Jump to content

2009.12.21. *SKC Livingroom, Beograd* Space Eater, Magma, Hatred


Karlo SE

Recommended Posts

Svaka cast Space Eater-u!

Ovo je bilo nesto najteze za bend koji dozivi takvu tragediju, a oni su to uspeli da preguraju, a to su pokazali sinoc!

Bosko bi sigurno hteo da ovaj bend i dalje radi i da svira po celom svetu, zato momci gurajte samo napred, bez pognute glave i punom parom!!!!

 

 

Imate moju puni podrsku!

 

 

Vandal

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlichna svirka! Vredelo je doci! U jednom trenutku smo pomislili da necemo stici jer smo gurali kola sat vremena da upalimo, na zadnji trzaj smo uspeli. Shto se tiche svirke za publiku i ja mislim da nije bila bash nishta posebno. Ako je 10-15 ljudi pevalo tekstove a ostali su tu bili i kao polovno klimali glavom. Space eateru svaka chast, momci su stvarno odlichno svirali ali mikrofonija ih je relativno sjebala.

 

Jedino nisam uspeo da maknem onaj plakat sa vrata. Neko me je preduhitrio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cela svirka je bila odlično dešavanje, lepo posećena, i sa odličnim bendovima podrške. Mnogo mi je drago što ste nastavili sa radom, pogotovo što u ovoj novoj postavi kvalitet nastupa a i novih stvari ne zaostaje. Ono je bilo baš energično bez obzira na probleme sa razglasom. Tihi i Luka već imaju dovoljno iskustva tako da nema tu potrebe za nekom tremom. Ostaje samo da se ljudi naviknu na sastav. Sve najbolje u Bugarskoj, naravno i ubuduće :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било је заиста феноменално!

Није се, ценим, ни дало у сумњу како би само могао звучати нови Спејс Итер! Што неко већ рече, Лука и Тихи су већ наоружани довољним искуством, што је те вечери доказано.

Ја лично, као резултат дужег познанства, Спејс Итер одавно не доживљавам као сам бенд па је ова свирка оставила веома снажан утисак на мене.

Супер су свирали! Одушевили су ме! Дођавола са опремом. Велика ствар!

Лука МатАковић мора да јури потписе! (Колега, па фта је ово...?)

Мислим да је те вечери Хејтред звучао и наступио боље него икада! Развалише и оно мало СКЦ-а што нам је остало. :bigblue::bigblue::bigblue:

Магма к'о Магма! Сјајно као и обично, али мене та музика нешто и не пали... :mrgreen:

Кад је већ неко поменуо публику, која је и била добрим делом мртва (укључујући и мене), морам рећи да је скроз у праву!

По себи знам да у моменту просто немаш потребу да одлепиш. Једино мање разумем млађе нараштаје који немају потребе за тим.

 

Све у свему, другари, љубав, метал! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Say Your Prayers

Overkill

Flames Across America

Divide And Conquer

Operaphobia

Death From Below

Relationshit

Merciful Angel

Bombs Away

Abort

Crush Kill Destroy

Space Eater

 

redosled nije tacan ali to su pesme

 

 

Inace da nesto malko iskomentarisem:

Hatredu svaka cast za Orion,mislim da bila prava stvar time otvoriti ovu svirku.Super ste zvucali,mozda i najbolje dosad od ovih 10+ puta koliko sam vas gledao. :pivopije:

 

Space Eatere je malko zezao zvuk ali su otprasili kako treba.Nova postava se dobro uklopila,iako je nesto slabije nego dosad,ali ce polako sve doci na svoje mesto. :pivopije:

I neizmerno hvala za Merciful Angel,nisam je dosad cuo uzivo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam trebao da dodjem ali mi je nesto bila muka ceo dan ne znam ni sam koji mi je. Cak sam i dosao ispred skca ali mi se nije dalo uci, jer ne znam kako bih izdrzao. A ono jebem ti, neki metalkorovci u publici. :haha:

ala seres, najeli smo se pa nam zato bilo muka :haha:

Edited by Satyr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajna svirka!

Prvi put da ova tri benda rade samostalnu svirku i drago mi je sto je bila pun pogodak!

 

Sve najbolje Magmi i Space Eateru!

Hvala svim ljudima koji su obelezili ovo vece

 

Evo jednog kratkog snimka Hatreda sa svirke mada nisam siguran da li moze svako da ga otvori. Ako nista probao sam :)

snimak sa svirke

 

Hatred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aooo, Luka je otpevao "SE"? Mašala.

 

Na žalost, celu svirku sam jako loše pevao, jer sam sav zapušen od gripa i još nekih sranja, a ako misliš na onaj kraj, to je Šarki izvlačio. ;)

 

Inače, meni je ovo bila najbolja svirka u životu, i hvala svima koji su došli, i na bilo koji način učestovali! :rockdevil:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...