Jump to content

Najbolja thrash metal balada


~Johnny The Slayer~

Recommended Posts

Pravi thrasher kresne devicu mladu, pa napravi zlu baladu!

 

Dok ovi paueraši večito sapunjaju majmunćeta, pa se nakraju iz sopstvenoga sažaljenja nakane da naprave plačicajzla baladicu.

 

Ima razlike ...

 

Pravi thrasheri i nemaju balade. Balade imaju melodic thrash bendovi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ti si nekrunisani kralj lupetanja gluposti.

Nemoj bre tako, doskorašnji brkati ministar za KiM mu je svojevremeno dao čistu 10-ku na ispitu.

A to je za pogolemi rispekt!

 

 

Slejer ima tako divne balade...sav se najezim...

 

Da, ''Richard Hung Himself'' je tako depresivno suicidalna balada, uh! :cry:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravi thrasher kresne devicu mladu, pa napravi zlu baladu!

 

Dok ovi paueraši večito sapunjaju majmunćeta, pa se nakraju iz sopstvenoga sažaljenja nakane da naprave plačicajzla baladicu.

 

Ima razlike ...

 

hahahahahaha :):):)

ovo je jedan od najboljih postova koje sam video na ovom forumu :)

 

jesam li vam beše već pričao o slejerovoj baladi rainning blood koja ide "danced with the dead in my sream" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ama bre radi se o tome da me je jedna drugarica pitala "jel znaš onu baladu od Slayera, valjda rainnin blood, ide nešto danced with the dead in my dream" :):):)

ma napisao sam to ovde još pre sto godina...

Ti će mi kažeš šta je rainning blood!.. Idi sviraj hard rock :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ama bre radi se o tome da me je jedna drugarica pitala "jel znaš onu baladu od Slayera, valjda rainnin blood, ide nešto danced with the dead in my dream" :):):)

ma napisao sam to ovde još pre sto godina...

Ti će mi kažeš šta je rainning blood!.. Idi sviraj hard rock :razz:

 

Ja kao ultimativni Slayer fan mogu drzati predavanja iz ove materije za 99% foruma.Pored mene,profesori bi bili pre svih kolega Rizzen i naravno Mr.Hate,takodjer ultimativni Slayer fanovi. :da: Svi ostali bi bili na drugoj strani amfiteatra,i pomno pratili predavanja.Naravno,medju njima bi bio i ti. ;)

 

Nego,nisam citao taj post o kome pricas.Pa dobro,devojka se ne razume u materiju.Ali,uvek moze doci na predavanja kod profesora Lemmy Sixx-a. :da:

 

A hard rock cu svirati uvek!Tacnije,da preciziram...moderni hard rock sa uticajima metala.To je Oroz. :da:

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa thrash balade su muške.. svaka ima prvo jedan lagani deo, više mračan i depresivan, nego pičkiljavo-baladast, pa onda ide muški deo :rockdevil: ...

 

Ja kao ultimativni Slayer fan mogu drzati predavanja iz ove materije za 99% foruma.Pored mene,profesori bi bili pre svih kolega Rizzen i naravno Mr.Hate,takodjer ultimativni Slayer fanovi. :da: Svi ostali bi bili na drugoj strani amfiteatra,i pomno pratili predavanja.Naravno,medju njima bi bio i ti. ;)

 

To ne sporim, ali ne mogu da ti oprostim što si pomislio da sam baš toliko neupućen... 'bem mu pep'o! Možda ne mogu da budem profesor, al bar bih bio jedan od onih štrebera što već sve znaju :):razz:

 

Nego,nisam citao taj post o kome pricas.Pa dobro,devojka se ne razume u materiju.Ali,uvek moze doci na predavanja kod profesora Lemmy Sixx-a. icon_da.gif

 

ne dam :violent: ! može samo na privatne časove kod mene :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,ako ne dozvoljavas,mogu joj poslati skripte a takodjer i jedan deo iz knjige mog basiste koja ce se uskoro pojaviti u prodaji "Prirucnik iz ovozemaljskog,i ne samo ovozemaljskog,zivota",u kome sam mu napisao par strana o Slayer-u.Pa nek' devojka prouci.Ili ti prouci,pa joj pocni davati privatne casove.To ce ti biti i izgovor za zblizavanje sa doticnom damom.Eto vidis,profesor Lemmy Sixx pomaze na mnogo nacina. :)

 

To ne sporim, ali ne mogu da ti oprostim što si pomislio da sam baš toliko neupućen... 'bem mu pep'o! Možda ne mogu da budem profesor, al bar bih bio jedan od onih štrebera što već sve znaju :):razz:

 

A jebiga,sta ja znam...nisam bio upucen u tu tvoju pricu od ranije.

Sto se tice strebanja,videcemo te na sledecem kolokvijumu kako ces proci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,ako ne dozvoljavas,mogu joj poslati skripte a takodjer i jedan deo iz knjige mog basiste koja ce se uskoro pojaviti u prodaji "Prirucnik iz ovozemaljskog,i ne samo ovozemaljskog,zivota",u kome sam mu napisao par strana o Slayer-u.Pa nek' devojka prouci.Ili ti prouci,pa joj pocni davati privatne casove.To ce ti biti i izgovor za zblizavanje sa doticnom damom.Eto vidis,profesor Lemmy Sixx pomaze na mnogo nacina. :)

 

pa to ti pričam :)

tenk ju maj sensej :)

 

E bas je u tome stvar.Svi je imaju,samo Slayer nema!!!

 

ja bih baš sad napravio baladu da sam na njihovom mestu... to bi bila tako dobra fora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to bi baš bilo do koske.

 

Predosećam da bi to bila neka tr00 necro spell grind occult gore obsessed baladica.

Ono šablon tipa: Voleli smo se, ljubav je cvetala, tek kućka me odjednom prevari sa Tonijem Kakanim iz Sonata Gayarctice.

 

Zlo & naopako!

 

 

:red::twisted::red:msn_devil.png

 

BlackDevilPichu.png145.pngsmiley_devil.png

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono šablon tipa: Voleli smo se, ljubav je cvetala, tek kućka me odjednom prevari sa Tonijem Kakanim iz Sonata Gayarctice.

 

I onda ja uzmem sataru,oboje ih sasecem,i mrtve ih silujem u grupnjaku.

 

pa to ti pričam :)

tenk ju maj sensej :)

 

Nema problema maj aprentis,sta god da ti treba,tu sam da pomognem. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si nekrunisani kralj lupetanja gluposti.

 

Pa daj kontra-argument, care gluposti. Metal balada je metal balada, bez obzira kom pravcu pripada bend. Nemoj mi reći da na osnovu jedne balade koju čuješ možeš da provališ da je bend thrash metal? Ili će pre biti da moraš da poslušaš i ostale pesme? Pravi thrash metal bendovi, poput Slayer-a, i nemaju balade. Imaju ih melodic thrash bendovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...