Jump to content

2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray


LazaGNR

Recommended Posts

I, zvanicno:

 

Trenutne cijene karata:

 

Stratovarius - parter 1800 dinara

Stratovarius Meet & Greet 2200 dinara

Gamma Ray - 1800 dinara

 

Paketi:

 

20 paketa Stratovarius M&G i Gamma Ray - 3600 dinara (400 dinara popusta)

20 paketa Stratovarius - parter i Gamma Ray - 3400 dinara (200 dinara popusta)

 

Narucuje se samo na [email protected]

 

Неке интернетске адресе која би нас ближе упознала са детаљима? :)

 

Sta tacno? Bice sve na www.terranostra-networks.com, ali stranica trenutno ne radi, radice za koji dan. Narucujes samo na [email protected], ako kupujes i za Stratovarius odjednom, imas popust, vec sam napisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavite u prvi post i da koncert radi Terra Nostra Promotions, da je u pocetku karta 1800, i, sto je vec standardno, prvih 50 kupaca ulazi pola sata ranije i dobija plakat.Ubrzo ce karta kostati 1900, pa 2000, na dan koncerta moguce i 2200, ali to cemo vidjeti.

Sredjeno.

SVAKA CAST NA OVOM KONCERTUUU!!!!

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već iskazah oduševljenje na temi benda, kao i to da sam, baš ovih dana oko godišnjice + nakon što je Elderane nagovestio najavu nekog dojajnog koncerta, poput baba Vange predosetio da je Gamma Ray u pitanju! :haha::rockdevil:

 

Uh, privlačan onaj jefitniji paket Strato+GR... A taman sam mislio da počnem da skupljam lovu za novi komp (OK, bar za još malo RAM-a i možda jači CPU za stari). :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK brate pa mora jednom i Edguy :haha:

Sve ovo je lepo i jos da zacine sa finim predgrupama na Stratovariusu (recimo Firewind) i onda svi da kazemo da smo odgledali sve najbolje od powerice :haha: pa da predjemo kolektivno na narodnjake :lol:

 

 

Slazem se. Cenim da je dosta bilo powera :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao BRE! ocu da idem ali para nema!!! ocu i na rammstein i na stratovarius... Sve sam potrosila na ZZtop, WASP i Sonatu i sad nemaaaaa.... :icon_ne:

Pa nece se valjda karte rasprodati do januara... :violent:

 

Ako nisu za Sonatu nece ni za Gamma Ray...A ako ti bude trebalo para na zajam reci slobodno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...