Jump to content

Ihsahn


ba+a.

Recommended Posts

Bas ga dosta slusam u poslednje vreme i kontam odkako mu je Asgeir otisao sa bubnjeva kvalitet muzike mu se srozao do jaja... sto se tice ove pesme ovaj zvuk mi nekako ne ide uz ime pesme Mass Darkness, previse mi je to veselo i moderno, pogotovo ovaj refren, nesto mi ne lezi uz njega ovaj vajb, mislio sam da ce biti neka spora sjebacina a ono melothrash neki ;s Jos procitam da mu onaj baja iz Triviuma gostuje na vokalu, ode i Ihsahn u kurac, u moderni metal.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se trivium al ovo je kul sto si okacio, valja :)

 

inace

 

"For this new album, I wanted to focus on strong rhythmic and melodic motives within the framework of relatively basic song structures," Ihsahn says.

 

basic song structures.....basic song structures.... ne.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

prva 4

The Adversary i angL sam mnogo vrteo, nije vredelo

Aftera i Eremite se slabo sećam, verovatno sam ih s pola mozga slušao, zbog prethodnih iskustava

 

pustih After, videću kako ide sad

 

ma jok, nije to to

 

slično kao sa ovom novom (ko me jebe što pišem komentare pre kraja pesme)

ide odličan deo, pa onda nešto loše, kao da nije ista pesma

The Barren Lands i Frozen Lakes on Mars su najbolji primeri

sjajna deonica, pa katastrofa, pa opet sjajna deonica, pa katastrofa

i tako ceo album

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ da, festival vrhunskih rifova, prvi album mu je predobar, prsti od zaraznih rifcuga i u harmoniji sa ludnica bubnjevima, svaka pesma je hit, posle aftera se malo pogubio, vratio se metalu sa ovom novom pesmom al ne svidja mi se pristup ni zvuk, nije zao jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam bas u slast odvrnuo The Adversary i sto Chess rece, iz ove perspektive najbolji. Tcano se oseca mesavina Prometheus duha koji je bio blizak i ispitivanja novih tendencija, a meni je posebno drag osetan King Diamond uticaj na albumu. Kasnije je vec poceo da eksperimentise, nekad vise nekad manje uspesno (recimo na poslednjem albumu neke pesme su bas neslusljive) ali ne moze se poreci da covek bukvalno nikad u karijeri nije objavio dva puta isti album. U tom duhu mi se i nova pesma svidja, neka proba i to a ocigledno je da se lepo druzi sa Heafy-jem pa neka ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...