Jump to content

2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray


LazaGNR

Recommended Posts

'Vaki sam mail ja dobio sinoć...

 

Samo obavestenje da sutrasnji koncert pocinje u 20h, nastupom Secret Sphere u trajanju od 30 minuta. Freedom Call je posle njih, i njihov nastup traje 45 minuta. Nakon Freedom Call nastupice Gamma Ray , a njihova set lista kao i uvek, zavisice od publike

Trudimo se da budemo sto glasniji.

Za sve koji ne bi da propuste nijedan bend, preporucljivo je da vec

oko 19 h budu oko SKC-a, a svi koji bi da cuju samo Gamma Ray od bar 20:30h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff...bilo dobro :D

 

Prvo sam se uplasio da nece biti ljudi, u sali nas je oko pola devet bilo mozda nesto vise od sto...Al na kraju se pojavise ljudi, cini mi se da nas je bilo otprilike kao na Sonati. :)

Secret Sphere, meh...Mada iskreno, nisam se ni trudio. Onaj pevac sto je izasao bos, paor :D

FC, odlican. I pevac sa Niksickim pivom :) Jedino bih voleo da su umesto Metal Invasion stavili Merlina, ali sta je tu je...

 

Gamma Ray je naravno pokidao, tu nema mnogo da se doda. Cimermanov solo mi je bio genijalan :D

 

I da, na kraju sam prakticno oteo trzalicu Rihteru iz ruke :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/354943004/gamma_ray_2010.zip.html evo drugari , slike od mene sa mog telefona , bilo je mnogo jako , Kai je ikona metala i cale , publika je bila dobra svaka cast , cini mi se da su dosli uglavnom ljudi koji veoma vole Gamma Ray :) Svi su bili dobri , FC super , SS ima profur ... Bis je bio odlican , ne mogu da zaboravim kad je ceo bend seo pre nego sto se poklonio :) Ko nije bio nek si j... m... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad stigoh kuci pa da kazem po nesto. Publike je bilo dosta, mada je moglo biti i vise. U sustini, poseta je bila OK.

Secret Sphere su bili solidni, ali je zvuk bio malo mutan.

Freedom Call su bili extra! Zvuk je ovog puta bio jako dobar. Stvarno odlican nastup. Odusevio sam se kad su zasvirali Thunder God. :smile:

Gamma Ray... Sta da kazem... Mislim da nema potrebe da bilo sta govorim. Sve se zna. Kraljevi ostaju kraljevi. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huh, ovako. :)

 

Nisam slusao predgrupe nesto pre koncerta. SS muzika nista novo, fc mi je bio bolji mnogo.

 

Gamma ray - Razbili. I dalje mislim da je 5 pesama sa novog albuma mnogo, od cega me tri smaraju (mother angel, no need to cry, to the metal), ali toliko je ovo ostalo bilo dobro da sam ostao bez reci. Koncert mi je za cas prosao, uziveo sam se u svaku pesmu maksimalno i puno mi je srce, plus sto smo ih isterali na drugi bis.

Posle izlazio Kai i ostali, covek je car i to je to. :) Spominjao neke planove za turneju gde ce u jednom gradu jedno vece svirati akusticni koncert, pa onda sl. vece koncert na kome ce svirati pesme koje inace ne sviraju toliko cesto uzivo.

 

Pozdrav za yumetalce sve koje sam video. :) Posebno powerslaveu za drustvu u prvom redu i vegeti za slikanje (hvala jos jednom :) ). :pivopije:

 

 

edit: obavezno za sl. koncert reklama "all men come, to see the king of the world". :)

Edited by :matija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ja jos nisam dosao sebi. Krenuo sam oko 5 sati i nazalost zakasnio na Secret Sphere (a bas sam ih zeleo pogledati) i dosao na nastup Freedom Call-a koji je bio fin (nisam neki veliki fan benda ali imaju dobrih stvari). GR je naravno kao sto je vec receno odlicno odradio svirku, naravno uvek ce faliti po koja pesma ali ja sam prezadovoljan i sa ovim. Kuci sam se vratio oko 5 ujutro, istusirao se i na posao tako da sam dosta pospan ali vredelo je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ja jos nisam dosao sebi. Krenuo sam oko 5 sati i nazalost zakasnio na Secret Sphere (a bas sam ih zeleo pogledati) i dosao na nastup Freedom Call-a koji je bio fin (nisam neki veliki fan benda ali imaju dobrih stvari). GR je naravno kao sto je vec receno odlicno odradio svirku, naravno uvek ce faliti po koja pesma ali ja sam prezadovoljan i sa ovim. Kuci sam se vratio oko 5 ujutro, istusirao se i na posao tako da sam dosta pospan ali vredelo je.

 

Haha, još jedan koji nije spavao.

Mi smo otišli u Vudu i tamo se dokrajčili OldMetalHeadovom rakijom. Valjano smo se olešili.

 

Koncert bio sjajan, jeste da sam došla potpuno neplanirano ali vredelo je!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo je ono peglanje bilo, sunce ti...perfektan koncert, u svakom smislu. Secret Sphere prosečno, Freedom Call sjajni, ali Gamma Ray...stvarno savršeno. Dva bisa, komunikacija sa publikom.

I, da, ovog puta želim da pohvalim organizaciju (da ne bude da samo kudim), sve je bilo super organizovano, satnica ispoštovana do maksimuma...odlično. Stvarno je šteta što nije došlo više ljudi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...