Lunar

BM noviteti

4402 posts in this topic

Naučio sam da sačekam par meseci pre nego što se usudim da imam čvrsto mišljenje o nekom albumu, ali već sad je evidentno da je novi Svartidauði zver. Mnogo bolji od EP-eva, ne bih se iznenadio da za par godina u očima svih koji vole bend bude podjednako legitiman kao Flesh Cathedral.

Pustiš Kriegsmaschine, pa pustiš Svartidauði, i onda više ne puštaš Kriegsmaschine :haha: (moram malo da trolujem ove "album godine" komentare za Kriegsmaschine, ali nije daleko od istine)

• Upvote 1

Uglavnom sam u Pablik Enemi Dont biliv d haip raspolozenju, ali ovi Svartidzindzirindzi likovi imau svetlu buducnost...super ona tizer pesma, po bubnjaru odmah spoznas da li ce biti nesto od benda (Kolias excluded), pohvale izvesnom Magnusu

greota što ovu svirku prati ovako glup tekst

btw Trollheims Grott je super, dajte link kad vidite

solo projekat, lik je izbacio dva odlična albuma ove godine

a i ovi Grci su super

• Upvote 1

Poslusao sam Paragon, prvi je sranje nisam ni do kraja, drugi je ok, skroz je drugi fazon neki orthodox, ono kao Ascension, Medico Peste, nmp vise se vi ostali razumete u taj stil..

1 hour ago, Miilos said:

Jel ti pišeš za neki drugi sajt pa ti i dalje šalju albume? Pošto vidim da http://towardstheinevitable.com/ ne radi.

Da, ne radi već dugo TTI, ugasio sam ga kada sam dobio drugo dete. Sada je ta mala malo stasala, opet imam mrvicu vremena samo za sebe, pa ću uskoro da krenem sa potpuno novim sajtom. A promosi i dalje stižu od ljudi/lejblova/bendova sa kojima sam zadržao kontakt i neko virtuelno drugarstvo, sa nekoliko strana, pa imam sreće da me uglavnom ništa bitno ne mimoiđe.

• Upvote 1