Jump to content

Ihsahn


ba+a.

Recommended Posts

ne znam ko mu je sve gostovao na albumu, jedino mi malo smeta engleski naglasak u drugoj, malo je ruznjikav

 

inace nesto ne mirisem isanove solo albume ali ovaj mi se bas dopao. zvuci kao da su devin i on zajedno radili pola albuma... ima dosta leprous uticaja sa coal albuma (raniji leprous mi ne lezi takodje za razliku od novog), a ima cak i nekih kayo dot momenata (tacit 2)

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam ko mu je sve gostovao na albumu, jedino mi malo smeta engleski naglasak u drugoj, malo je ruznjikav

 

inace nesto ne mirisem isanove solo albume ali ovaj mi se bas dopao. zvuci kao da su devin i on zajedno radili pola albuma... ima dosta leprous uticaja sa coal albuma (raniji leprous mi ne lezi takodje za razliku od novog), a ima cak i nekih kayo dot momenata (tacit 2)

 

Pre bih rekao da Leprous ima Ihsahn uticaje nego obrnuto.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi kayo dot je pojeo sve albume ove godine samo sto se nece pojaviti ni na jednoj godisnjoj listi jer je samizdat i nema ko da platim tim casopisima i webzinima da pise o njima.

 

da je izasao za profound lore svi bi svrsavali po njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas se i ne desava puno muzike na drugoj polovini albuma... Al' ima zanimljivih momenata, verovatno ce i ove amorfnije stvari malo da legnu kad provrtim album...

 

Ovo sto Jare kaze da je PF worship, mene vise podsetilo na zajebancije sa albuma Outside od Bowie-a...

Edited by Demon Seed
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada smo kod slicnosti albuma Das Shchxjchdsg i Coal-a za pocetak imaju pesmu sa istim imenom NaCl iliti Salt...

 

Atmosefra na Das Scjsdfjs je poeticno mracna, iznijansiran album neki bi rekli u neuravnotezenom smislu mada ovo je ono sto volim kod muzicara i to uvek volim da istaknem da me iznenade necim novim sa svakim novim albumom... Ihsahn to poprilicno dobro radi... definitvno album koji cu najvise slusati ove zime, dok se budem setala, trcala gazila po suvom liscu, snegu and other poetic shit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...