Jump to content

BM noviteti


Lunar

Recommended Posts

10 hours ago, oʞɾoƃ said:

NoEvDia baš propala, sva izdanja u poslednjih godinu dana teška B liga.

Novi Misþyrming je ipak odličan (mada stoji da nekako ne idu uz NoEvDia), a Lifvsleda je najbolji bend na svetu što se mene tiče, tako da nije sve tako crno. Ali da su prsli, prsli su (najviše od svih Deathspell Omega), u smislu da više nisi siguran kad nešto najave na šta će to da liči.

Edited by Miilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

39 minutes ago, Miilos said:

Novi Misþyrming je ipak odličan (mada stoji da nekako ne idu uz NoEvDia), a Lifvsleda je najbolji bend na svetu što se mene tiče, tako da nije sve tako crno. Ali da su prsli, prsli su (najviše od svih Deathspell Omega), u smislu da više nisi siguran kad nešto najave na šta će to da liči.

Za Misthyrming kako kome, meni je značajan korak dole (ako ne i dva) u odnosu na prethodnika, a glupe lirike i intervju za Bardo Methodology svakako nisu doprineli utisku. Lifvsleda nije moja šolja čaja, pa ne mogu da komentarišem kvalitet.

No, komentar se prvenstveno odnosio na ove Verberise, Kathaarie i Sodalityje, koji ne donose bukvalno nikakav novi zvuk, niti su bolji od originalnih bendova koje emuliraju na bilo kom nivou. Zapravo mi najmanje smeta to što kad nešto najave, ne znaš na šta će to da liči, smeta mi što znaš da će svaki novi bend koji uzmu pod svoje biti neka pseudointelektualna B liga sa predugim pesmama i više atmosfere nego muzike.

Mislim jbt, pričamo o izdavačkoj kući koja je izbacila Blood Libels, World Without End i Death, tri monstruozno monumentalna albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, oʞɾoƃ said:

Zapravo mi najmanje smeta to što kad nešto najave, ne znaš na šta će to da liči...

Mislio sam ne znaš na šta će to da liči što se tiče kvaliteta.

Otprilike mislimo na iste bendove, samo što bih ja tu dodao i sve ono što su izbacivali na sajtu, a ustvari su EAL izdanja. Gevurah, Cultes des Ghoules, pa onaj Blackdeath 😬

3 hours ago, oʞɾoƃ said:

Mislim jbt, pričamo o izdavačkoj kući koja je izbacila Blood Libels, World Without End i Death, tri monstruozno monumentalna albuma.

A gde su Salvation, SMRC...? 🤔 Sve u svemu, nebitno kome se šta više sviđa, svi ti albumi su čist fanatizam i zlo u muzičkoj formi. Da ne grešim dušu, ubodu i sad ponekad, ali već neko vreme nije to - to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...