Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

 

On 7/24/2020 at 10:54 AM, kuruz said:

slušajte onaj Spirit Possession gore, baš nema razloga da bilo ko odavde propusti

 

On 7/25/2020 at 4:32 PM, Miilos said:

 

Meni ovo deluje kao kombinacija Katharsis/Negative Plane i po svim pravilima bi trebalo da mi se svidi, ali ne radi me uopšte. Pokušaću ponovo.

More nije ni loše ovo. Ne znam koliko ću da im se vraćam ubuduće, ali baš slušam ovih dana.

Dobar je i Ysengrin, dobar je i Fides Inversa. Bacio sam pogled na metal archives i baš je neko zatišje sad u Avgustu, ali zato 11.9...

https://lifvsleda.bandcamp.com/track/bortg-ng-single

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 8/18/2020 at 1:37 AM, oʞɾoƃ said:

svi koji ne vole trećerazredni blackened thrash mrš napolje

Samo je jedan prvorazredni black/thrash a to je Aura Noir.

#ChangeMyMind

Ako neko zna taj nivo blackthrasha nek baci...

D666 mi nije to to na primer 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 8/18/2020 at 3:14 PM, HUMAN said:

Mogu zamislim Kuruza i Grobodana kako djuskaju uz ovo:mhihi:

Brt radiš li ti nešto sem zamišljanja Kuruza i Grobodana?

Već polako možemo da te zamislimo šta radiš dok zamišljaš Kuruza i Grobodana...

Edited by Demon Seed
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Batali onda i Abigor npr.

Kakva produkcija :blink:

^ Kad smo kod toga... Dopisivao se ja s nekom devojkom do pre mesec-dva. Delovala je normalno. Piše ona meni i u jednom momentu, kaže poludela sam. Reko' što, šta je bilo. Kaže sad sam shvatila da mi je baba homofob. Ja napišem "Podrška za babu". Pita me da li sam i ja homofob, reko' mene ne interesuje ko šta radi u 4 zida. Lele kad ona mene izvređa. I kaže nemamo nas dvoje više šta da pričamo. Nisam ni mislio, jebo te. :haha: Ispade da su ti "tolerantni" 2x netolerantniji od nas zatucanih.

  • Like 1
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to ti je moda danas..

5 hours ago, Miilos said:

^ Kad smo kod toga... Dopisivao se ja s nekom devojkom do pre mesec-dva. Delovala je normalno. Piše ona meni i u jednom momentu, kaže poludela sam. Reko' što, šta je bilo. Kaže sad sam shvatila da mi je baba homofob. Ja napišem "Podrška za babu". Pita me da li sam i ja homofob, reko' mene ne interesuje ko šta radi u 4 zida. Lele kad ona mene izvređa. I kaže nemamo nas dvoje više šta da pričamo. Nisam ni mislio, jebo te. :haha: Ispade da su ti "tolerantni" 2x netolerantniji od nas zatucanih.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spirit Possession mi je sve bolji. Gitarista ima neku zajebanciju gde svira sve sam, mislim sve odjednom, bubnjeve, gitare i peva. Ne treba čoveku niko.

A sve je bolji i Ominous Resurrection. Ko se nije uplašio od onog zvuka gore, slobodno neka skine. Album je lud kao i prvi što je bio, samo je ovog puta produkcija još sirovija. Ako je ovo raw black metal, onda to ovako treba da se svira. (U svakom slučaju, ko je preskočio prvi album, prvo taj neka sluša, jedan od najboljih black metal albuma u poslednjih 100 godina, ja sam vam rek'o, a vi kako hoćete). Evo link za novi.

https://yadi.sk/d/ZNLSG9hHrb0CQQ

Edited by Miilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...