Jump to content

Nadimač


ΣΟΚΙ

Recommended Posts

pa pazi taj sto nas je snimao ne da zna posao -nego ubija ,i jako nam je dobar ortak i jako dobro radi taj posao produkcije,snimanja i sl.

 

i DaggerSpawn je snimao kod njega tako da nemas brige za to.

 

nemojte da se brinete ,bice super snimak.

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice najbolji snimak Nadimaca do sada sigurno . A sto se tice snimanja , svako ima svoje metode rada , pogotovo ako su mogucnosti skromne pa nesto mora da se krpi. Koliko znam , to je da,prvo ide Bubanj , bass , gitara pa glas . Ali dobro mozda je vama tako lakse. Jedva cekam da cujem , okacite bar jednu pesmu cim zavrsite na myspace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa prvo smo snimili bubanj ,a trebalo je da se snima bubanj ceo dan,a uspeli smo da ga snimimo za 4-5 sati,posto smo imali gitaru ,a ne bas na licu mesta probali smo da snimimo gitaru i zvucalo je super pa smo to tako i odradili,vokal i bek vokale smo snimili na kraju.

 

u svakom slucaju bice to svakako najbolji snimak Nadimaca do sad.

 

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebalo bi da produkcija i omot budu gotovi za manje od 7 dana,tj u toku sledece nedelje,

e sad tesko da cemo okaciti sve pesme ,tj mozda po neku pesmu okaciti, ili okaciti po pola pesme il sl ,

 

sve cele pesme i sl ce biti dostupne svima koji dodju na promociju snimka,koja bi trebala da bude u januaru ..

 

u svakom slucaju brze jace i agresivnije nego ikad !!

 

metal je rat !!!

 

111

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

KLOVN POBEGO IZ CIRKUSA!

OPIJO SE I NADROGIRO KO SVINJA

PIŠTOLJ UPERUJE U LICE SVIMA

svima viće puši kurac, sisaj mi ga gnjida

klovn pobego iz cirkusa,prdi kao krme

smrdi mu iz usta,i svojim prisustvom kvart truje

ovakog kaki je,mogo bi samo da ga prca

Amidzić Ogi,al kada je na heavy drogi...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omot je u losoj rezoluciji i na malom formatu(taj sto je okacen)

omot ima elemente pesama.(ali je poruka jasna).

 

Poenta klovna i ostalih stvari je u tome da prikazemo kako nas drugi vide i kako jedni druge ponekad gledamo,

al da i smo klovnovi nismo za podjebavanje i zajebanciju i podcenjivanje.

u djubretu je kip slobode,radioaktvni otpad i jos po nesto.namerno smo sve nacrtali i obojili u prljavom maniru jer mi se gade ispeglani i nalickani omoti koji su samo lepe slicice koje nista ne govore,a i mi smo takvi kakvi smo se nacrtali

ako ne spolja onda iznutra.

 

lik je prikazan raspao kakav jeste kako sam cirka u djubretu jer mu to vise odgovara nego u fency restoranu,

time sto je prikazan jedan lik stavljen je akcenat na individualnost ali i na stalnu povezanost sa metal ekipom(to su likovi koji dolaze iz mraka -detalj sa leve strane omota koji se zbog rezlucije ne vidi dobro)

a koji govori da smo svi jedni za druge tu.

 

fraza"metal je rat" nije proseravanje ili samo parafraziranje, vec govori o borbi protiv sistema,o borbi protiv tokova,protiv pomodarstva,govori o bivsim metalcima i sl.

metal za nas nije samo muzika koju eto slusas a posle zanemaris ... metal je uvek unutrasnji rat.

 

eto ja sam svoje objasnio

ko dalje ne razume ko ga jebe nek ne kupi album i nek nas ne slusa.

 

za sva ostale;

 

thrash till death

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo pa musko!

 

promocija bi u Beogradu trebala da bude 25.01 2009.

 

posle bi trebalo da sviramo u Tuzli (al to smo jos uvek u pregovorima)

itd

 

mi smo zadovoljni snimkom, to je promo snimak a na leto snimamo ceo album koji ce zvucati 100 puta bolje nego ovaj snimak9mada ko sto sam rekao i ovaj mi je super)

 

metal je rat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...