Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

Da, zašto su i onaj vetar što duva sa Alpa nazvali tako, trebali su znati da će biti izmišljen proizvod za sušenje kose koji će se tako zvati na srpskom icon_razz.gif I budućnost se mora uzeti u obzir icon_mrtav.gif

 

Nije uopšte loš album, ali nadam se da će biti neki kvalitetniji rip, ovaj zvuči mnogo lošije produkcijski od Malediction Fields. Smanjili su količinu clean vokala, što je dobro, i uklopili su ih tako da ne zvuče loše kada se pojavljuju u pesmama. Dosta je atmosfere izgubljeno u odnosu na prošli album, ali sve se nadam da će po izdavanju albuma (11.2.) doći bolji snimci, pa će sve biti OK icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je fin novi Vreid ali mislim da su ga malo preterali sa gitarama. Baš sam radio intervju sa Hvall-om, pa kaže da su oni u fazonu otkako im se pridružio ovaj ex-Windir gitarista da su se napalili na lead-ove, solaže i tako to k'o mladi majmuni. I super je to sve, ali bi meni odgovaralo da ima malo više direktnijih deonica, povremeno baš guše sa igrarijama na gitarama.

Ali kul album sveukupno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

N.K.V.D. - Власть (2011)

 

1297544781_l_26a25b34303446a3a64ba88758f13fd6.jpg

 

Country: France

Genre: Industrial Black Metal

Quality: mp3, VBR V2 235 kbps [scene-Cd-Rip]

Running Time : 37:04

 

1. Geheime staats polizei

2. Incipit SSSR

3. Ibn Al Khattab

4. Alkhan-Kala

5. Geniul din Carpati

6. Krasnaya paranoia

7. Socijalisticka federativna republika Jugoslavija

8. Grozny

 

http://ifolder.ru/21866301

 

Francuzi dakle, vrlo zajeban i mračan industrial black sa vidite-već-kakvom tematikom, a ova slika je najveća pobeda od svega, hahah:

 

NKVD+Diktatura.jpg

 

Vredi poslušati, znaju šta rade, naročito po pitanju gitarskih harmonija. Francuzi, jbg.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

То су очигледно неки национал-бољшевици, судећи по иконографији и личностима на слици...

 

Prilično sam siguran da ovo nije NSBM fazon da pevaš o onome čemu se klanjaš, već ljudi prosto obrađuju tu tematiku.

 

Inače:

 

Three years after the critically-acclaimed & sold out "Diktatura" EP, NKVD finally unleashes their debut album entitled "Vlast" (Russian for 'power').

LF is back with a new vocal terrorist (from a known Swedish black metal band) and 8 hymns of industrialized oppressive horror.

 

Pogađajmo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам ни рекао да су НСБМ, него национал-бољшевици, што није исто што и национал-социјалисти... Национал-социјалисти тешко да би глорификовали Стаљина, Маоа, док их национал-бољшевици итекако глорификују... Национал-бољшевички покрет је у Русији данас прилично јак (предводе их Едуард Лимонов и Александар Дугин), а угледају се у исто време и на империјалну Русију и на СССР и на Трећи Рајх и на старословенске пагане.

 

national-bolshevism-2.jpg

 

П.С. А могуће је и да обрађују ту тематику јер их интересује, без подржавања било какве идеологије.

Edited by iron will
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...