Jump to content

2010.02.14. *SKC, Beograd* Paradise Lost / Samael


Elderane

Recommended Posts

cenim da je vreme je za kljuch.

 

SAMAEL jb mame.

Organizatori su GEJ.

Publika je vise nego gej(iskreno ja sam se razocarao koliko je popeglana i ushtrojena omladina na koncertima danas).

Metal ist Krieg.

Aj zdr.

skoro sve si u pravu, video sam ih kad popiju, pogotovo Frubin, samo merkaju decake...

Share this post


Link to post
Share on other sites

apropo price o kasnjenju, iako sam vec rekao, to nije predstava ili film o bioskopu. u pitanju je jebeni rok koncert i sva kasnjenja ili slicno su razumna, da ne kazem OCEKIVANA.

 

jebiga, ranije publika ne udje da odgleda orphaned land jer je koncert poceo na vreme a ovi bleje napolju i cirkaju jeftino pivo.

 

sad se prvi put u zivotu desi da ljudi udju na vreme i desi se maler pa cert zakasni. pa sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko li je vama dosadno u životu kada je dovoljan jedan post o kašnjenju koncerata, pa da drvite ovde o tome na 15 strana :smile:

optereceni smo tobom.

ja se licno potajno nadam da si dobre gradje, jer nameravam da te silujem u zbunju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Frubiju da ne govorim, nema svrhe pričati o "promoteru" koji izbaci javno saopštenje preko kojeg sere po publici zato što nije došla na njegov koncert.

 

Daj, to je bilo davno, dok je još bio mlad, zelen i pod uticajem Branka Rogošića...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se vi stalno svadjate,sta vam je?

Bitno da smo videli koncert i bendove,da smo se druzili i zezali...a kasnjenje nikom nije prijalo...ali sta mozes,moras da trpis zarad benda...

Sta da ste dosli na koncert nekog napucanog benda koji namerno hoce da drzi publiku u neizvesnosti i da vi cekate u masi a oni iza bine lade m....?

Nova sam ovde i koliko sam skontala ovde ima toliko muskih alapaca koji misle da su popasli svu pamet sveta a mozak im kikiriki.

 

 

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

malopre me zove mile da se smejemo u glas hahha... ja konstatujem da su svi zreli za batine on se slaze ... kaze kako se narod razmazio smeta im kasnjenje ... a ja mu pricam kako sam u budimpesti posle koncerta propustio voz za nekih 5-10 min i da sam morao da cekam 13h za sledeci na temperaturi oko 1-2stepena(bio neki april ja bio samo u majci... ) , mislite da mi je falilo nesto ? da sam se zalio nekom ? ne srce mi je bilo puno i pucao mi je kurac sto sam zakasnio na voz :)) ...

 

kad bi morao da razmisljam o tome dal ce koncert da traje 2.5min duze nego sto mogu da ostanem ne bi ni isao na koncert , al dobro rdjavom kurcu i dlaka smece :)hahhahaha

 

:muzicar::muzicar:

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko li je vama dosadno u životu kada je dovoljan jedan post o kašnjenju koncerata, pa da drvite ovde o tome na 15 strana :smile:

 

Veruj mi da si isti kao i oni samo ne znas... Copor je to, nekada si u njemu, nekada si sam. :smile:

Edited by englis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...