send Me A Sign.

Sve trajalo oko 100 min.Da se zna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je Secret Sphere setlista od 10.02.2010 ako sam dobro razumeo...

 

Setlist de Secret Sphere :

 

1. Evil or Divine / Stranger in Black

2. Welcome to the Circus

3. Bring On

4. Loud & Raw

5. Dance With the Devil

 

 

Cisto da razresimo dilemu o boji duksa...

 

gr1s.jpg

Edited by TheCrossWeBear

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...