Jump to content

2009.06.19-27. *Prag, Atina, Sofija, Bukurest...* Sonisphere Festival


Kwlt

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Na ovo se mora ici. Super je to sto nastupa velika cetvorka po prvi put,ali meni se najvise ide zbog toga sto cu najvjerovatnije prisustvovati tome da Mustaine tokom prvih 30 sekundi nastupa Metalike preskace obezbjeđenje,pali 4 metka Hetfield-u u glavu,rani Kirka i Larsa,ubije jos petoro prije no sto ga Kerry udavi bradom.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovo se mora ici. Super je to sto nastupa velika cetvorka po prvi put,ali meni se najvise ide zbog toga sto cu najvjerovatnije prisustvovati tome da Mustaine tokom prvih 30 sekundi nastupa Metalike preskace obezbjeđenje,pali 4 metka Hetfield-u u glavu,rani Kirka i Larsa,ubije jos petoro prije no sto ga Kerry udavi bradom.

 

 

... a Tom, ponovo u punoj formi, oduva ventilator kosom sve ostale članove benda sa scene i pola publike iz fanpita u beznađe dalekih prašnjavih uglova hale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Svajcarsku:

 

AMON AMARTH and LAUREN HARRIS have been confirmed for the Swiss edition of the Sonisphere festival, set to take place on Friday, June 18, 2010 at Degenaupark in Wil/Jonschwil, Switzerland.

 

The festival billing is shaping up as follows:

 

METALLICA

SLAYER

MEGADETH

ANTHRAX

HEAVEN & HELL

RISE AGAINST

MOTÖRHEAD

DEVILDRIVER

MASTODON

LAUREN HARRIS

AMON AMARTH

VOLBEAT

 

Note: Although MASTODON's name is not currently being listed on the official web site of Sonisphere Switzerland, the band has included the Swiss date in its schedule on MySpace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...evo vam br pa se raspitajte ako vas jos nesto interesuje 064-1585/202...

Spomenes i coveka usput (Minju),ne samo "evo vam broj" ;)

 

 

Za Svajcarsku...

Nesto sam razmisljao i o toj opciji,al vidim za prodaju imaju samo karte od 81 evro i pise "standing",sto izgleda ne podrazumeva fan-pit...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo nesto cekaju za ostale datume, bice da ide kilavo prodaja karata za objavljene datume... ja sam s tim likom isao letos na fnm,vozac bio neka teska budala. vozi lik u papucama, sreca da smo se vratili u jednom komadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potvrdjena i Grcka:

 

The "Big Four" of the 1980s underground thrash metal scene — METALLICA, SLAYER, MEGADETH and ANTHRAX — have been confirmed for the Greek edition of the Sonisphere festival, set to take place June 24, 2010 at Terra Vibe Park in Athens. Also scheduled to appear are MASTODON and BULLET FOR MY VALENTINE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman bre,vi ste mene pogresno razumeli :haha:

 

 

Kad sam rekao da se nadam mislio sam na to da ce uskoro poceti prodaja karata za ostatak drzava na Balkanu koje su VEC objavljene - znaci Bugarska i Rumunija,kakva Srbija ljudi...

Mislim,ja bih medju prvima voleo to,ali jebi ga...to je vec utopija...

 

 

EDIT:znaci,ono je bilo:kad su vec objavili (i pustili u prodaju) karte za Grcku,da - nadam se da ce uskoro objaviti i za ostale vec zakazane koncerte na Balkanu :meshuggah:

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poruka od druga,koji je sad u Italiji:

 

"Prvi dan u Sofiji:velika cetvorka + Heaven & Hell.

 

Drugi dan:Rammstein,Alice In Chains,Mastadon i MANOWAR" :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: 

 

 

 

Nisam proverio dal ima na nekom zvanicnom sajtu od tih nekih bendova (video sam samo sajt festivala - jos nista nije objavljeno),ali ako Manowar svira tamo - onda za mene nema dvoumljenja :haha::rockdevil: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...