Jump to content

2010.02.14. *SKC, Beograd* Paradise Lost / Samael


Elderane

Recommended Posts

Tako retko i malo ima metall koncerata i bendovi dolaze kod nas kad su vec jednom nogom u grobu,i umesto da budete srecni sto su i sad dosli vi ste raspalili paljbu sta je zujalo sta nije i kojekakve jos gluposti....

Nama u Srbiji uvek zuji i zujace...

Nije ok sto smo cekali toliko ispred vrata ali mozemo barem biti tim ljudima zahvalni sto su doveli bend i potrudili se za sve to.

Mi prosto zivimo u vukojebini i takav nam je standard,i sta ima tu da se ocekuje.

A i bolje ista nego nista....

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako retko i malo ima metall koncerata i bendovi dolaze kod nas kad su vec jednom nogom u grobu,i umesto da budete srecni sto su i sad dosli vi ste raspalili paljbu sta je zujalo sta nije i kojekakve jos gluposti....

Nama u Srbiji uvek zuji i zujace...

Nije ok sto smo cekali toliko ispred vrata ali mozemo barem biti tim ljudima zahvalni sto su doveli bend i potrudili se za sve to.

Mi prosto zivimo u vukojebini i takav nam je standard,i sta ima tu da se ocekuje.

A i bolje ista nego nista....

 

Zašto uvek žensko u ovakvim situacijama bude glas razuma??? :bigblue:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako retko i malo ima metall koncerata i bendovi dolaze kod nas kad su vec jednom nogom u grobu,i umesto da budete srecni sto su i sad dosli vi ste raspalili paljbu sta je zujalo sta nije i kojekakve jos gluposti....

Nama u Srbiji uvek zuji i zujace...

Nije ok sto smo cekali toliko ispred vrata ali mozemo barem biti tim ljudima zahvalni sto su doveli bend i potrudili se za sve to.

Mi prosto zivimo u vukojebini i takav nam je standard,i sta ima tu da se ocekuje.

A i bolje ista nego nista....

skoro se 100% slazem sa tobom, uz primedbu da niko ne mora da se zahvaljuje, platili ste karte da gledate koncert, zaboga :) ali moja poenta kroz poslednje 3 strane je samo u tome da mi nisu jasni likovi koji bi pljuvali po svaku cenu, iako se organizator izvinjava i za stvari koje objektivno nisu izazvane delovanjem same organizacije. prosto, visa sila. pa nije ni meni prijatno sto je onaj covek morao da izadje sa koncerta, jer je isti kasnio..ali eto, mudrosera imas uvek, sta ces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro se 100% slazem sa tobom, uz primedbu da niko ne mora da se zahvaljuje, platili ste karte da gledate koncert, zaboga :) ali moja poenta kroz poslednje 3 strane je samo u tome da mi nisu jasni likovi koji bi pljuvali po svaku cenu, iako se organizator izvinjava i za stvari koje objektivno nisu izazvane delovanjem same organizacije. prosto, visa sila. pa nije ni meni prijatno sto je onaj covek morao da izadje sa koncerta, jer je isti kasnio..ali eto, mudrosera imas uvek, sta ces.

 

macheta.....Fruby.....jajca

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milosh 024

 

Mozda zato sto su zenske pametnije:)))

Nemojte sad zbog ove izjave da me svi napadate:)

 

@Lex69

Ma to su likovi kojima je dosadno i koji ocigledno dodju na koncert kao neke baba sere samo da bi videli ko je sta radio i da li se kasni ili ne,pa cim stignu kuci da mogu da se prosipaju po forumu.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je meni bio prvenac što se tiče metal koncerata, pa mogu da kažem da je izbor mog najboljeg prijatelja bio zaista odličan :rockdevil:

 

Za PL sam znala da su zaista dobri, ali Samael me je naprosto oduševio (posebno Makro :wub: ). Jeste da je bilo gomilu diskutovanja oko toga što nemaju bubnjara, ali kao da je to toliko bitno za kvalitet muzike. Zašto bi moralo da postoji neko pravilo :P ?

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio FENOMENALAN!!!! Ovo je bio treći put da ih gledam uživo, i svaki put je bilo maksimalno najbolje!

Odlična setlista, bend u sjajnoj formi, još jednom su pokazali ko su tate...

 

Faith Divides Us - Šljivovica Unites Us! :pivopije:

 

 

 

evo i par slika (imam i bas dobar snimak eternal, ali mnogo zauzima.. mozda ga i uploadujem)

 

Hej, slike su ti odlične! Ako imaš još, kači ih ovde, molim te! A i Eternal HQ snimak bi bio extra! :pivopije:

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :pivopije: nisam mogla da se protivim žarkoj želji prijatelja, pošto je bio njegov red da bira koncert :bigblue:

 

zanimljivo je koliko smo se "razvili" :rockdevil:

 

preko PCD-a, Cohen-a, Ane Popović do Samaela/Paradise Lost-a.... pitanje šta će biti sledeće... ja sam na redu :mrtav:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :pivopije: nisam mogla da se protivim žarkoj želji prijatelja, pošto je bio njegov red da bira koncert :bigblue:

 

zanimljivo je koliko smo se "razvili" :rockdevil:

 

preko PCD-a, Cohen-a, Ane Popović do Samaela/Paradise Lost-a.... pitanje šta će biti sledeće... ja sam na redu :mrtav:

 

You lead, I shall follow. :bigblue:

 

No, da ne spamujemo...evo i nešto vezano za koncert:

 

20976_351029254045_714544045_5033401_871281_n.jpg

 

20976_351029284045_714544045_5033403_1313005_n.jpg

 

20976_351028979045_714544045_5033374_7282497_n.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj još fotki! Još! We want more! We want more! (pa se neki lik proderao "Hoćemo još!" :bigblue: )

 

Hej, slike su ti odlične! Ako imaš još, kači ih ovde, molim te! A i Eternal HQ snimak bi bio extra! :pivopije:

Hvala unapred!

 

Evo jos fotki.. ;) Ovaj put i fotke Samaela..

 

img9719.jpg

img9715i.jpg

img9714.jpg

 

 

img9737.jpg

img9733v.jpg

img9725b.jpg

 

 

A evo i snimka.. I nije bas HQ, ali je ekstra s obzirom da je fotoaparatom snimano.. Jos ga je i youtube malo unistio al' u svakom slucaju nije za baciti.. Enjoy! :pivopije:

 

Paradise Lost - Eternal

 

PS al' ce biti scrollovanja.. :D

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

No shit da su i oni negde zveknuli krovom busa? Isto Delain kad su bili sa Sonatom. Ukleta zemlja, počeće da nas zaobilaze više nego obično. :haha:

 

Ili da gledaju saobracajne znake, posto cak i kod nas pise upozorenje ako je nizak nadvoznjak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha Erlandson i Holmes se zale na hranu koju su dobili kod nas 'Actually calling it food is a little ovet the top!'

 

Inace sudar je izgleda bio kod nas i to im je krov busa udario u most.

 

Sto im nije smetalo da sve pojedu, naravno. Bilo je 4 vegetarijanca, i greskom su dobili hladan pohovani kackavalj, sto je ispravljeno za 30 minuta. Naravno, kao i svi pravi Britanci, radije su izabrali jednu losu sliku, naspram 20 dobrih. Neka.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...