Jump to content

2010.02.14. *SKC, Beograd* Paradise Lost / Samael


Elderane

Recommended Posts

Greg se ionako nekom zalio na klopu. I ja bih se zalio da sam iz grane od choveka prerastao u mrcinu :D

 

Nedovoljno topao pohovani kachavalj, nedovoljno vruca pica, hladan pomfrit... Jadan ja, smrshacu xD

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto im nije smetalo da sve pojedu, naravno. Bilo je 4 vegetarijanca, i greskom su dobili hladan pohovani kackavalj, sto je ispravljeno za 30 minuta. Naravno, kao i svi pravi Britanci, radije su izabrali jednu losu sliku, naspram 20 dobrih. Neka.

 

Dao bi ja njemu jednu iza usiju, smradina pozerska...neka vide klinci kakvi su ustvari ti njihovi idoli...

Mada, verujem da ce sad mnogi reci da je on u pravu, zaslepljenost i obozavanje su cudna pojava :D

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

e care, ako si u fazonu za jos jednu od tvojih onih rasprava, mani me, glava me boli, 22 sata sam bio na nogama, uclani se na popboks forum, tamo vole takve ljude. ne, ne salim se, ovo je bilo mnogo bolje.

 

elem, kako sa klipovima stojimo?

 

Ma jebes sve probleme...Ja se iskreno zahvaljujem organizatorima na ovom koncertu.Nisam picajzla.Samael su bili perfektni a Paradise Lost jos bolji.Video ih,cuo ih...Imam majcu,Warphov autogram,...Samo Paradise Lost nisam navatao za neku fotku al',jebi ga.Cekao ih 15 duuugih godina pa ih pogledao 2005. (he,pola tadasnjeg zivota)Pomislio sam da ih vise nikada necu videti.A,onda,nekome sat vremena predstavlja problem.Svi su,kao,nesto nezadovoljni a SKC se orio od pevanja i onih himnicno propracenih deonica.

Ko kaze da mu nije bilo dobro,celava mu keva.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi su,kao,nesto nezadovoljni a SKC se orio od pevanja i onih himnicno propracenih deonica.

tačno! pevala se svaka pesma sa setliste i bila je odlična atmosfera! 

 

 

meni je posle "I remain" ozbiljno pripalo muka od skakanja i pevanja tako da sam za "as I die" morao malo da odmorim.. jedva čekam ponovo da ih vidim!  :rockdevil:

 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest MoRgENStErN

eeeh evo i ja da sa oglasim :P i meni prvenac bio i bilo je divno, imalo je sitnih propusta ali shta sad, pa na domatjim svirkama bendovi kasne i to bez razloga a ne nesh drugo.... meni je samo zhao shto nije trajalo josh :D dugaachka je lista koju bih josh zhelela da chujem al bar josh par makar :$

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes sve probleme...Ja se iskreno zahvaljujem organizatorima na ovom koncertu. SKC se orio od pevanja i onih himnicno propracenih deonica.

Ko kaze da mu nije bilo dobro,celava mu keva.

 

Slažem se u potpunosti! :pivopije:

 

 

tačno! pevala se svaka pesma sa setliste i bila je odlična atmosfera! 

 

jedva čekam ponovo da ih vidim!  :rockdevil:

 

Takođe! Nadam se da će ih ljudi ponovo dovesti ovde. Nas 400 true fanova, koji smo bili sada, doćićemo i sledećeg puta! :pivopije:

 

 

 

 

I, ljudi, nemojte mnogo ozbiljno i lično da shvatate ovo što su Nick i Adrian pisali na tviteru za hranu. To je tipičan engleski humor, začinjen jedinstvenim humorom, kralja nad kraljevima, Nick Holmes-a. Bilo je njima super! Ko ih dugo prati, zna o čemu govorim.

Edited by Prometheus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, koga realno zabole kurac što sad neko drvi o tome kako se ko ugojio i šta jede? Koji ugojeni Gregor, koje mrcine? Ljudi su ostarili malo i ugojili se sa godinama, niko tu nije mrcina. Prosečno građeni normalni ljudi. Manite se toga.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, koga realno zabole kurac što sad neko drvi o tome kako se ko ugojio i šta jede? Koji ugojeni Gregor, koje mrcine? Ljudi su ostarili malo i ugojili se sa godinama, niko tu nije mrcina. Prosečno građeni normalni ljudi. Manite se toga.

 

Tako je!

 

 

Nego, video sam na koncertu puno ljudi sa kamerama. Hajde ako može uploadujte snimke!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto im nije smetalo da sve pojedu, naravno. Bilo je 4 vegetarijanca, i greskom su dobili hladan pohovani kackavalj, sto je ispravljeno za 30 minuta. Naravno, kao i svi pravi Britanci, radije su izabrali jednu losu sliku, naspram 20 dobrih. Neka.

Znachi osechaj me nije izneverio. Vi ste stvarno neki ljaljani malogradjanski. Pa, jebote, zar nemate nimalo iskustva/klase da vas ne bude sramota da na gosta obratite toliko pazhnje i bar im sredite valjan obrok. Pa jebote bar ima 200 frmi koje se bave kejteringom u jebenom Beogradu. Al vi ste jelo naruchili u prvoj kafani sa sve plastichnim tanjirima.

Ej!

Vajni ste mi vi promoteri!

Seljachine...

Aj' sad zdr'.

  • Upvote 7
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Sto im nije smetalo da sve pojedu, naravno. Bilo je 4 vegetarijanca, i greskom su dobili hladan pohovani kackavalj, sto je ispravljeno za 30 minuta. Naravno, kao i svi pravi Britanci, radije su izabrali jednu losu sliku, naspram 20 dobrih. Neka.

 

Ti kao profesionalni organizator,uopšte ne bi trebo da iznosiš te stvari na forum...ovo je tuga,ko neka baba traćara.zamisli oni iz arene kad bi kukali za 50centa...

 

mi mu doneli hašiš,on tražio koku,zamisli majmuna,pa strćali na štajgu za 10 minuta da mu za 2000evra nabavimo kod Stavrinog malog.inaće,kontakt telefon mu je...itd.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi osechaj me nije izneverio. Vi ste stvarno neki ljaljani malogradjanski. Pa, jebote, zar nemate nimalo iskustva/klase da vas ne bude sramota da na gosta obratite toliko pazhnje i bar im sredite valjan obrok. Pa jebote bar ima 200 frmi koje se bave kejteringom u jebenom Beogradu. Al vi ste jelo naruchili u prvoj kafani sa sve plastichnim tanjirima.

Ej!

Vajni ste mi vi promoteri!

Seljachine...

Aj' sad zdr'.

 

Ma, sve si u pravu. Cista malogradjanstina. Trebali smo zvati ketering agenciju, koja bi nam trazila para toliko da dovedemo Dark Tranquility u malu salu da odrze jedan besplatan koncert. To je bas mudro, nema sta. Molim te, nemoj se praviti pametan bezveze, ukoliko ti nije sve jasno. Ljudi dobili sve sto su trazili, kao i svaki put, i kraj price. Desila se greska za 4 vegetarijanska obroka, koja je ispravljena za 30 minuta.

Nisam ja trebao ni da reagujem uopste, ali sam se malo iznervirao kad sam vidio da je covjek natrpao u tanjir neku bezveze kombinaciju, fotografisao, i postavio na blog. Bezveze je to, i po meni vise malogradjanski nego moja reakcija, ali, 'ajde. Nek' mu bude.

Iskreno, zao mi je sto sam ista napisao.

 

@Razbijac

 

Posto i nismo profesionalci, vec amateri, mislim da ipak mozemo malo drugacije. Arena ne ide po forumima i razjasnjava se sa svima oko najmanje sitnice. Vidis, mi smo amateri, i nama je kao takvima stalo da vidimo i porazgovaramo malo sa ljudima na forumima koji imaju slicna interesovanja.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

 

 

@Razbijac

 

Posto i nismo profesionalci, vec amateri, mislim da ipak mozemo malo drugacije. Arena ne ide po forumima i razjasnjava se sa svima oko najmanje sitnice. Vidis, mi smo amateri, i nama je kao takvima stalo da vidimo i porazgovaramo malo sa ljudima na forumima koji imaju slicna interesovanja.

 

Gari,otkud sad takav stav,da ti je stalo da porazgovaraš sa ljudima?

Ranije,kad ti neko u konverzaciji spusti,ili ne vidiš izlaz,poćneš odmak s onim,''mi kao organizatori ne bi ni trebali da razgovaramo sa vama sa foruma''.c,c,c...

 

Areni svakako,nemate šta da priserete,jerbo i da ide da se raspravlja po forumima,može joj se.Oni i objavljuju koncerte,i udraju reklame,i plakate i sve...a vi,ajd što ne možete da nadolmite love za plakate,al što ne održavate sajt...ako nemožete godišnje da platite 100 evra za hosting,ondak stvarno...Koja je poenta oglašavati se na nekim socijalnim mrežema,gde vas opet i ne posećuje bog zna kolko ljudi.da ne govorim,koliko su i te strane socijalno odrađene,2-3 slike,neke gluposti aplikacije i to je sve?

 

Drugo,onaj koncert gamma ray-a,ako vi kao organizatori nemožete da se dogovorite sa menađerom benda oko poćetka,a svi drugi mogu,pa i par meseci unapred,razmislite koliko vam je stalo do toga ćime se šatro bavite.kao što i ove klince zajebavate s forama biće meet and greet,a ondak par dana pred koncert,''nemamo pojma,zavisi od benda''---to zavisi od dogovora,kojeg oćigledno i nema nešto.

 

Aj lepo se provedite većeras na Gamma Ray.

Sutra će vam verovatno biti Sevdah za Paulu Horvat na forumu.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...