Jump to content

2010.02.14. *SKC, Beograd* Paradise Lost / Samael


Elderane

Recommended Posts

nisam dosao da bacam hejt or smtng, ali do jaja vam je promocija za koncert, moj ortak koji je jako veliki fan Paradise Lost-a do danas(kad sam ga ja pitao da li ide na koncert) nije imao pojma da se koncert odrzava, jer ni jedan plakat nije video.

e sad ja ne znam dal' su plakati lepljeni po gradu, ali ako nisu(posto znam da za neke metal koncerte nije bilo plakata), da vam skrenem paznju da postoji izvestan broj ljudi koji se informise i tim putem

 

dobronamerna kritika, ja ne znam dal' su plalati lepljeni ili ne ali samo skrecem paznju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam dosao da bacam hejt or smtng, ali do jaja vam je promocija za koncert, moj ortak koji je jako veliki fan Paradise Lost-a do danas(kad sam ga ja pitao da li ide na koncert) nije imao pojma da se koncert odrzava, jer ni jedan plakat nije video.

e sad ja ne znam dal' su plakati lepljeni po gradu, ali ako nisu(posto znam da za neke metal koncerte nije bilo plakata), da vam skrenem paznju da postoji izvestan broj ljudi koji se informise i tim putem

 

dobronamerna kritika, ja ne znam dal' su plalati lepljeni ili ne ali samo skrecem paznju ;)

 

Lijepe se. U petak bi trebao biti i intervju u Press-u. Na internetu ima mali milion clanaka, a na 202 radiju se redovno najavljuje. Nazalost, bolje od toga tesko da mozemo.

Trebalo bi od petka ujutro biti plakata i po Nisu, Novom Sadu i Kragujevcu, eventualno Kikindi, Cacku...

Tesko da mozemo ista povodom toga, najznacajnija je upravo takva vrsta reklame, da ovi sto imaju internet pricaju o koncertima ovima u svom drustvu. Tako se nekoliko koncerata rasprodalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam sta ovde ljudi ocekju ?!?

ako si "fan" nekog benda valjda odes ponekad na njihov sajt i procitas vesti i naidjes na Evropsku turneju...

 

Za ovaj koncert konkretno sam vise puta citao po raznim dnevnim novinama, i nisu bili sitni clanci vec jasno uocljivi...

 

jedino da se ljudima salju sms poruke za svaki koncert...

 

jbt ne razumem stvarno, jedino ako bas neko nema internet...

 

 

 

Mozda jedan predlog moze da upali, deljenje flajera, ili lepljenje postera, na mestima gde metalci/rokeri izlaze.

Recmo klub Marshal (ima ih nekoliko po gradu), tamo je uvek puno metalaca, i smatram da bi bio pun pogodak, da uvek stoji poster sa nekim narednim koncertom...

I tako na slicnim mestima...

 

Ne znam sta drugacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas, igrom slučaja obiđoh BG uzduž i popreko, od tamo Banjice/Voždovca, Autokomande, Sarajevske, Zelenog venca, preko Knez Mihajlove, Trga, Slavije, pa sve Bulevarom do Zvezdare i potom Konjarnika i Dušanovca, i baš sam obraćao pažnju kada naiđem na plakate, NIJEDAN za PL niti GR nisam video. Ne vredi vam to mnogo da krenete sa plakatima 2 dana pre koncerta, ljudi moraju da saznaju ranije pa da skupljaju kintu, organizuju se oko obaveza ako dolaze iz drugih gradova... Kontam da je skupo lepiti plakate konstantno od dana kada se objavi koncert, ali možda nije loše raditi to u talasima, jedan jak talas odmah čim se koncert najavi, onda s vremena na vreme "podsetite" pa nedelju dana pred koncert opet jače.

 

Što se tiče internet marketinga, morate da bombardujete što je više moguće, odličan primer Legacy-jev event na Facebooku za Deicide! Koncert je tek najavljen, već 373 ljudi je potvrdilo dolazak, možda dolazi 861, iključili su da piše koliko ne dolazi, a još nije odgovorilo na pozivnice 2090 ljudi. Brojke za Paradise Lost, 3 dana pre koncerta značajno manje, a to je event koji je otvorio admin zvanične PL strane.

 

http://www.facebook.com/event.php?eid=293662432522

http://www.facebook.com/event.php?eid=240465030237

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče internet marketinga, morate da bombardujete što je više moguće, odličan primer Legacy-jev event na Facebooku za Deicide! Koncert je tek najavljen, već 373 ljudi je potvrdilo dolazak, možda dolazi 861, iključili su da piše koliko ne dolazi, a još nije odgovorilo na pozivnice 2090 ljudi.

 

Za Marduk je stajalo da sigurno dolazi 600 ljudi, pa smo videli posetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam sta ovde ljudi ocekju ?!?

ako si "fan" nekog benda valjda odes ponekad na njihov sajt i procitas vesti i naidjes na Evropsku turneju...

 

Ako slusas 2-3 benda, kul, posetis im jedno nedeljno sajtove, ne mozes da promasis ako je kod tebe neki koncert, ali ako slusas po 20ak bendova, jes' boli ga kurac da ce sad svaki sajt/myspace da posecuje...

 

Plakate ni ja nisam video. Ni za ovo ni za GR, ni za Strato kada je bio, niti Vader.

 

 

Nego, bilo bi lepo da se zna kada krece Samael, i eventualno neka predgrupa pre njega(ima li gi?), opet su uspeli da mi se pogode basket i koncert u sl. vreme, pa da znam ima li poente da idem u Pionir :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool.

 

Nego, kada se otvaraju kapije SKC-a? Ulaz pola sata ranije kreće kada, čisto da znamo kada da se ulogorimo ispred.

 

 

Ljudi, moramo da napravimo extra atmosferu! Znači iz sveg glasa da pevamo, vrištimo, urlamo... Da napravimo uzavreli ambijent kao 2005-e! :muzicar::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...