Jump to content

Nadimač


ΣΟΚΙ

Recommended Posts

Kul je Nadimach :} Kad sam chuo stvar Zmajeva jajca umro sam od smeha zbog jednog dela teksta: ''kamehame talas godinama jaca zaslugama kornjacinog vracha'' - prevrnuo sam se od smeha kad sam cuo :haha:

 

Najbolje pesme na albumu : Headshot u glavu,dlake na sapunu i zmajeva jajca

Samo kec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DIE HARD PACKAGES HAS ARIVED !! (CD SHIRT PATCH PIC) Just Now PRICE/CENA 1000 DINARA/ 20 EUROS FOR EUROPE/WORLD ORDED WHYLE YOU CAN !!

 

DANAS MI JE STIGLO PRVIH 5 PAKOVANJA, A DO SLEDECE NEDELJE BI TREBALO I OSTATAK DA STIGNE.

 

 

STVAR JE OVAKVA,

 

POSTO SU NAM POSLALI 20 PAKOVANJA 4 SMO ODMAH UZELI ZA SEBE,

 

A 16 JE NA PRODAJU ! TAKO DA, PRVIH 16 LJUDI KOJI SE JAVE DOBIJAJU,

 

NEMA LJUTNJE TO JE TO .

 

l_cf536924972245889de8bf015a5fb148.jpg

l_9839902d071a45d0a8fbf3fd17640bc4.jpg

l_b13a37898ede4326bfce72dd6d721e92.jpg

 

JBG SLIKE NISU NESTO AL JBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

DIE HARD PACKAGES HAS ARIVED !! (CD SHIRT PATCH PIC) Just Now PRICE/CENA 1000 DINARA/ 20 EUROS FOR EUROPE/WORLD ORDED WHYLE YOU CAN !!

 

DANAS MI JE STIGLO PRVIH 5 PAKOVANJA, A DO SLEDECE NEDELJE BI TREBALO I OSTATAK DA STIGNE.

 

Koji brojevi majica su u ponudi?Ozbiljno sam zagrijan za ovaj paket,samo ako ima adekvatan size za mene t.j. XXL.

Edited by metallicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ksenija

Evo nas u Srbiji, nova grupa s kojoj je nakon bendova Postolar Tripper, Stranci, AntiTodor, Idijoti, Diskurz, Alergija, Zbogom Brus Li, Ofsajd, Under Pressure i Gužva U Bajt, Udruga Crom Alternativna Razmjena ostvarila suradnju je NadimaC, thrash metal sastav iz Beograda.

 

 

 

Crom Alternativne Vijesti u ekskluzivi saznaju sve o dečkima čija muzika moramo priznati, i nije baš za svačije uši, al za one koji vole, ovi frajeri zbilja rasturaju...

 

Znaju li ovi naizgled grubijani što su apsolutna ljubav i iskreno prijateljstvo?

 

Kako i kada je nastalo ime benda, i što predstavlja, koji je to klinac nadimac?

 

Nije se štedilo na tinti i slovima, izvukli smo iz njih i dobru auto-biografiju...

 

Zašto su u svijetu u kojem živimo ratovi neizbježni, zašto je u aktualnom monetranom sustavu pauza u porastu rasta BDP-a ravna katastrofi, zašto sve više radimo kad imamo robote i strojeve, odgovaraju nam beogradksi thrasheri...

 

Koji je razlog da smo sve siromašniji što smo bogatiji?

 

Kako ovi srpski glazbenici gledaju na pojam slobode?

 

Njihovo viđenje glazbene scene u Srbiji, novosti iz Beograda, muzika, note, bendovi...

 

Thrash, kriju li se iza njega neke političke poruke i ciljevi?

 

Pogled i stavovi o Bogu, Crkvi i religiji, bučni muzičari su se otvorili...

 

Koji su im glazbeni uzori, slušaju li momci iz grupe NadimaC operu, disco,...?

 

Po čemu se ovi beogradski frajeri razlikuju od svih drugih bendova uredno složenim po policama?

 

Tko je radio najbolje tekstove u bivšoj Jugoslaviji?

 

NadimaC sviraju samo zbog love, ili tu ima i nekih viših ciljeva?

 

Upravo je izašao na vidjelo skandal Climategate, obmana klimatskim promjenama, koliko je u Srbiji vruće?

 

Je li politika kurva ili nije, odgovara NadimaC...

 

Nastojali smo upoznati ove frajere iz thrash sastava NadimaC i kao obične ljude, ne samo kao glazbenike...

 

Thrasheri su nam odali i tajne iz njihovih seksualnih života.

 

Gdje probaju, da li vježbanjem i bukom izazivaju rat u susjedstvu?

 

Kojom glazbenom opremom raspolažu, koliko su im kvalitetniji instrumenti dostupni?

 

Ispričali su nam i neke anegdote, momci su izgleda pecaroši...

 

Saznali smo i što misle o medijskim nasrtajima svinjskom gripom i vakcinisanju...

 

Srbija i dobra hrana, jedno bez drugog ne ide, no koliko je ovaj mit još uvijek mit, a koliko činjenica?

 

Upitali smo ih naravno i za alternativne valute, zašto se na Balkanu ne spominju...

 

Kakav je bolji svijet kojeg bi za nas uglazbio Nadimac, pitanje je sad.

 

Intervju je u cijelosti dostupan ovdje:

 

NadimaC, Thrash Metal Bend, Srbija, Beograd: Intervju

 

 

nadimac_thrash.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nadimac - Drzavni Neprijatelj Broj Kec

Area Death Productions, 2009

 

Nadimac komt uit Servië en brengt alles in het Servisch. Raar taaltje en vanzelfsprekend ook onverstaanbaar. Begin dit jaar brachten ze in eigen beheer de EP Metal Je Rat uit, wat "metal is oorlog" betekent. Dit is hun debuutplaat.

 

Old school crossover iemand? Thrashende riffs afgewisseld met een raggende zanger en opzwepende punkritmes. D.R.I. uit Servië. Alle nummers zwieren de pan uit, het dak er af. De productie is niet overdone, het is niet overal even strak maar het is eerlijk. Jammer dat er niet meer variatie in zit en dat je geen snars begrijpt van de goedbedoelde humor. Het is dan ook een product voor de eigen markt.

 

Servische old school crossover/thrash? Waarschijnlijk zit niemand daar op te wachten, buiten een paar old schoolers op het beklaagdenbankje in Den Haag die wat heimwee zullen hebben voor de rest van hun leven (laten we hopen)."

 

sta ovo znaci jebem li ga ako znam

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"NADIMAC (SRB)

DRJAVNI NEPRIJATELJ BROJ KEC Areadeath Productions

Written by Zvetan Rachev on Friday 27 November, 2009. Last updated on Friday 27 November, 2009 Cheerz with some ice-cold beers for the debut album of the Serbian thrash monsters Nadimac. Earlier this year I had the chance to review their EP "Metal Je Rat" ( "Metal Is War" in English ) and I remember I was quite impressed by the frantic speed of their oldschool Crossover/Thrash. Now Nadimac's first full-length effort is on the market and in case you need some fast and furious music for your headbanging you should check this band out! All lyrics are on their native Serbian language and this fact helps them to stand out among the sea of thrash bands that seem to come out from everywhere these days. The ten tracks in "Drjavni Neprijatelj Broj Kec" offer speed and anger in the vein of old D.R.I. records and the rawness of the legends Wehrmacht and Cryptic Slaughter. No wonder Nadimac were the opening act for Municipal Waste on their Serbian shows. The drummer Dragom Ristic beats the skins like a total maniac while Stefan Corovic and Marko Pavlovic (guitar and bass respectively) shred mercilessly the strings of their instruments. Danilo Trbojevic's vocals are similar to the voice of the one and only Kurt Brecht (D.R.I.) and suit perfectly to the aggressive sound. Judging by the cover artwork and some videos I saw on YouTube, Nadimac put a lot of humour into their songs. They even have developed some kind of a symbol - one evil and drunken Thrash clown, standing on the cover with a bottle in his hands.

So if you are curious to know what kind of monster is the Serbian thrash, give an ear to this band. And don't forget your beer either!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo respect vama iz Nadimaca jer vas ima svuda i bas dobro reprezentujete svoj bend...

Slusao sam vas skoro na 202, pa citao intervju u webzinu HellyCherry, izdalI su Kinezi vash boom, ima vas po magazinima - fanzinima svuda, a uz to i redovno svirate...

Koliko me secanje sluzi, rekao bih da je jedino Mortuary tj Max Butcher ispred njega toliko poklanjao paznje svom bendu ranije i jedini toliko promovisao svoj bend po fanzinima i magazinima devedesetih godina, ali za razliku od Nadimaca, Mortuary je bio studijski projekat jer nisu imali svirke..

Samo tako nastavite i stay true .

 

Druga stvar koju sam hteo da kazem...video sam da se medju najgorim omotima metal albuma pominje i omot za Metal je rat...

Ja se sa tim ne bih slozio, omoti Nadimaca imaju svoj shmek, unikat su, a ne znam da li vam je ovo rekao neko ili nije do sada ( iskreno nemam vremena da citam sve postove ) , ali mene vashi omoti podsecaju malo na omote nemackog Tankarda, sto svakako nije nista loshe cak je plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala bratae, lepo je to cuti od nekog ko je pratio scenu iz prve ruke u tim vremenima, :) ajos lepse sto je taj isti neko ostao deo te scene i danas

 

Jbg underground, mediji nas nece, cak i kad bi culi za nas neverujem da bi nam negde pustili spot haha

 

Ili guras sam i trudis se da ljudima predstavis ideje i sl, ili sta? sedis kuci i cekas da te iscima metal hammer ili nuklear balst ? hah :P neemaa

 

mora se, za bend i za scenu

 

PS: ako je ovo zadnje na 202 kad smo poklanjali prisivace i najavljivali sledece 3 svirke ahaahaha bili smo cirke ne znam ni sta smo sve pricali :)

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...