Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

Dobar album klasično, Aussie škola. Zanimljivo da su oni valjda numero uno signing Alana za Metal blade.

Poslao sam šmekerima i pitanja, ali odgovor je stigao do pola, nekako su pojeli u mejlu pola pitanja i odgovora... valjda se to reguliše nekako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja konstantno mesam Miilosa i Milana. Em sto su im nickovi slicni, em sto identicno postuju na forumu. Pojave se jednom u nedelju dana da bi ostavili link i prokomentarisali izdanje koje su ostavili i onda nestanu. :D

 

Nemam vremena za više, čak i kada bih hteo... Evo jedna preporuka kad sam već ovde. Sect iz Rusije, imaju 2 albuma, ovaj novi je baš dobar. Prvi sam slušao samo jednom, tako da ne mogu ništa više da kažem, ali preporučujem svakome da ga skine makar zbog devete pesme. Poslušajte pa ćete videti o čemu pričam, mene je oduševila. Inače, dečko koji svira sve instrumente je u vreme snimanja prvog albuma imao samo 16 godina.

 

197426.jpg

 

http://metalarea.ifolder.ru/7077510

 

298334.jpg

 

http://files.metalar...2349492/?logoff

Edited by Miilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo jedan album koji nemilosrdno promovišem po fejsbuku:

 

Moonreich - Loi Martiale

 

292293.jpg

 

Uprkos krajnje retardiranom imenu, radi se o vrhunski kvalitetnom francuskom bleku, iako sama zika više zvuči kao kombinacija Marduka i Wataina, sa neizbežnom dozom francuske rifaže. Totalna preporuka za odmor od intelektualnih bendova. Album inače ima koncept, radi se o čoveku koji se obesio posle rata jer nije mogao da živi sa traumama i njegovom buđenju.

 

Link

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajде бре искључи се већ једном, пацијенту.

 

 

Добар је Кампфар, и даље су одлични, као и пре 5 година, кад сам ихпоследњи пут слушао, а и Гојков Мунрајх звучи фино на прво слушање.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan album koji nemilosrdno promovišem po fejsbuku:

 

Moonreich - Loi Martiale

 

292293.jpg

 

Uprkos krajnje retardiranom imenu, radi se o vrhunski kvalitetnom francuskom bleku, iako sama zika više zvuči kao kombinacija Marduka i Wataina, sa neizbežnom dozom francuske rifaže. Totalna preporuka za odmor od intelektualnih bendova. Album inače ima koncept, radi se o čoveku koji se obesio posle rata jer nije mogao da živi sa traumama i njegovom buđenju.

 

Link

 

Ovo obecava!

Francuski blek + WW2 ne moze da omane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...