Jump to content

Ihsahn


ba+a.

Recommended Posts

Odlicna je nova, meni je najbolja legla od izbacenih do sad. Mada, Mass Darkness mi je grower bas, posle svakog slusanja mi je sve bolja. Prebacite temu na avangardu :da:

 

Na avangardu može i Emperor...

 

Ajde da diskutujemo opet o tome šta je avangarda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da diskutujemo opet o tome šta je avangarda...

 

Kad reče to...

 

Bio juče na nekoj svadbi, bend klasika za današnje vreme, sviraju sve od Čolića, preko Zabranjenog Pušenja do narodnjaka i kolca (neki put sve to u pola sata se naređa)...i elem, u nekom trenutku (mislim da su im mladenci naručili tu pesmu), najavljuje ovaj kolovođa pesmu "Sledeća pesma je možda malo avangardna, ali hit je hit", i kreće "Highway to Hell".

 

Pa ti meni reci, šta je u stvari avangarda :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bice ovo bas sjajan album, bolja mi je prosla ali iova je odlicna, plasio sam se da ga ne pukne skroz onaj trip sa Seelenbrechena, ali ovo do sad je mnogo vise nego sto sam ocekivao, da se ne isproserem previse, al ovo ima potencijal da mu bude najbolji jos od prvog. Einar je razbio.

Zvuk bubnja mi je malo zamerka, bubanj posle prva 2 albuma ne moze da te otrgne utisku da slusas Leprous, mora taj dubok dobos pa to ti je

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tridesetoj sam sekundi i umesto Einara vidim nekog mladog deckica sa lepom kosuljicom i besprekornom frizuricom kako pokusava da impresionira Džej Lo, Stivena Tajlera i ko beše treći član žirija u X faktoru. Ne vidim kako sve što je Einar otpevao u ovoj pesmi odoudara od onoga što su najstereotipniji zahtevi pop estetike danas. Lep glas, lep izgled, i emocija je tu, nežna melodija... Ali nebitno. Kapiram da je ovo raskrsnica na kojoj se Ihsahn i ja rastajemo.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tridesetoj sam sekundi i umesto Einara vidim nekog mladog deckica sa lepom kosuljicom i besprekornom frizuricom kako pokusava da impresionira Džej Lo, Stivena Tajlera i ko beše treći član žirija u X faktoru.

 

vidiš Einara?

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja ništa protiv njega, neka je živ i zdrav, i super je što Leprous ima toliko fanova u Srbiji. Ovo moje rezonovanje nije lične, nego estetske prirode.

 

Mada, imajući u vidu tvoj novi look, nije ni tebe teško zamisliti u tom kontekstu (ne zameri, bio je zicer :haha: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...