Jump to content

Nadimač


ΣΟΚΙ

Recommended Posts

pozdrav prijateljima iz COMBUSTERa i cestitke na ovom grandioznom poduhvatu osvajanja dalekog istoka $))

logo nadimacha pored thanatos, insanity, deceased je stvarno prizor za nezaborav.

 

Booklet i ovaj kineski prevod su apsolutni kult kao i cover art. Tekstovi i socioloska tematika prilice muzickom zanru, mada mislim da bi bilo bolje da uopste nema tih crossover elemenata ali to je valjda stvar ukusa. U odnosu na ep ovo je u svakom smislu superiorno izdanje..

 

sve najbolje i do sledeceg nadimanja :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ću ja da napišem jedan кул ривју, i da se igram onih baja sa Metal Arhiva što misle da su uhvatili boga za muda. :rockdevil:

 

Prvo da se dotaknem svoje profesije. Što se toga tiče, dosta je dobro urađeno (ima greškica tu i tamo), neka ideja o zvuku Nadimača se nije mnogo menjala još od onog prvog demoa (što je dobra fora), a kvalitet zvuka se mnogo popravio. Mislim da je trebalo malo više istaći vokal i malo ga napucati, ali to je do ukusa.

 

Što se tiče sviranja, najbolje do sada, mada moraće još bolje, iako znam da vas prilično boli kurac za to, al' ae. :lol:

Dača mnogo manje guta reči od Duleta, pa se razume šta kaže i bez čitanja textova. I sviđa mi se što se malo dere, malo kao da priča, a malo peva, to se dobro uklapa, tako da tri Bambija za njega. x)

 

E, sad, najbitnije: pesme. Dobre su, većina mi se baš sviđa, a najnaj mi je Sad si Sam. :rockdevil:

Od starih mi fale Đubre Metal (meni najbolja pesma Nadimača) i Krvave Desni. Jače pesme su mi sve nove (mislim na ove nastale od kad je nova postava) osim Hedšat u Glavu i Zlo i Naopako koje su mi najslabije na albumu, dok su sve stare solidna sredina.

 

Sve u svemu, dobar je album, sluša se dosta. :da:

 

Možda sam nešto zaboravio da kažem, ali koga boli kurac, vidimo se šestog u Pazovi! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ću ja da napišem jedan кул ривју, i da se igram onih baja sa Metal Arhiva što misle da su uhvatili boga za muda. :rockdevil:

 

Prvo da se dotaknem svoje profesije. Što se toga tiče, dosta je dobro urađeno (ima greškica tu i tamo), neka ideja o zvuku Nadimača se nije mnogo menjala još od onog prvog demoa (što je dobra fora), a kvalitet zvuka se mnogo popravio. Mislim da je trebalo malo više istaći vokal i malo ga napucati, ali to je do ukusa.

 

Što se tiče sviranja, najbolje do sada, mada moraće još bolje, iako znam da vas prilično boli kurac za to, al' ae. :lol:

Dača mnogo manje guta reči od Duleta, pa se razume šta kaže i bez čitanja textova. I sviđa mi se što se malo dere, malo kao da priča, a malo peva, to se dobro uklapa, tako da tri Bambija za njega. x)

 

E, sad, najbitnije: pesme. Dobre su, većina mi se baš sviđa, a najnaj mi je Sad si Sam. :rockdevil:

Od starih mi fale Đubre Metal (meni najbolja pesma Nadimača) i Krvave Desni. Jače pesme su mi sve nove (mislim na ove nastale od kad je nova postava) osim Hedšat u Glavu i Zlo i Naopako koje su mi najslabije na albumu, dok su sve stare solidna sredina.

 

Sve u svemu, dobar je album, sluša se dosta. :da:

 

Možda sam nešto zaboravio da kažem, ali koga boli kurac, vidimo se šestog u Pazovi! :rockdevil:

 

 

E hvala za komentar, tj kritiku, drago mi je ako se slusa,

normalno slazemo se i mi sa vecinom stvari, sa jedne takav zvuk i svirku zelimo, a sa druge - koliko para toliko muzike.

 

Sad pravimo nove pesme, za koje slobodno mogu da kazem da ce biti bolje i od najboljih na albumu, i muzicki i stilski,

jer je ovaj album rekapitulacija demoa/ ep /novog materijala, a sledeci snimci ce biti jos jedan korak prema stilu thrash-a koji ce najbolje

lezati nama.

 

само ћу кратко рећи: АЛБУМ ЈЕ ВРХ! све остало би било трошење речи, јер је албум стварно феноменалан!

 

Fala Stevo, ja ocekivao da ces reci da je previse cista produkcija il sl hahaha

Vidimo se u Pazovi

 

Pipiju takodje ''Sad si Sam'' favorit. Dok je meni ''Trece Oko'' apsolutni hit!

 

Ko sto znas, za tu pesmu cemo snimati i spot, i to cebiti prvi oficijalni spot nadimaca(posto je ovo prvo oficijalno izdanje benda)

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirka je sabila.odlicno je bilo i zajebavanje pre i posle svirke,a bome i svirka nadimaca.jedino me je drkalo ono skakanje sa bine..ionako je prostor jedva 2 sa 2,a bina je mozda malo veca i sto sad moras skakati svakih 5 sekundi sa bine?ok jednom ili dva puta u toku pesme ali vidjao sam likove koji su i po 10 puta u toku jedne pesme skakali i to neznaju da skoce pa se uglavnom zabiju u ljude i poguraju ih nazad..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirka je sabila.odlicno je bilo i zajebavanje pre i posle svirke,a bome i svirka nadimaca.jedino me je drkalo ono skakanje sa bine..ionako je prostor jedva 2 sa 2,a bina je mozda malo veca i sto sad moras skakati svakih 5 sekundi sa bine?ok jednom ili dva puta u toku pesme ali vidjao sam likove koji su i po 10 puta u toku jedne pesme skakali i to neznaju da skoce pa se uglavnom zabiju u ljude i poguraju ih nazad..

 

 

OVAKO JE BILO

 

48614210_85cec4cff3.jpg

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ste cigani... niste svirali bekrju!

 

Dobra svirka... ali zvuk je bio krs,mada to je dvoriste...tamo je uvek zvuk krs...

 

sad slusam, album... kad ga preslusam par puta napisacu vam utiske

 

ajd uzdravlje

 

 

Odnesi i Djubretu cd da moze da malo protrese onu bolnicu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...