Jump to content

Nadimač


ΣΟΚΙ

Recommended Posts

Ех, да је само име, имају и песму истог назива. Немам појма о чему у њој певају, али неко надимање је сигурно. icon_confused.gif

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jbga ne znam interesuju me kako su odsvirali Agent Orange???

Нешто се не сећам да су то одсвирали. Ако јесу, мора да је било тотално непрепознатљиво, а то тешко, пошто сам препознао неке много прљавије песме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нешто се не сећам да су то одсвирали. Ако јесу, мора да је било тотално непрепознатљиво, а то тешко, пошто сам препознао неке много прљавије песме.

jbga ne znam ja kad sam bio zadnji put na probi zvucali su nikad bolje...jbga...sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ех, да је само име, имају и песму истог назива. Немам појма о чему у њој певају, али неко надимање је сигурно. icon_confused.gif

Nadimac je srpski demon koji ide po zenskim sumam i nadima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

а оне ауторске би могле мало озбиљније да буду. Мислим, 'Крваве десни' и 'Змајево јајце'. Шта сте ви? Бомбардер на квадрат?

kakve to veze ima sa Bombarderom? icon_confused.gif Bombarder je za njih prdez u sumi laugh.gif

NadimaC ima svoj fazon ......Goku Rac,Rac,Rac,Rac,!!! wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Извини, ја само износим своје мишљење. Ако неког увредих, опростите.

 

А мислим да уопште немам чега да се стидим што се мог бенда тиче. Управо напротив, врло сам поносан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio je na ovog pedera Maiden_Hell

zrelo nema shta.

 

 

@zmyche - stvarno nikog ne bih da vredjam ali ne znam kako da preformulishem to a da ne bude uvreda..meni se nikad nije svidjalo kako sviraju i bolje je da kazem ono shto stvarno mislim nego da ih "tapshem po ramenu" i govorim kako su super.

 

@warrior of ice - lupash gluposti bez ikakvih osnova. uvek sam spreman da istrpim kritiq svog benda i chujem mishljenja drugih a i sam mogu da procenim kad sviram dobro a kada ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bla bla bla jari jari jari..

kome se ne svidja sta koj kurac uopste mora da postuje ovde?? Jednostavno zaobidjite nadimace ako vam se ne svidjaju, i ne koristite svaku mogucu otvorenu stavku o njima na forumu da serete o njima.

Ok, ne svidja se nekima, neki ih obozavaju, pa to je sasvim logicno, ali dokle cete da serete...

Warrior Of Ice - icon_smile.gif

 

Opusteno brate, ja nisam ni na cijoj strani, samo mi ne ide u glavu to - cim se negde spomene NadimaC na bilo kom forumu,u bilo kom postu eto nekog iz Agressive Silence i slicnih bendova da napljuvavaju i seru o tome kako su Nadimaci losi. Pa nek su..i tacka!

 

poz pozz...

 

p.s. nista licno nikom, izjasnjavam ono sto jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma niko nije tebe pominjao druze.

Ti si jos i najkompetentniji da sudis o svemu. pivopije.gif

ОК, само немојте толико гадно да се прозивате. Једноставно има људи којима се овај бенд не свиђа и износе своје ставове о томе, а не видим да је ико поменуо бенд увредљивим тоном.

Иако ми се бенд не свиђа претерано, како ствари сада стоје, апсолутно подржавам момке да истрају и, ако је могуће, постану бољи, јер оваквих бендова немамо, бар не много, и увек нам треба свежа крв.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih dodao da likovi iz Agressiva apsolutno nisu kompetentni da nekog poseravaju (iako ni ja bash ne gotivim Nadimach) jer su oni samo losa kopija ne bash sjajnog Underdeath-a. mislim chak ni Metaliku ne skidaju kako treba, chak ispod proseka. Nikakva prozivka, samo moje vidjenje stanja.

 

Sto se Nadimacha tice, najvaznije je da se oni zabavljaju ludo, posto je to ocito svrha ovog benda. Da su veliki zajebanti, jesu. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih dodao da likovi iz Agressiva apsolutno nisu kompetentni da nekog poseravaju (iako ni ja bash ne gotivim Nadimach) jer su oni samo losa kopija ne bash sjajnog Underdeath-a.

brateeee, zbog ovoga ces goreti u paklu no.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

brateeee, zbog ovoga ces goreti u paklu no.gif

Pazi, necu da se svadjam sa sa tobom, ja samo ne volim da slusam Underdeath, mislim da su kopjia Metalike, i to je to, a pogotovo za Agressive....ukusi su razliciti...itd...blabla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...