Jump to content

Nadimač


ΣΟΚΙ

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

pa kad gledas iza monitora

dodji nekad na neki koncert pa ces da vidis sta je centrifuga

 

to što se ti sine zajebavaš sa vratom,ja da ti kažem u 40 godina,ima da patiš od okoštavanja.

da bi bio corpsfisher ili koripićkatejlor,jedi spanać.

 

realno,mogo bi malo da zameniš pivo s tegovima.ako nemaš kinte za tegove,jebi ga,20 dvolitri,napuniš vodom,uvežeš,rasporediš u obe strane,tutneš iza vrata,i cepaj!ćućanj ovo-ono,riba ti glabunja u pauzama itd.

 

ovako,od te tvoje centrifuge,sine,ako nastaviš tako,odoše ti remenice za pogon bubnja u kurac!odoše!

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Nadimac je band od koga mi se svidjaju poneke pesme ali nikad nisam nesto posebno voleo njihovu muziku.Postujem ih najvise zbog toga sto imaju stav i sto su iskreni u tome sto rade.Ono sto me je odusevilo je akcija koju su napravili u vidu prodaje majica za donacije za decu uz zvecanske.Ne bi bilo lose kada bi i ostali bandovi tako nesto slicno uradili.

 

Bravo za akciju.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 9 months later...
  • 4 months later...
  • 9 months later...

Ovih dana baš dosta vrtim poslednja dva Nadimač albuma Manifest protiv sudbine i Besnilo i iako znam da je popularno na ovom forumu pljuvati bend, moram da kažem da je bend sve bolji i bolji kako vreme prolazi. Otarasili su se nekih internih dečijih zajebancija s početka, zadržali i dalje dozu humora kroz odlične tekstove (slagao se ja sa njima ili ne, mora se priznati da imaju i žele šta da kažu za razliku od najvećeg dela naših bendova) a svirka je brza i pravo u glavu, bez ikakvog nepotrebnog palamuđenja. Sve u svemu, daleko zanimljivije npr od nekoliko poslednjih MWaste albuma, crossover kakav treba da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...