Jump to content

Atheist Rap


delay

Recommended Posts

Legende! Pored Hladnog Piva i Goblina, bend koji najvishe cenim na ovim prostorima, gledao sam ih 4,5 puta uzhivo i nikad mi nece dosaditi i uvek cu moci da se super provedem na njihovoj svirci.E sad, ovaj novi album mi se ne svidja, preslushao sam ga samo jednom i nije mi uopshte slushljiv, no dobro, bice oni josh dugo na sceni nadam se i bice bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maore, J.E.B.A.NJ.E. i Drugu Ligu Zapad tesko da ce ikada nadmasiti. A na prvo slusanje mi se cini da je ovaj novi losiji i od Osvete Crnog Gonzalesa. Jedine svetle tacke su mi Spritzerboyz, Ne bi bilo fer i mozda Surferska katakomba (podnivo 2). Kao da su usput izgubili i ispucali sve one dobre ideje, fore...

Ali ce zato na njihovim koncertima uvek biti dobro zezanje.:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svirali su letos u Starčevu... ne znam tačno koliko sam ih puta gledala ali njih nikad dosta :pivopije:

 

Koncert za pamćenje je u KST-u krajem devedesetih. Bio je unutra pošto je bila zima, nije moglo da se prođe. Ono sinoć u Dangubi je bilo ništa u odnosu na KST gužvu na Ateistima. Moja ekipa je pizdela jer ni poštena šutka nije mogla da se napravi koliko smo bili stisnuti ko sardine. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 years later...

500x500_000000_80_0_0.jpg

 

Svoj novi material pod nazivom „Überlauf“ oni će u digitalnom formatu objaviti za izdavačku kuću Lampshade media u ponedeljak 16. novembra, a zainteresovanima će istog dana novi materijal biti ponuđen na besplatno skidanje na portalu Nocturne magazine. U planu je i naknadno pojavljivanje albuma na cd-u i na vinilu, ali su za sada ti datumi nepoznati.

Istog dana, u ponedeljak 16. novembra, na regionalnom MTV kanalu premijerno će biti prikazan spot za pesmu “Ha-P!”.

Album je u celosti snimljen i produciran u „Socijala Studios“ u Novom Sadu, koji je vlasništvo Atheist Rap gitariste Raduleta.

Koncertna predpremijera je zakazana za vikend u pančevačkom „Apolu“, gde će Athest Rap nastupiti 14. novembra sa svojim starim prijateljima Dža ili Bu iz Beograda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...