Jump to content

mixtape 09


KRANG

Recommended Posts

34zhh21.jpg

 

 

http://www.mediafire.com/?mr4rwdzw2yj

 

dobar mikstejp,vidis vudu da znas sta je kvalitet.ostale misktejpove necu ni da skidam,previse mtv2-indi sranja za mene.usput ako budem imao vremena napravicu i ja svoj mikstejpe da vidite sta je kvalitetna muzika u alternativnim vodama

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinuh krangov mixtape (zato sto ste rekli da je gej), marcomanov (zato sto rekoste da je najbolji) i simmin (jer je metal) pa vrtim danas ceo dan i uzivam. sve u svemu, kombinacija je super, iako ima nekih stvari koje mi stvarno ne leze (kellermensch i baroness). u svakom slucaju ova ideja vam je do jaja, kapiram da cu svaki da skinem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo sto sam do sad stigao da preslusam

 

krangov-simpa skroz, bilo je prijatno za slusanje, mozda se zajebem pa i skinem koji album

sinistrel nematal- slicno kao za krangov, posalji tracklistu posto min je par pesama super bilo, pa mozda skinem album ako ne budem lenj bio

ponuy-kul mix, ovaj KTU mi super skroz,i prijatno za slusanje, mozda obrnem jos koji put

sima-zicer. bas super tejp, manje-vise ovo sto pony rece. dobar deo pesama sam slusao, a ovo sto nisam slsuao je ugl dobr kritike dobilo i zanimalo me kako zvuci samo sam lenj bio da preslusam (Every Time i Die, Health, Converge...). provrteccu ga jos par puta sigurno a mozda i vise.

 

marcoman-da li je najbolji ili ne nznm ali meni se mnogo dojmio, a ja za vvecinu izvodjaca sa ovog tejpa prvi put cujem, ali bas ekstra za slusanje, laganiji tejp ali ne smara ni malo. ova Deanger Mouse & Sparkelhorse stvar je vrhcina, zarazio sam se skroz :D

-----

ostalo kad stignem da preslusam, za koji dan, poskidao sam manje-vise sve, Consecrence slusam sad, a Astrallisov i Atheistov sam tracklistu video i obecavaju :D

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se javim sa nekim utiscima... Nisam jos sve skinuo, ostalo je jos par ovih zadnjih da poskidam...

Za Krangov mixtape mogu reci da je zanimljiv, pitak, bez oscilacija u zanrovima kao da je bendove skidao sa iste etikete sto mi

se jako dopalo, ali nije to muzika za mene, ali se svidja mojoj zeni tako da ce se vrteti :).

Ballov je dobar, svidja mi se rad tipa Brand New, Sights & Sounds, Thrice, Metric (stvar otkida), Health

Marcomanov nije obecavao na prve dve pesme, ali su zato Danger

Mouse & Sparklehorse, Soulsavers, 36, We Feel To Earth, Silversun Pickups bas povezle pristojno.

Astralisov nije po mom ukusu ako izuzmem Mastodon i Hypocrisy (przilo se na njih nekada)

Ponyjev omamljiv The xx, Dredgg, Sybreed stvar mi se svidja ali ne volim te Nu metal, Fear Factory clon

bendove, Osi, Ktu, GIAA (hteo sam je i ja staviti ali sam zaboravio), Puscifer

Simmin toplo hladno, ono sto izdvajam je Pelican, Mew, Kylesa, Baroness, The xx

Ovo je neki moj mixtape pa ako neko hoce nek poslusa, jedna stvar mi je slucajno uletela iz

2008, dok druge dve su namerno ubacene (nesto mi se htelo da ih stavim)

 

http://www.megaupload.com/?d=IUJ9ZSZ3

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlican ti je mixtape. her name is calla, collapse under the empire, pet slimmers of the year, echoes of yul i solstafir (baci download link na pp pliz) skroz na mestu. crawling sam i sam hteo da stavim doduse, pa na kraju nisam iz nekog razloga.

 

preslusah i sinstrelov nemetal, tu i tamo je. prijatno sam iznenadjen sto si se setio da ubacis frusciante-a kako si spomenuo i pocetkom godine, lady gaga skroz prijatno iznenadjenje, fin izbor od neon horse, dredg, mewithoutyou i royskopp. ostatak suvonjav.

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

In The Flesh, progtape, uglavnom. Dopada mi se. Wtf je ovaj Panzerballett? :haha: Jizue je skroz dobar.

Uruk Hai, prvih sedam su kul, posle idu neke pesme koje mi bas nesto ne leze. Soil & Pimp i Evol Intent su kewl.

trenje, neocekivano mudastiji mixtape. Ocekivao sam vise nekih indie hitova. Nije lose, imamo dve iste pesme na tejpu.

 

 

Ostalo mi je da cujem Supergalactic Lover i Concrescence.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...