Jump to content

2009.12.03. *SKC Livingroom, Beograd* Kultur Shock


Recommended Posts

Ono je moralo u veliku salu(uz bar malo reklame), kako god, ni ovako nije lose, bar je karta bila 400 dinara (svako beogradsko govno cim snimi neki pederski album, odma trazi minimum 500 dinara, gdje god da svira).

 

Kultur Shock razbio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam dusho sho? Vako uneven,bubnjar treba da nauci prelaze iz nepara u par nijedan nije ubo,i treba da nauci kako da udara hi hat kod nepara,i pevac vam je uzasan stvarno doslo mi je za trenutke da zapushim ushi,sve pohvale za sharkija koji bash ima groove kod onih terci...

KO MI JE UKRAO FRULU BOLJE DA GA NE VIDIM!!!

Sem frule super sam se proveo,problem je sto sax i violinu nisam cuo kako treba dok mu ne udare fortisimo al kolko sam svatio one nista nisu cule...Ovo je ladno trebalo u veliku salu,tracklista nenadjebiva\m/

p.s Sto be beogradjani nisu znali da igraju kolo?:)

 

uf, usrao sam se. dobro je prijatelju za taj izvestaj, vec sam pomislio da je bilo do jaja. do jaja svirka i jos na yumu niko nije popljuvao nesto.

 

ma jebi se bre profesore intergalakticki mega sveznalce. i aj mars!!!!!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, ne mogu da opišem koliko je bilo nehumano sinoć. toliki izliv emocija i strasti da je to bolesno, atmosfera VRH!!!! i sa strane benda i od publike. da sam fan kultur shocka, ja mislim da bi mi sinoć bio najbolji koncert u životu ali pošto nisam onda jebi ga. ja sam svega čuo možda dve tri njihove pesme pre godinu i kusur dana što mi je ortak puštao i to je to. ali ono, stvarno sam zaprepašćen. likovi kidaju! ali kidaju. violinistkinju bih ženio :D pre koncerta malo pričao sa saksofonistkinjom, gotivac žena neviđeni a i đino je blesav :) stvarno, svirka na nivou, nema šta. oduševili su me, mada u jednom trenutku su me malo smorili ti turcizmi :D ali dobro. uneven pokidao kao i uvek, jedino u nekim momentima su mi delovali ko da su malko ispadali, ali možda i grešim. mnogo mi je drago što su oni bili predgrupa. sve u svemu, lepo veče i lep provod i hvala unevenovcima što su me stavili na spisak :D

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je fenomenalno. Mislim da za Uneven sam jedina skakala i pevala, barem tu gde sam ja bila hahahaha. Pevac po mom misljenju se nije bas nesto cuo ali sve mi bilo super. Za Kultur Shock mislim da sam vrckala, igrala kolo, skakala, ma sve ubila sam se, bilo je odlicno. Ove dve ribe iz benda su bile, neopisivo pune neke cudne energije. Violinistkinja je svirala sa srcem( kao i ova sa saksofonom) ali mislim da sam u jednom trenutku zacarano ih posmatrala sa balom na ustima :wub:

 

Takodje su me malo smorili "ti turcizmi" , ali sve je bilo na mestu. CELA SALA JE IGRALA :D

 

Koncert za pamcenje :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna svirka.uneven kao predgrupa je bio dobar,svaka cast za obradu zajko kokorajko.kultur shock je bio fenomenalan.sve je bilo super.i ovo je realno bilo za veliku salu,naravno sa dobrom reklamom.violinistikinja jeste ravna kao i vecina azijatkinja ali je izgledala vrlo seksi dok svira.uglavnom fenomenalna svirka.svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja bubnjara nisam ni cula od saksofona hahah, ili sam previse bila ponesena da bi ista izvalila :D

 

@Shooteru pa bila sa Lunarom :P

Htela sam ti se javiti ali bio si tako srecan, nisam htela to kvariti :P:D

JA sam uvek tako srecan :)

p.s ko mi ukrao frulu jebacu mu mater!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto rece jedan drugar posle 'certa:"Zamisli kako bi nam tek bilo da smo ovo pre slusali" :haha:

Tj. odslusah novi album pred 'cert jednom, kewl mi zvuci... Daklem bas dobar koncert bese, prava ludnica, atmosfera za 10ku, zvuk za -1, kol'ko sam se dobro proveo, tol'ko sam otprilike i ogluveo, odavno ne bejah na svirci sa onako losim zvukom, duvacke instrumente i violinu cuh na kasicicu, ponajvise dzitru i bubanj... Unevenov vokal em nisam cuo, em kad sam ga cuo bio mi je los, sam bend OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...