Jump to content

2009.06.19-27. *Prag, Atina, Sofija, Bukurest...* Sonisphere Festival


Kwlt

Recommended Posts

Ovo vec deluje primamljivije od Metallica-e same u Budimpesti :da::rockdevil:

 

 

EDIT:bog te jebo,sad sam video da su im special guests i Heaven & Hell! :rockdevil:

Koliki je odnos ceska kruna - evro?

 

EDIT 2:nasao sam da je 100 ceskih kruna 5,5 dolara :haha:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo vec deluje primamljivije od Metallica-e same u Budimpesti :da::rockdevil:

 

 

EDIT:bog te jebo,sad sam video da su im special guests i Heaven & Hell! :rockdevil:

Koliki je odnos ceska kruna - evro?

 

EDIT 2:nasao sam da je 100 ceskih kruna 5,5 dolara :haha:

 

1 CZK 2.8464 2.9962

 

ovo je desno kupovni i prodajni u dinarima na danasnji dan iz Pirane!

Edited by lemilica

Share this post


Link to post
Share on other sites

JAT-om povratna karta (petak na nedelju) košta 28 hiljada dinara, i ako je koncert na aerodromu k'o Bog, ne mora čovek da putuje okolo naokolo.

 

Možda je Cirih jevtiniji, sajt je opet pao pa ne mogu da proverim, ali svakako imajte u vidu da je Švajcarska uši otpadaju koliko skuplja od Češke. Da, evo 20k RSD je do Ciriha i nazad. Znači svaki voz, svaki obrok, da ne pominjem prenoćište... ne mogu da se mere Prag i Cirih. Sto evra u Švajcarskoj je ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boli vas...Ja se nadam da ce ovo biti u Bugarskoj pa da krenem da slabije jedem i prodajem odecu pa da ustekam 200 evra i odem a vi o Cirihu i Pragu.Prokleti kapitalisti. :haha:

 

:haha: Kapitalisti :haha:.

 

Sad videh i Bukurešt, isto je vikendni datum. A i bliže je -- ali nije za ići kolima. Kroz Rumuniju kolima grđe nego kroz neobeležena brda Crne Gore :haha: Plus putevi, ajoj.. Voz može za Bukurešt da bude dobro rešenje.

edit:, u stvari, ček ček. Bukurešt aaa da nisu uradili put, jel putovao neko skoro kroz Rumuniju tim glavnim putevima?

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,Sofija ili Bukurest su definitivno jeftinije varijante,makar sto se puta tice.

Ali u Sofiji festival traje dva,a u Bukurestu tri dana pa ce onda biti potrebno ostati duze ako ne budi svi bendovi(koji jos nisu ni objavljeni) istog dana.

Bukurest je primamljiviji zato sto je vikend,ko i u Pragu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: Kapitalisti :haha:.

 

Sad videh i Bukurešt, isto je vikendni datum. A i bliže je -- ali nije za ići kolima. Kroz Rumuniju kolima grđe nego kroz neobeležena brda Crne Gore :haha: Plus putevi, ajoj.. Voz može za Bukurešt da bude dobro rešenje.

edit:, u stvari, ček ček. Bukurešt aaa da nisu uradili put, jel putovao neko skoro kroz Rumuniju tim glavnim putevima?

 

u rumuniji su novi putevi, bar u kuda sam ja isao. usli na djerdapu, dobar deo puta do bukuresta je auto put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na nasem eventimu nema karata za prednji deo,a na ceskom ticketpro ima?

 

znaci,ako hocu prednji deo,ovaj od 2390 ck iliti 95E,to mogu jedino da narucim preko e-ticket...ispravite me ako gresim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,Sofija ili Bukurest su definitivno jeftinije varijante,makar sto se puta tice.

Ali u Sofiji festival traje dva,a u Bukurestu tri dana pa ce onda biti potrebno ostati duze ako ne budi svi bendovi(koji jos nisu ni objavljeni) istog dana.

Bukurest je primamljiviji zato sto je vikend,ko i u Pragu.

a realno Bugari i Rumuni su cigani tako da je svejedno od ta dva grada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Bukuresta je zajebano doci kolima. Put je dobar ali prolazis kroz tri grada od po 100.000 stanovnika i treba da znas tacno gde treba da skrenes na nekim raskrsnicama. Prvo prolazis kroz Turnu Severin pa dolazis do Krajove ali oko Krajove ima obilaznica tako da to nije problem ali onda se treba snaci u Slatini i u Pitesiju. Tek od Pitesija imas auto-put do Bukuresta. To je nekih 100 km. Rumuni su krenuli da prave auto put od konstance(crno more) pa do madjarske granice. Mislim da su ga skoro napravili i da im je jos ostalo da probiju Karpate. Auto put Krajova-Bukurest je u planu i ko zna kad ce poceti da ga prave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...