Jump to content

Avatar


DBrave

Recommended Posts

“Avatar” u “Buhi”

 

 

Histerija oko “Avatara” proširila se i na daske koje život znače.

hehehe, u kontekstu prethodnog poredjenja, ova predstava ce biti kao ruzna krezava riba sa 40kg viska - koja pri tome i nema sta da kaze i samo zna da bleji.

 

epic fail u najavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

ja mislim da je ovo zajebancija, mislim ne mogu da povjerujem da je fo ril

mislim, mora da postoji neki catch

sumnjam da ce napraviti actual adaptaciju avatara i da su zapravo otkupili prava, nego ce biti neko opasno sprdanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mojih 0.02$:

 

Film je 6.5/10. Pokradeno sve do maksimuma. Negde do pola sam mislio, ok, dobar film nije samo dobra prica, fino ovo izgleda 3d kurac palac, zezanje, lep svet maste, te neke cudnovate letece zivuljke i picke materine. E onda me je ugusio. Jebes 3d THIS IS OUR LAND :haha: :haha: ....

 

Gledao jednom i dosta mi je :pivopije:

 

edit: a i 3d je half assed u svakom slucaju

Edited by stormtrooper
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to su vec teshke optuzbe...sama pricha avatara je vec 1000 puta vidjena na hiljadu nachina... chista shablonchina upakovana modernom tehnologijom...

i onako u onoj koloni pored, navode da su ga i rusi optuzili za plagijatorstvo...i neki drugi ljudi da je krao pola andersena...

a meni lichno ta flora u avataru lichi na floru iz priche "u zidinama eriksa" od HP lovecrafta...

tako da je ta optuzba na staklenim nogama...

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

a to su vec teshke optuzbe...sama pricha avatara je vec 1000 puta vidjena na hiljadu nachina... chista shablonchina upakovana modernom tehnologijom...

i onako u onoj koloni pored, navode da su ga i rusi optuzili za plagijatorstvo...i neki drugi ljudi da je krao pola andersena...

a meni lichno ta flora u avataru lichi na floru iz priche "u zidinama eriksa" od HP lovecrafta...

tako da je ta optuzba na staklenim nogama...

 

Slazem se da je prica idiotska, posle 15 min gledanja sam znao kako ce se i zavrsiti...

Sramota me je sto ovaj film nazivaju sci-fi... nema ni jednog tehnickog detalja ni vremena radnje i ima mnogo nelogicnih stvari - tehnologija se toliko razvila da je moguc put kroz svemir ( i hibernacija) i dolazak do xxxxxx light years udaljene planete a ne mogu covjeku pristojna kolica da nabave hahaha. .. . i oruzje je idiotsko... sve u svemu deciji film..

 

A za kompjuterske efekte mi puca kurac...

 

edit: i kako sam se iznervirao kad sam video Nagrand i jos neka sranja iz Warcrafta...

Edited by Душан
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Ne svidja mi se film. Nisam rasista, ali evo posle nekoliko minuta gledanja filma sta sam zakljucio: Na'vi suvise lice na neko africko pleme a ne na vanzemaljce (kostimi, nacin igranja i pevanja + crnci im daju glasove, sve tipicno africki). Dakle, tehnologija pokvarenog i nemoralnog belog zapada protiv plemenskog drustva, sirote ali srcane i junacke Afrike- crnog naroda. Suvise pateticno za moj ukus, pogotovo ako film dolazi iz Holivuda i vazi za najgledaniji film svih vremena, sto ce reci profit odavde do Pandore.

 

Ako su hteli da rade alegoriju, mogli su to mnogo bolje, ovako, ovo je film za malu decu.

Edited by Novalis
  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

James Cameron is planning to shoot some footage seven miles underwater in the Challenger Deep, the deepest point of the Mariana Trench and also the deepest location on earth. The pressure at such a depth would be over 8 tons per square inch - far beyond the capabilities of even the most advanced Russian military subs, which can handle only 1,600 pounds per square inch.

 

Kako onda planira?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...