Jump to content

2010.02.14. *SKC, Beograd* Paradise Lost / Samael


Elderane

Recommended Posts

dA I PROSECNA PLATA IM JE DUPLO VECA OD NASHE....glupo vam je to povisivanje karte na dan koncerta jer vecina ljudi dolazi sa strane..

 

 

Tačno tako. 2-3000 dinara samo za put, još ako vodimo još nekog....

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tebi zaboravih da odgovorim... Eno ti na pp :)

 

Samael je u 20:20h. Paradise Lost je u 21:30.

Bice merchadising-a, iliti prodaje svega i svacega.

Sirite gdje god mozete.

Inace, kupite ranije sutra karte! Ko god vec nije rezervisao makar, u toku dana, vjerovatno oko 4-5 mozda povisimo cijenu na 2200.

 

Pozdrav!

Jeste li vi promoteri ili tapkaroshi?

Koliko ste revnosno i na vreme ulozili u marketing pitam se da li ste posao ucili na Institutu za jezik, maloprivredu i telekomunikacije u Čajniću.

Al' jbg. imate srece kad ima nas par matoraca koji volimo Samael.

Aj' zdr'.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

Veceras ludilo:)

Konacno je i 14-ti osvanuo,i valjda ce biti prejeben koncert da znam da se nisam zadzabe vracala iz Svedske i presla 2500km samo zbog njih.

:rockdevil:

 

 

Lista sinoc iz Sofije...

Paradise Lost

Live In Sofia, Bulgaria

12.02.2010 - Hristo Botev Hall

 

1. The Rise of Denial

2. Pity the Sadness

3. Erased

4. I Remain

5. As I Die

6. The Enemy

7. Eternal

8. First Light

9. Enchantment

10. Frailty

11. One Second

12. No Celebration

13. Requiem

Encore 1:

14. Faith Divides Us - Death Unites Us

15. The Last Time

16. Say Just Words

Encore 2:

17. Embers Fire

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i napisao da cemo mozda povisiti cijenu.

Sigurno ce zavisiti od prodaje u toku dana. A i nije tako strasno... Eno kod Hrvata ulaz 2764 dinara (200 kuna)

 

 

Cijena je bila do 01.02.-160 kn

 

01.02. - 12.02. - 180 kn

 

Na dan 200 kn.

 

Dakle, mjesecima unaprijed se točno znalo kolika je cijena ulaznice, ovisno o vremenskom razdoblju kada se kupi i to je tako pisalo na svim plakatima.

 

Inače, sasvim prosječna cijena ulaznice. Nisam doživio praksu da organizator u toku dana povisuje cijenu ulaznice, to ne bi smjela biti praksa.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Samael setliste:

 

1. Rain

2. Solar soul

3. Reign of Light

4. Infra Galaxia

5. Western Ground

6. Ceremony of Opposites

7. Black Hole

8. Into the Pentagram

9. Slavocracy

10. The Ones Who Came Before

 

I Paradise Lost sa samo jednim bisom.

Edited by Svart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, molim vas, bar na dan koncerta ostavite se pljuvanja po organizaciji, cijenama karata, zivotnom standardu... Zna se ko je za to nadlezan, jedna mala organizacija metal koncerata sigurno nije. Karte na blagajni su i dalje 2000, a ja sam fino napisao da svako moze da rezervise sebi, u slucaju da dodje do poskupljenja. Naravno, niko nije rezervisao, lakse je malo napljuvati ovde. Dajte, molim vas, bar na jedan dan odmorite se od razmisljanja o lopovskim organizacijama koje rade koncerte za 300 ljudi.

 

@Pavao, moja jedina poenta je bila kako su u Hrvatskoj za PL jako skuplje karte nego ovdje, a PL sigurno zbog toga nece reci nama kao organizaciji da ce svirati za duplo manje para zbog naseg standarda. I 160 kuna je vise od nase 2000 dinara, a da ne pricam o paketima za 3500, ili pocetnoj cijeni od 1900. Sto je, naravno, legitimno, i da je realnosti, ova karta bi morala biti 2500 dinara i kod nas, ali jednostavno nije moguce da bude toliko, ne bi skoro niko skupio za kartu.

 

Inace, evo upravo dolaze u Beograd.

Vidimo se veceras, i ostavite te teske misli za sobom i uzivajte u koncertu. Niko ovde nije da vas pokrade, i duboko postujemo svaku kupljenu kartu, sto dokazuje i to sto odgovaramo svakom licno na pitanja ovde, sto ne bi trebala biti praksa ni za jednog ozbiljnog organizatora/prodavca/ugostitelj/stagod.

 

Pozdrav!

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Second! (One :mhihi:) :rockdevil:

 

Nakon "osrednjijeg" koncertnog januara, februar je krenuo maestralno! A mogu tek misliti sta me ceka :D No o tem otom potom...

Ama jedina zamerka koju imam za vece je sto, da sam nekako znao da ce biti nekih problema sa strujom il' whatever, sam mogao u Pionir da gledam kecanje, tek bi mi onda bio fes dan, no 'ajde da ne trazim dlaku na jajima...

A stvarno tesko da se nadje, zvuk, bendovi, atmosfera... pa i sama poseta je bila sasvim OK (500tinak?)

 

Samael - Zilion puta bolji zvuk nego prosli put, dzitre ovoga puta probijase kako treba, no slabija lista, i jos uvek weird utisak koji ostavlja drumerless bend...ne znam, daleko od toga da je bilo lose, al' bese adequate :D Prve tri pesme su bile ubica.

 

PLost - O JES!

Krece intro, i u tome me crusader84 pita da li znam ishod kosarkaskog derbija, a ja ga vescu pripremam za predstojece raspolozenje :] Kad reko' raspolozenje, stvarno nisam video (barem mislim) "distanciranijeg" frontmena od Holmsa, i kad se zahvaljuje i kad se 'zeza' pokusava da ne pokaze nijednu prokletu emociju xD I to tako uverljivo... Mogu samo da mu aplaudiram. No, sa druge strane, performans mu je sasvim na mestu, nema mozda te zustrine koje sam ocekivao, kao na poslednjem albumu, al' blah, stvarno nemam sta da se pozalim... Zvuk mozda bio nyah prvih 10 sekundi, al' posle fantastivan...svaka Gregova melodija se zlatno cula... Au jeb'o pilad kako je Enchantment jak live. AAAAA! Ta, plus zavrsni udarac Faith-Last-Words vrhovi veceri!

 

Harc bitin...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan koncert. Ja ni kriv ni duzan zavrsih u prvom redu, cini se najlakse dosad. Samael je bio ok, premda nisam njihov fan, no zasigurno cu u buducnosti posvetiti malo vise paznje njima. Paradise odvalili. Identicna lista k'o s turneje prosle godine. Sala kako primetih pristojno popunjena. Jedina zamerka ono silno kasnjenje... Sve u svemu fino vece, sto bi rekli, za pamcenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predivno!

Nisam mogla da verujem kako se Samael dobro čuo, bukvalno svaki trzaj je bio kristalan. A smešno dejuju onako napušteni bubnjevi. :haha:

 

PL - Vokal se malo slabije čuo ali celokupan utisak je odličan.

Pobojala sam se da će biti premalo ljudi da ispevaju The Enemy kako valja a ispalo je daleko bolje nego što sam mogla i da zamislim. :wub:

Lik ispred mene je odskakutao bukvalno celu Say Just Words. :veseli:

 

 

 

Jedino što pomresmo čekajući... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Samael - Zilion puta bolji zvuk nego prosli put, dzitre ovoga puta probijase kako treba, no slabija lista, i jos uvek weird utisak koji ostavlja drumerless bend...ne znam, daleko od toga da je bilo lose, al' bese adequate :D Prve tri pesme su bile ubica.

 

 

Dobra je setlista bila, culi smo neke koje nismo prosli put, a bubanj mi ne fali. Takav je njihov sinteticki hladan zvuk i lezi im to. Black Hole je sahranila, mada ti nisi uzivao sa mnom u wall of soundu Dark Funerala, tako da...

 

i u tome me crusader84 pita da li znam ishod kosarkaskog derbija, a ja ga vescu pripremam za predstojece raspolozenje :] Kad reko' raspolozenje, stvarno nisam video (barem mislim) "distanciranijeg" frontmena od Holmsa, i kad se zahvaljuje i kad se 'zeza' pokusava da ne pokaze nijednu prokletu emociju xD I to tako uverljivo...

 

Prokleti Engleski cinicni drkos :lol:

 

svaka Gregova melodija se zlatno cula...

 

Najveci kralj cele veceri :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...