Jump to content

2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray


LazaGNR

Recommended Posts

"Dok" je postavio temu,ali je nije otvorio kako treba :haha:

Pa evo ja sam,uz njegov blagoslov...

 

Anyway:

 

GAMMA RAY, FREEDOM CALL, SECRET SPHERE: European Tour Dates Announced    - Nov. 20, 2009 GAMMA RAY, FREEDOM CALL and SECRET SPHERE will team up for the "To The Metal" European tour in February/March.

 

Confirmed dates are as follows:

 

Feb. 06 - Dock's - Hamburg, Germany

Feb. 07 - Biebob - Vosselaar, Belgium

Feb. 09 - Zeche - Bochum, Germany

Feb. 10 - Le Trabendo - Paris, France

Feb. 12 - Sala Totem - Navarra, Spain

Feb. 13 - La Riviera - Madrid, Spain

Feb. 14 - Sala Apolo - Barcelona, Spain

Feb. 16 - Magazzini Generali - Mailand, Italy

Feb. 19 - Gagarin 205 - Athens, Greece

Feb. 20 - Block 33 - Thessaloniki, Greece

Feb. 21 - Blue Box Club - Sofia, Bulgaria

Feb. 23 - SKC - Belgrade, Serbia

Feb. 24 - Boogaloo - Zagreb, Croatia

Feb. 26 - Sport Hall - Presov, Slovakia

Feb. 27 - MSK Centrum - Ziad Nad Hronom, Slovakia

Feb. 28 - PKO - Bratislava, Slovakia

Mar. 12 - H2O Halle - Reichenbach, Germany

Mar. 13 - Kaminwerk - Memmingen, Germany

Mar. 14 - Z7 - Pratteln, Switzerland

Mar. 16 - Garage - Saarbrucken, Germany

Mar. 18 - Stadthalle Langen - Langen, Germany

Mar. 19 - Stadthalle Lichenfels - Lichtenfels, Germany

Mar. 20 - [to be announced] - Prague, Czech Republic

 

Both GAMMA RAY and FREEDOM CALL will have new albums out in January — GAMMA RAY through earMUSIC/Edel Germany GmbH and FREEDOM CALL's "Legend Of The Shadowking" via SPV (official release date: January 25).

 

http://www.roadrunne...wsitemID=130751

 

EDIT 2:prvih 50 kupaca ulazi pola sata ranije i dobija plakat.Ubrzo ce karta kostati 1900, pa 2000, na dan koncerta moguce i 2200

 

 

Posebna povoljnost je to sto mozete kupiti paket karata za vec najavljeni Stratovarius i Gamma Ray odjednom, i ostvariti popust.

 

Stratovarius Meet&Greet karta + Gamma Ray, 3600 dinara (popust 400 dinara)

Stratovarius + Gamma Ray, 3400 dinara (Popust 200 dinara)

 

Oba paketa ima po 20, a mozete ih naruciti preko [email protected]

Edited by METAL MAN =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stratovarius+GammaRay u roku od mesec dana! :rockdevil: Znaci sad jos cekamo da nam najave Helloween i Kamelot! :pivopije:

 

OK brate pa mora jednom i Edguy :haha:

Sve ovo je lepo i jos da zacine sa finim predgrupama na Stratovariusu (recimo Firewind) i onda svi da kazemo da smo odgledali sve najbolje od powerice :haha: pa da predjemo kolektivno na narodnjake :lol:

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK brate pa mora jednom i Edguy :haha:

Sve ovo je lepo i jos da zacine sa finim predgrupama na Stratovariusu (recimo Firewind) i onda svi da kazemo da smo odgledali sve najbolje od powerice :haha pa da predjemo kolektivno na narodnjake :lol:

Mislis? :mhihi: Pa dobro,slazem se ali moraju onda i Blind Guardian da dovedu! :pivopije:

Edited by TheCrossWeBear

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istrosih capse na temi na power podforumu, pa cu ovde iskoristiti ovo malo hladnokrvnosti sto imam da uputim pretnju/molbu kome god da ovo organizuje da ako im padne na pamet da ovo otkazuju zbog ikakvih Svinja, Gojka, Tuzbalica, izbora, sta god, dabogda ih stiglo 7 nesreca Egipta i deca se preko fejsbuka venchavala.

 

 

Oh the happier note... Fin izbor predgrupa :] No ne krijem da bih vise voleo da je ovde upao neki Stormwarrior, nekako sam mislio da ce Kai malo njih da ispomogne, sta znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Here we are,

the warriors of light

Here we are,

we came from the night

Here we are,

the warriors of light

Here we are, euphoria will rise :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:

 

jaoooo na ovo se ideeeeee... Prvenstveno zbog freedom call-a... a taj gamma ray cu da poslusam neku pesmu, mozda mi se i svidi... :rockdevil: jao kolko sam srecan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavite u prvi post i da koncert radi Terra Nostra Promotions, da je u pocetku karta 1800, i, sto je vec standardno, prvih 50 kupaca ulazi pola sata ranije i dobija plakat.Ubrzo ce karta kostati 1900, pa 2000, na dan koncerta moguce i 2200, ali to cemo vidjeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavite u prvi post i da koncert radi Terra Nostra Promotions, da je u pocetku karta 1800, i, sto je vec standardno, prvih 50 kupaca ulazi pola sata ranije i dobija plakat.Ubrzo ce karta kostati 1900, pa 2000, na dan koncerta moguce i 2200, ali to cemo vidjeti.

 

Неке интернетске адресе која би нас ближе упознала са детаљима? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istrosih capse na temi na power podforumu, pa cu ovde iskoristiti ovo malo hladnokrvnosti sto imam da uputim pretnju/molbu kome god da ovo organizuje da ako im padne na pamet da ovo otkazuju zbog ikakvih Svinja, Gojka, Tuzbalica, izbora, sta god, dabogda ih stiglo 7 nesreca Egipta i deca se preko fejsbuka venchavala.

 

Šta ti ja smetam :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...