Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

Izazov bi bio da ti tražim da to uradiš u 2 dana, recimo. Ovako samo pitam.

 

Ja sam skinuo paket Leviathan demoa jednom. Nije ih bilo svih 15(ako ih 15 ima), ali kako sada vidim na hardu ima ih 9. Neke pesme su mi ostale u secanju, tako jest okrenuo sam ih više od jedan put, ali većina pesama samo jednom i nemam želju da im se vraćam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bio moj edit na gornji post ali je pukao forum, i nije ga prihvatio.

 

Sada gledam šta ima u folderima. Zanimljiv je V demo, koji su zapravo obrade, najludja je Depeche Mode obrada. White Devil, Black Metal je najzanimljiviji demo... ali ne vidim razlog iko da se vraća ovim izdanja kada su mu tu albumi. Ja sam skinuo sve ovo 2009e, zajedno sa još brdo black metala, pošto sam mislio da je najveće uživanje u životu znati što više nepoznate muzike i što više istraživati. Vraćanje na demoe bendova koji postoje dugi niz godina i iza sebe imaju dosta full lenghtova, je potpuno ne potrebna retrospektiva. To je kao da tražite grafike barkonih umetnika iz doba učenja u slikarskim radionicama, a pred vama stoje ogromne kompozicije i dela istih tih umetnika iz poznog perioda.

 

Ovo je bio moj edit na gornji post ali je pukao forum, i nije ga prihvatio.

 

Sada gledam šta ima u folderima. Zanimljiv je V demo, koji su zapravo obrade, najludja je Depeche Mode obrada. White Devil, Black Metal je najzanimljiviji demo... ali ne vidim razlog iko da se vraća ovim izdanja kada su mu tu albumi. Ja sam skinuo sve ovo 2009e, zajedno sa još brdo black metala, pošto sam mislio da je najveće uživanje u životu znati što više nepoznate muzike i što više istraživati. Vraćanje na demoe bendova koji postoje dugi niz godina i iza sebe imaju dosta full lenghtova, je potpuno ne potrebna retrospektiva. To je kao da tražite grafike barkonih umetnika iz doba učenja u slikarskim radionicama, a pred vama stoje ogromne kompozicije i dela istih tih umetnika iz poznog perioda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti Lou novi BAN, nećeš je još sastaviti:

http://www.mediaboom.org/357442-blut-aus-nord-777-the-desanctification-2011.html

 

Ae da se skupimo nas 5 odavde da isprdimo 20 demoa da vidimo kako ce Slobi i Lunaru da se dopadnu? :mrgreen:

 

Hej ja sam samo pitao da li se neko usudio da presluša sve ono, mada sad posle ovolike priče dođe mi da i sam to uradim :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...