Jump to content

Nadimač


ΣΟΚΙ

Recommended Posts

Eeee...sto tako?

dule ne moze da postuje(da stavlja postove) laugh.gif

ne da poshtuje.....

 

Al ce u svakom slucaju u cetvrtak da bude prangijanje zagarantovano NadimaC i DaggerSpawn ........,,,.,,.,,,,,,,,.,,,,.......... pivopije.gif

 

samo neznam sta cemo za subotu(zbog loseg vremena) icon_rolleyes.gif

Edited by Death rider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj RNA,banuj me zauvek,boli me bas,zatvori i temu ako oces,zabole me

ko tebi drma kavez u zadnje vreme? wallbash.gif

 

 

 

pa ti stavljaj ova  icon_evil.gif  icon_evil.gif sranja nekom drugom,aj cao laugh.gif  laugh.gif  icon_rolleyes.gif  biggrin.gif  icon_wink.gif  icon_smile.gif  icon_biggrin.gif  icon_cool.gif  icon_razz.gif  mhihi.gif  233.gif

uuuuuuuuu,,,,,Sto se kaze -medju rogove! laugh.gifwallbash.gif

 

stvarno RNA na ovoj temi je skoro sve bilo vezano za bend ,za razliku od nekih drugih....npr,kako Space Eater ima vise od 48 strana i 942 posta jel tu nema lupetanja gluposti i li je sve vezano za bend i sl?jel i NJIMA icon_biggrin.gif skidas strane? icon_da.gif

 

jebes taj gestapo fazon.....opustite se malo, ovo je samo forum icon_cool.gif

Edited by Death rider

Share this post


Link to post
Share on other sites

prisajsli...

uglavnom su teme vezane za nadimac .. tako da opet ne razumem sta se RNA cima oko bilo cega..

brate lepo ti se kaze - ovo je forum - a ne neka vrsta bilo kakve extra ozbiljnosti - nije ti ovo neka ozbiljna vrsta posla naprimer...

 

relax!

pivopije.gif

 

a i zar ti nije lakse da iskuliras skroz temu i sto kazu yumetalchani (citiram) "da ne bacas hejt" haha...

 

ionako ovde nema spama, a ko ne zna sta je SPAM u pravom smislu te reci NEK SE OBRAZUJE MALO!!!

 

Rece student internet tehnologije!

 

NJA pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E nego da se vratimo svirci u cetvrtak pivopije.gif

Hteo ja da radim Nadimach zastavu samo ne mogu nadjem platno na koce cu to da uradim a i mroam dragancheta da navatam da mi pomogne icon_mrgreen.gif

odes u stari merkator... i valjda negde na spratu imaju neki materijali i te neke tkanine.. tako rece mayka.. icon_da.gif valjda....

al bilo bi super kad bi napravio icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fora je u tome sto smo mi promenili pevaca, i malo rotirali postavu, a povrh svega, ja idem 20 dana na letovanje. Tako da bi najranije okuvali nesto u avgustu. Da bude neka open-air zajebancija. Vi ste nam, naravno, prvi na listi pozvanih. Aj, zivi bili, lepo se uprdeli. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...