Jump to content

Ihsahn


ba+a.

Recommended Posts

Konačno je skapirao da ne treba sâm da producira svoje albume.

 

Pa, nego ko je producirao? Jens Bogren je odradio miks, Išan produkciju.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebem ti, šta je miks nego deo produkcije? Ranije je to sam radio i sada je ispalo bolje, to je sve što sam rekao sa citatom i tom rečenicom... Jebeno...

Polako. :haha: Zbunio si me na trenutak, jer se sećam da je pominjana njegova produkcija na novom albumu, pa sam pomislio da kažeš da nije radio produkciju uopšte. Inače, Jens mu je radio miks i na prethodnom albumu.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je sad zainteresovalo, pa sam morao da pogledam. Izgleda da je samo na drugom albumu bio potpuno sam u svemu tome, svaki put je bila makar jedna osoba da uradi ili master ili miks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dođoh iz treće, raspakovah sinoć skinut album, pustio i... jebena sreća! samo kez na licu i toplina u stomaku.

to za prve tri, na četvrtoj već vidim sebe u 84. godini, na klupi pored save, kako isti ovaj album slušam, sa istim ovim osmehom, do iznemoglosti i smrti.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedno Ihsahn-ovo majstorsko delo,The Grave i Departure su ostavili najveci utisak na mene...

Ali i dalje mi After ostaje nekako najpriblizniji srcu... Mozda zato sto je mracniji od ovog...

Munkeby je rasturio,njegove deonice na saksofonu su jos bolesnije odradjene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ne radi nesto ovaj album... prosli su mi bolji, vise catchy, ovo slusam i ne nzam sta slusam, da li leprous, da li emperor, neko eksperimentisanje, roknite me al ovi saksofoni su u vecini slucajeva nepotrebni i samo mi otezavaju slusanje, deluje mi kao da ni on sam vise ne zna sta ce da svira

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ne radi nesto ovaj album... prosli su mi bolji, vise catchy, ovo slusam i ne nzam sta slusam, da li leprous, da li emperor, neko eksperimentisanje, roknite me al ovi saksofoni su u vecini slucajeva nepotrebni i samo mi otezavaju slusanje, deluje mi kao da ni on sam vise ne zna sta ce da svira

 

Slazem se. Mnogo cudan. Ko da mu je ponestalo ideja.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je prethodni bio previše u fazonu "imam dobre rifove, pa ću da ih drljam u krug". To je stvar koja mi najviše smeta na albumu. Na novom stvari teku i razvijaju se i kada se vrati na neku deonicu, uradi to u trenutku kada je logično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...