Jump to content

2009.06.26. *Akademija, Beograd* Arkona (Rusija)


Knjaz_Ovoga_Sveta

Recommended Posts

Posto je mnogo vas pitalo.Na zalost vise nema porucivanja ulaznica putem poste iz prostog razloga sto je koncert u sredu i vremenski vise nije moguce slati iste.Znaci ulaznice samo u Mungosu (NS) ili Akademija (BG) ako je ostalo...na dan koncerta od 19h na ulazu , cena 1200din.

 

- Wolf's Hunger nastupaju u 21h

- Arkona nastupa oko 23h

 

Horns up!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji li shansa da i wolf's hunger krene posle tekme?

mislim,i ovo je dobar raspored,taman ostane vremena posle tekme za pivo pre certa,al mi krivo da propustim WH....

 

(ili da organizatori ubace neki tv u akademiju).... :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuh od drugara iz Hrvatske i Slovenije da su tamosnji koncerti bili vrlo slabasni. Sviraju negde po sat vremena, setlista losa, mlitavo zvuce a kontakt sa publikom im je preko kurca. Nadam se da ce vama ovde biti bolje. :D

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obaveštenje sa FB:

 

Marko Vrućinić sent a message to the members of ARKONA.

 

Marko Vrućinić June 23, 2010 at 2:18pm

Subject: START KONCERTA!INFO!

Info za sve,

 

zbog velikog broja upucenih mejlova oko starta koncerta i poklapanja sa utakmicom postoji velika verovatnoca da ce koncert krenuti sa zakasnjenjem iz istog razloga!

 

Znaci, verovatno WOLF'S HUNGER startuju nakon utakmice oko 22.30h!

 

ARKONA oko 23.30h

 

Visimo se, naostrite sekire i napunite cuture :)

 

SLAVA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična svirka, iako je Arkona svirala samo 55 min, to što su svirali odradili su fantastično. Par instrumenata očekivano na plejbek, posle svake pesme "Хвала братя" ili "Слава братя".

 

Sve je mnogo kasnilo, žuti kombi s ruskim tablama je stigao tek oko pola 12, kad je nekad i počeo Wolfs hunger, oni završili pre pola 1, Arkona počela tek u 10 do 1. Previše kasno i za vikend, a kamoli za radni dan.

 

Predgrupu nisam slušao ranije, ali bili su dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se svirka nije dopala, tacnije prostor u kome je odrzan koncert! Previse zagusljivo i vrucina, nema ventilacije, a Arkonu sam ispratila do pesme Yarilo i posle toga vise nisam imala zivaca da ostajem u onoj atmosferi! :icon_ne: Jos plus sto sam jedva cula Mashu kako peva...dakle meni je bilo uzas! Verujem da je Arkona super odradila svoj posao, ali sto se mene tice ovo je jedan od gorih koncerata na kojem asm bila sve zbog prostorije i atmosfere. :mrtav:

Wolf's Hunger su odlicno svirali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto je vama toliko problem sto su svirali sat vremena. I po cemu je to jadno.

Posle sat vremena skakanja i sutki, jedva sam ziv bio, tako da je po meni tajming odlican.

 

Predobre pesme su svirali, zvucalo je TAAAKO dobro. Znaci kao na snimku.

Odos sa publikom je odlican, jeste ponavljala "Slava bracjo" vise puta :) ali u svakom slucaju ok odnos ima.

Bar Masha, jer su ovi ostali malo staticni ! hehe

 

A da je vrucina bila jeste, ali to je "podrum". Samo se pitam kom to metalcu smeta zagusljiv prostor i haos. Sigurno ne onom koji dodje na koncert

da se izivi i iskace kao covek i da uziva u bendu i muzici. Meni nista nije smetalo iako sam zgazen vise puta, polio me neko pivom, i bio natopljen znojem XD

 

Ako biste da budete suvi u "NEzagusljivom" prostoru i da vam ne propadne glas sedite kuci i gledajte na tubu koncerte, pa mirisite ko Ruze, metalci moji cisti.

 

Wolfs Hunger me je prosto ODUSEVIO ! Svaka cast momcima. Inace nisam ih gotivio ranije, ali bogami...odlicna svirka !

Jeste sve kasnilo, ali zbog nase fine drzave koja je pravila problem arkoni, i primoravala ih da srede neke papire kako im se ogranicava boravak na 48 sati.

 

Cheers !

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Copy/paste.

 

Мене су Wolf's Hunger помало сморили... Мислим, добро момци прже и све

али ништа посебно. А и скинерска екипа је била много деструктивнија за

време њихове свирке, тако да сам то погледао са стране, уз смешак на лицу.

 

Иако је Аркона свирала много кратко, што се мене тиче, отпрашили су за све паре.

Добра сет листа, ОК публика и они на висини задатка. Мислим да је добро што

су издржали свирку и толико колико јесу, с обзиром на физичке услове простора.

Посебно Маша са оном вучјом кожом icon_smile.gif

 

И да, никада нисам раније био у великом клубу Академије. Очекивао сам, не знам ни

сам зашто (мислим да сам негде на нету прочитао да прима до 800 људи), квалитетнији

простор од мале сале СКЦ-а... Кад оно, не знам како бих се боље изразио, ћумез deluxe!

Али поред свега, свирка је била јака. С моје стране гледано, простор није био на крају

толики проблем. Био је то први концерт неке стране групе за који сам мислио да ће

га покварити публика... изгледало ми је тако на почетку. Срећом, није било тако до краја icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za skinerku "matoru" ekipu.

 

Jbt uvek se nadju neki matori retardi koji sutku vide kao neko izazivanje,

i ako ih gurnes krenu kao da je to sorka neka.

Pogotovo kad su stali sa strane, tj oko sutke, i kao guraju sve ove sa ledja unutra.

Mislim, svaka cast, vrlo hrabro i jajarski. I samo cekaju da se zakace sa nekim klincem

da tu glume autoritet.

 

Sutka je bre za uzivanje i izivljavanje u pozitivnom smislu, ako neko padne, DIZI GA, idemo dalje !

Sve je to zajebancija i ql.

 

Ali dobro je, nije ispalo nekih sranja ozbiljnijih, iako je za to bilo vise prilika nego suteva na go Australije XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

jamislio da je u pitanju 23 jul, a ne jun. pa kao ima jos do arkone. i tako nisam otisao, samo vidim komentare na forumima, kao arkona jebala kevu sinoc blabla. al dobro bio sam u novom sadu i pretpostavljam da je tada bilo 20 puta bolje, otvoren prostor, veci prostor, vise svirke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...