Jump to content

2010.02.14. *SKC, Beograd* Paradise Lost / Samael


Elderane

Recommended Posts

Na posljednjim koncertima sa Paradise Lost Samael su svirali ovo:

 

1. Rain

2. Solar Soul

3. Reign Of Light

4. Infra Galaxia

5. Western Ground

6. Ceremony Of Opposites

7. Black Hole

8. Into The Pentagram

9. Slavocracy

10. The Ones Who Came Before

 

Mozda promijene nesto poslije ove pauze, ali to bi otprilike trebalo biti to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je videti da ima jos ljudi koji vole Host period.

Po meni, njihov najzreliji i najbolji period. Gledao sam ih na D.Times turneji 1996, Symbol 2003, PLX 2005 ali mi je nevidjeno krivo sto nisam isao na HOST turneju ili BIN...

Pokusavam da nadjem ceo taj Bizzare live iz 99, ako negde naletite osim one 2-3 pesme na youtube, javite.

 

Na zalost tesko da cemo ista cuti sa Host-a i BiN na ovoj turneji. Cak su i So Much Is Lost uklonili sa set liste.

Meni licno poslednja dva albuma, pogotovu ovaj poslednji nisu nesto interesanti iako ima par dobrih pesama.

Razmislicu da li cu ici na ovaj 'cert.

nothing sacred je jedna od njihovih najboljih pesama ikada, a Host moj prvi kupljen original u inozemstvu :) :) jedva cekam ovo :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva se čeka koncert!!!

 

Nadam se da će neko lepo snimiti kvalitetnom kamerom barem nekoliko pesama, još ako neko usnimi i audio bootleg, biće cool.

 

Baš mi je krivo što nema snimaka i sa beogradskog koncerta iz 2005-e, da se malo podsetimo tadašnje atmosfere!

 

Voleo bih da ovaj koncert bude rasprodat, što zbog PL-a, da ponovo osete iskrenu pozitivnu reakciju svojih fanova na njihovu genijalnu muziku, što zbog organizatora, da im se lepo vrati za to što dovode ovaj genijalni bend da ponovo sviraju u Srbiji! :pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva se čeka koncert!!!

 

Nadam se da će neko lepo snimiti kvalitetnom kamerom barem nekoliko pesama, još ako neko usnimi i audio bootleg, biće cool.

 

Baš mi je krivo što nema snimaka i sa beogradskog koncerta iz 2005-e, da se malo podsetimo tadašnje atmosfere!

 

Voleo bih da ovaj koncert bude rasprodat, što zbog PL-a, da ponovo osete iskrenu pozitivnu reakciju svojih fanova na njihovu genijalnu muziku, što zbog organizatora, da im se lepo vrati za to što dovode ovaj genijalni bend da ponovo sviraju u Srbiji! :pivopije:

 

 

Hell yeah!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nothing sacred je jedna od njihovih najboljih pesama ikada, a Host moj prvi kupljen original u inozemstvu :) :) jedva cekam ovo :da:

 

 

Ja sam tamo negde 2002-3 u mađarskoj, u nekom supermarketu, merkao Symbol of life...ali sam pomislio "uh, bilo bi lepo ali skupo je...." i dan danas se kajem. :udri: Neke albume je zaista lepo imati u oriđinalu bez obzira na mp3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...